krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop chiński Smok

Horoskop Chiński Smok

Smoki są nie do zdarcia. Zazwyczaj osoby spod tego znaku są wyjątkowe i naprawdę mają się czym pochwalić, jeżeli chodzi o ich samorozwój i własny życiowy dorobek. Zachwycają towarzystwo rówieśników i są autorytetem dla wielu młodszych od siebie. Każdy, kto obcuje z osobami spod tego znaku chciałby znaleźć się na ich miejscu i wiedzieć, jakie mają sposoby na odnoszenie sukcesów.

Osoby te mają mnóstwo energii i zapału do pracy oraz głowę pełną pomysłów. Nie trudno im odnaleźć własne miejsce, ponieważ potrafią zabłysnąć w każdych warunkach i swoją charyzmą pokonać wszelkie trudności z nawiązywaniem nowych przyjaźni. Mają mnóstwo wielbicieli ale wśród nich także wiele zaufanych osób, do których mogą zwrócić się w razie jakichkolwiek trudności. Chociaż problemy raczej ich omijają, czasem mają dylemat, który ze swoich pomysłów zrealizować aby okazał się korzystniejszy. Wtedy zasięgają rady, a właściwie potwierdzenia swoich wcześniejszych założeń u przyjaciół.

Smoki nie ulegają wpływom. Mają swoje określone zdanie na właściwie każdy temat i potrafią świetnie bronić swojego stanowiska. To raczej inni ludzie zmieniają przy nich swoje poglądy.

Ten rok będzie dla smoków niezwykle atrakcyjny i pełen wrażeń. Prawdopodobnie za ich sprawą, nadejdzie w ich życiu wiele zmian, jednak każda decyzja jest dobrze przez nich przemyślana i mają oni opracowany doskonały plan działania.

Smok w tym roku będzie miał szansę wykazać się zawodowo, ponieważ otrzyma bardzo atrakcyjną propozycję. Doskonale sprawdza się on na stanowisku dyrektora czy kierownika, ponieważ ma określone wymagania, którym jego podwładni bezdyskusyjnie się podporządkowują. Musi on jednak popracować nad swoją apodyktyczną bezwzględnością, ponieważ jest to człowiek na tyle wpływowy, że bez problemu zjednuje sobie ludzi, którzy są mu oddani. W niektórych, słabszych osobach może on budzić pewien postrach, jednak jeżeli nikt mu się nie sprzeciwia, potrafi być naprawdę uprzejmy i wyrozumiały.

Sfera uczuciowa smoków to jeden wielki znak zapytania. W tym roku mogą pojawić się pewne nadzieje na utworzenie jakiejś obiecującej relacji partnerskiej, jednak smok musiałby zmienić swoje nastawienie na mniej egoistyczne. Większość jego związków opiera się na podziwianiu go przez partnera, co przy dłuższym stażu dla obojga robi się męczące. Warto byłoby spróbować utworzyć bardziej równoległą relację, opartą na partnerstwie i wzajemnym wsparciu. Smok potrafi być naprawdę czarujący i okazywać głębię swoich uczuć, jeżeli tylko trafi na odpowiednią osobę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Smoki to osoby pewne siebie i uparcie dążące do celu, które nie zrażają się napotkanymi przeciwnościami. Każdy Smok ma silny i stanowczy charakter oraz głowę pełną pomysłów. Nie boją się nawet najtrudniejszych wyzwań i odpowiedzialności. Ich atutem jest cierpliwość i opanowanie.

Sprytnie przybiera różnego rodzaju maski, tak, że trudno jest odgadnąć jego prawdziwą osobowość. Lubi być w centrum zainteresowania, a także jego działanie musi być odpowiednio nagłośnione. Skupia na sobie uwagę i lubi być zawsze w centrum. Nie boi się podejmować ryzykownych decyzji i ciężko pracuje, aby osiągnąć wymarzony sukces.

To urodzony przywódca, który dobrze sprawdzi się na wszelkiego rodzaju kierowniczych stanowiskach. Ma ogromne powodzenie w miłości. Niestety jest osobą, która nie umie oszczędzać, a ciężko zarobione pieniądze wydaje na przyjemności. Potrafi być duszą towarzystwa ze względu na jego wyjątkowe poczucie humoru i urok osobisty.

Dla Smoków nadchodzący rok nie będzie należał do najbardziej udanych, choć to nie oznacza, że nie uda im się spełnić założonych celów czy zamierzeń. Istotne jest to, aby w obliczu różnego rodzaju wyzwań i problemów zachował zimną krew i nie poddał się zwątpieniu. Zachowując zimną krew, pomimo trudności rok 2018 przyniesie Smokom również wiele szans. Smoki lubią wyznania, więc pomimo pojawiających się kłopotów, tak naprawdę będą w swoim żywiole.

Ciężka praca na pewno przyniesie efekty, a kłopoty pomoże przekuć w sukces. To, co na pewno będzie doskwierać osobom urodzonym w roku Smoka w nadchodzącym czasie to brak swobody, która jest dla nich szczególnie ważna. Szczególnie będzie to widoczne w życiu zawodowym. Spotka wielu nieprzyjaznych ludzi, którzy zrobią wszystko, aby pozbawić go stanowiska czy wpływów.

Ponieważ nadmiar stresu szkodzi zdrowiu, w 2018 Smoki powinny skupić się przede wszystkim na swoim dobrym samopoczuciu i często odwiedzać lekarza nie lekceważąc nawet najmniejszych symptomów choroby. Cały czas powinien również pamiętać, że ma obok siebie życzliwych ludzi, na których zawsze może liczyć.