krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop chiński Wąż

Horoskop Chiński Wąż

Wąż jest zazwyczaj bardzo tajemniczy i posiada bogate życie wewnętrze. Od błahych rozmów woli własne przemyślenia. Wszystko, co powie zawsze jest dokładnie przez niego przeanalizowane, dlatego nie zdarza mu się być nietaktownym. Jest to osoba dobrze zorganizowana i pewna siebie. Ma plan na swoje życie i stara się postępować zgodnie z nim, niezależnie od opinii otoczenia. Zazwyczaj odnosi wiele sukcesów, gdyż dążąc do nich jest zdeterminowany i zdecydowany w działaniu.

Bardzo ciężko jest go przekonać do swoich racji, gdyż w każdej dyskusji idzie w zaparte, trzymając się własnego stanowiska. Chociaż bywa uparty i nie zdarza mu się iść na kompromis, bardzo nie lubi kłótni. To zazwyczaj ludzie ulegają jego wpływowi i godzą się na postawione im warunki.

Wąż w tym roku będzie bardziej udzielał się towarzysko, ponieważ ostatnio ogarnęła go samotność. Wyruszy on na poszukiwania swojej drugiej połówki i prawdopodobnie raz się rozczaruje. Powinien zastanowić się nad tym, czy chce tworzyć z kimś stabilną relację czy tylko marzy o przygodach, gdyż może zostać źle zrozumiany. Z przyjaciółmi pozostanie on w dobrych relacjach i raczej będą go oni wspierać w podbojach miłosnych. Prawdopodobnie wielu z nich pomoże także zrozumieć pewne sprawy.

Dzięki swojej elokwencji i zorganizowaniu będzie dla wielu osób wzorem do naśladowania. Węże świetnie odnajdują się w towarzystwie, dlatego spędzi on mnóstwo czasu wśród ludzi. Będzie miał także szansę rozwijać się zawodowo, ponieważ ktoś w pracy doceni jego zaangażowanie i potencjał. Wąż lubi pracować w samotności, ale jest przez to niezwykle dokładny i sumienny. Można powierzyć mu wiele zadań na raz a i tak będzie potrafił się w nich odnaleźć. Może być doskonałym logistykiem, ponieważ jest zawsze świetnie zorganizowany i pomaga w organizacji innym osobom.

Nie ma między nim a członkami rodziny jakiejś wielkiej zażyłości, jednak w najbliższych miesiącach mogą się oni nieco do siebie zbliżyć, ponieważ wąż zatęskni za domem rodzinnym. W końcu bliscy bardziej się przed nim otworzą i być może wyjawią mu nawet jakąś rodzinną tajemnicę.

Wąż powinien bardziej skupić się na swoim zdrowiu fizycznym i kondycji, niż rozwoju intelektualnym. Ważne jest wyważenie w życiu tych dwóch kwestii, dlatego musi on podjąć jakąś aktywność fizyczną, ponieważ stracił swój zapał. Może warto byłoby znaleźć osobę, która będzie go motywować do pracy nad sobą. Powinien w tej kwestii zwrócić się do najbliższych przyjaciół, gdyż prawdopodobnie wśród nich znajdzie się taki ktoś.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Osoby urodzone pod znakiem Węża zawsze osiągają sukces dzięki swojemu sprytowi i wytrwałości w dążeniu do celu. To zdecydowane i odważne osoby, które nie boją się trudnych spraw do rozwiązania. To idealny strateg oraz dobry negocjator.

Ambicja nie przesłania mu jednak problemów i kłopotów innych ludzi. Dąży do sukcesu, ale nie krzywdzi przy tym słabszych od siebie. Wąż najlepiej czuje się w atmosferze spokoju, nie lubi chaosu i szybkich zmian. Zazwyczaj opanowany, wyprowadzony z równowagi wybucha niepohamowanym gniewem.

Od przyjaciół wymaga lojalności i to samo ma im do zaoferowania. Gdy ktoś nadepnie mu na odcisk lub zawiedzie jego zaufanie, musi liczyć się z tym, że nigdy to nie zostanie zapomniane. W najmniej odpowiednim momencie na pewno uderzą w czuły punkt przeciwnika. Osoby spod znaku Węża są zamknięte w sobie, nie lubią uzewnętrzniać swoich uczuć i zdradzać sekretów.

Mają duże powodzenie u płci przeciwnej. Są zaborcze i zazdrosne o ukochaną osobę. Węże w 2018 roku mogą liczyć na naprawdę dobry czas. Mogą osiągnąć każdy z zamierzonych celów, bez większego wysiłku. To idealny czas na poznawanie nowych ludzi i szukanie drugiej połówki. Zdecydowana większość nowych znajomości okaże się niezwykle cenna dla dalszej kariery Węża.

To właśnie sfera zawodowa jest tą, nad którą Węże powinny zwrócić szczególną uwagę. Muszą skoncentrować się na tym, by nie zdradzić poufnych informacji, gdyż mogą sprowadzić na nich niemałe kłopoty. Dyskrecja jest tą cechą charakteru, nad którą osoby urodzone pod znakiem Węża powinny zwrócić szczególną uwagę.

Ponieważ cały rok będzie dla Węży pasmem niekończących się sukcesów, muszą zwrócić uwagę na osoby, które będą próbowały zaszkodzić w realizacji planów i zamierzeń. Dla węża będzie to rok eksperymentów i zdobywania.

Również w miłości uda im się znaleźć osobę, która spełni jego najskrytsze fantazje. To idealny rok na wyzwania, również te związane z powiększaniem swoich oszczędności. Również pod względem zdrowotnych węże nie będą narzekać na żadne dolegliwości.