krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop chiński Małpa

Horoskop Chiński Małpa

Małpa przede wszystkim jest bardzo rozrywkowa, otwarta i bezpośrednia. Uwielbia mieć publikę wśród znajomych i zawsze robi wokół siebie dużo szumu. Jest duszą towarzystwa, potrafi swoimi nienagannymi żartami rozbawić każdego. Czasem zdarzają jej się nietrafione dowcipy, jednak nawet krzywe spojrzenia oburzonych osób nie zrazi jej do kontynuowania przedstawienia.

Małpa jest bezdyskusyjne ekscentrykiem i swoją osobowością wypełnia zazwyczaj całe pomieszczenie. Nie znosi obojętności i chłodu innych osób. Unika ludzi, którzy sprawiają jej przykrość. Małpa zazwyczaj umie postawić na swoim i nietrudno udaje jej się przekonać do swoich racji otoczenie. Niektórzy mogą czuć się przytłoczeni jej sposobem bycia i są wobec niej trochę nieufni, ale małpa ma tak liczne grono wielbicieli wśród znajomych, że się tym nie przejmuje.

Małpy są niezależne i dążą do wyznaczonych sobie celów. W tym roku będzie to szczególnie widoczne w ich działaniach. Bardzo trudno jest zrazić je do czegoś, na czym naprawdę się zafiksują. Mogą użyć niekonwencjonalnych środków aby osiągnąć swój zamierzony cel.

Osoby spod znaku małpy posiadają bogate życie uczuciowe. Niezbyt będą skupiały się one w tym roku na stworzeniu jakichś stabilnych relacji, a raczej będą to przelotne i bardzo intensywne znajomości. Małpy lubią miłosne przygody i są w tej kwestii niezwykle odważne. Nigdy nie obiecują wspólnej przyszłości, jeżeli nie są pewne drugiej osoby w stu procentach. To zazwyczaj małpy wychodzą z inicjatywą i zdobywają uwagę swoich potencjalnych partnerów. Uwielbiają flirtować i prowadzić różnego rodzaju gry miłosne.

Małpy dobrze dogadują się z członkami rodziny, jednak nie mają okazji robić tego zbyt często. Zazwyczaj brakuje im czasu i cierpliwości do zagrzewania rodzinnego gniazdka, dlatego zazwyczaj wpadają w odwiedziny nieproszone i robią to niespodziewanie. W tym roku małpie może być dosyć trudno się ustatkować, ponieważ w głowie wciąż huczą jej imprezy i rozrywka.

Będzie miała ona natomiast szansę wspiąć się po szczeblach swojej kariery. Dzięki swojej elokwencji i zdolności do zjednywania sobie ludzi, małpa ma pewne umiejętności perswazyjne, które przydają się w pracy z klientem. Osiąga dzięki temu wysokie wyniki, które przekładają się na jej pozycję w firmie. Małpy lubią wydawać pieniądze, dlatego w najbliższym czasie podwyżka będzie im bardzo na rękę. Czasem nie potrafią one zapanować nad swoją chęcią posiadania rzeczy i potrafią się przez to nawet zadłużyć.

Pozostałe znaki mogą jedynie zazdrościć małpie zdrowia i pogody ducha. Nawet jeżeli coś jej dolega, nigdy nie pokaże tego po sobie, dopóki nie będzie naprawdę źle.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Urodzony pod znakiem Małpy jest spostrzegawczy, towarzyski i ciekawski. Jego cechą jest inteligencja i fantastyczny urok osobisty. Małpy są bardzo pewne siebie, popularne i zawsze odnajdują się w każdym towarzystwie. Zdarza się, że Małpy bywają krytykowane w towarzystwie, ze względu na swoją ciekawość i wścibskość.

Czasami posuwają się za daleko, czym mogą bardzo irytować inne osoby. Osoba spod tego znaku bardzo przypomina swojego zwierzęcego patrona. Osoby te mają również skłonności do owijania sobie innych wokół palca, a potem zostawiania ich na pastwę losu. Lubią przyciągać uwagę, swoim nietuzinkowym zachowaniem. Są bardzo twórcze i uzdolnione.

Wykorzystują swoją nadprzyrodzoną inteligencję w różnych celach, nie tylko tych dobrych. Zodiakalna Małpa ma o sobie mniemanie, że jest najlepsza, we wszystkim, co robi i nie ma sobie równych. Często ma dwie twarze, potrafi być z jednej strony miła i życzliwa, a z drugiej podstępna i interesowna. Jej jedną z najbardziej pozytywnych cech jest poczucie humoru, którym lubi dzielić się z innymi.

Dla Małpy ten rok będzie bardziej zagadkowy, niż inne lata, co może się jej nie spodobać, a nawet sprawić jej zawód. Pojawią się duże możliwości rozwijania kariery zawodowej. Warto będzie wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje. Kariera nie zacznie rozwijać się sama, dlatego trzeba włożyć sporo wysiłku, aby jej pomóc.

W sprawach osobistych również nie wszystko będzie układało się pomyślnie. Poprawa sytuacji, będzie wymagała od Małpy dużo cierpliwości. Nic Małpie nie będzie przychodziło łatwo i wszystko będzie wymagało od niej zaangażowania. Pod wieloma względami rok psa będzie jednak dla Małpy zadowalający.

Lepiej, żeby Małpa w tym roku bardziej zwracała uwagę na swoje finanse i wydawała pieniądze z głową. Nie szykują się ani żadne wyjazdy, ani nie będzie okazji do podróżowania. To będzie czas, który skłoni do refleksji i zmusi małpę, aby doceniała to, co ma. Może to odebrać jako nauczkę albo jako lekcję i motywację do dalszego działania. Wskazany będzie zdrowy rozsądek i umiar w działaniu.