krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop chiński Królik

Horoskop Chiński Królik

Królik cechuje się przewidywalnością zachowania i niezwykłą ugodowością. Bardzo trudno wdać się z nim w gorącą dyskusję lub posprzeczać, gdyż jest to typ, który za wszelką cenę unika kłótni. Woli on stracić pozycję przeważającego i zmienić zdanie, jeżeli tylko ktoś okaże mu wdzięczność i sympatię. Nienawidzi przysparzać innym zmartwień, dlatego od zawsze starał się zachowywać rezolutnie i ostrożnie aby nikogo nie urazić.

Osoby takie wydają się dla innych mało atrakcyjne i barwne, chociaż są wzorowymi przyjaciółmi i potrafią dochować powierzonej im tajemnicy. Niestety w tym roku bieg zdarzeń może zweryfikować komu naprawdę zależy na tej przyjaźni. Królik może spotkać się z wieloma przykrościami ze strony najbliższych, co może jeszcze bardziej podburzyć jego wiarę we własną wartość. Nie powinien on angażować się w niepewne relacje uczuciowe, ponieważ może zostać bardzo zraniony.

Osoba spod znaku królika zawsze odnajdzie wsparcie w rodzinie. Najbliżsi go uwielbiają i zawsze są mu wdzięczni za zaangażowanie w życie rodzinne. Prawdopodobnie to oni są wobec niego najbardziej uczciwi i szczerzy, dlatego warto słuchać tego, co mówią i zacząć w to wierzyć.

Króliki są niezwykłymi szczęściarzami i z powodzeniem kończą właściwie wszystko, czego się podejmą. Ten rok będzie sprzyjał wszelkim przedsięwzięciom, wiec warto pomyśleć o sporej inwestycji, która może się opłacić. Zawodowo królik rozwinie się w pracy, w której może wykazać się swoją umiejętnością pracy w zespole lub jest to praca z ludźmi. Doskonale dogaduje się on ze współpracownikami i klientami oraz potrafi "się sprzedać". Ludzie w tym roku docenią współpracę z nim, ponieważ swoją postawą motywuje on do działania pozostałe osoby i grupa kończy każdy projekt z doskonałym wynikiem.

Króliki nie mają się co obawiać o swoje zdrowie fizyczne, ponieważ starają się dbać o swoją dietę i kondycję, przez co rzadko przytrafiają im się poważniejsze choroby. Królik może mieć natomiast zachwiania psychiczne i czasem tracić wiarę we własną sprawczość. Warto pomyśleć w tym zakresie o terapii, która pomoże mu nadbudować własną samoocenę i pokaże mu jego wartość. Miewa on chwile zwątpienia, jednak wynika to z obojętności ludzi, którymi się otacza.

Może takie nastawienie skłoni go do zmiany otoczenia i nawiązania nowych, bardziej wartościowych znajomości. Będzie maił on wiele wątpliwości wynikających z bliskiej więzi z rodziną, lecz jeżeli uzyska od nich odpowiednie wsparcie, podejmie właściwą decyzję i może w końcu odnajdzie swoje miejsce na ziemi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Króliki to osoby bardzo wrażliwe i niezwykle uprzejme. Najlepiej czują się w uporządkowanym świecie, nie lubią chaosu i gwaru. Duże znaczenie ma to, co pomyślą o nich ludzie.

Do każdego problemu, czy zagadnienia podchodzą z dużą rezerwą i dystansem. Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo eleganckie i subtelne, starają się nie sprawić nikomu żadnej przykrości. Dobrze czują się w znanym sobie otoczeniu, gdzie czują się bezpieczne. Nie zależy im na błyskotliwej karierze, wolą ciepło domowego ogniska.

W pracy jednak Króliki są systematyczne i skrupulatne, jednak nie zależy im na zaszczytach ani sławie. Są lubiani w towarzystwie, jednak nie lubią się mieszać się w cudze sprawy. Cechuje je niezwykła empatia, a poproszeni o pomoc nigdy nie odmawiają. Nie lubią otwartych konfliktów, w razie wymiany zdań szybko się wycofują.

Są konserwatysatmi których trudno przekonać do zmiany poglądów. Rok 2018 dla osób urodzonych pod znakiem Królika będzie wyjątkowy. To będzie czas, w którym bez trudu będą mogli zrealizować wszystkie marzenia. W każdej dziedzinie życia odniosą sukces, a podejmowane działania przyniosą satysfakcje.

W nadchodzącym roku dla Królików nie będzie miejsca na smutki i zmartwienia. Marzenia, często również te nieprawdopodobne mają w nadchodzącym roku szanse na realizację. Oprócz miłych niespodzianek, które w nadchodzącym roku przyniesie Królikom los, muszą liczyć się także z pewnymi zmianami. Nie zawsze od początku spotkają się one z entuzjazmem, ale w końcowym rozrachunku okażą się korzystne.

Nie jeden raz niemożliwe stanie się możliwe…w związku z tym Króliki powinny pamiętać, aby zachować umiar i świadomość, że nic nie trwa wiecznie. Istnieje również szansa, że w nadchodzącym roku pojawi się możliwość, aby Królik zaczął zarabiać na swojej pasji.

Również w miłości Króliki mogą liczyć na szalony czas i wielkie zrywy namiętności. To czas, gdy samotne osoby mają dużą szansę na znalezienie swojej drugiej połówki. Chcąc uniknąć problemów zdrowotnych, Króliki powinny zadbać o odpowiednią dietę, bogatą w owoce i warzywa.