krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Będziesz dzisiaj walczył z samym sobą. Prawdopodobnie skusi cię pewna okazja, która nie do końca jest właściwa i może okazać się dla ciebie bardzo ryzykowna. Zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz decyzję.

Prawdopodobnie od popełnienia błędnego kroku odwiedzie cię twój przyjaciel. Jest to osoba, której możesz ufać w pewnych kwestiach bardziej niż sobie, dlatego zdaj się na jego instynkt.

Nie bierz dzisiaj na poważnie wszystkiego, co usłyszysz. Ktoś może chcieć wykorzystać twoją naiwność i wystawić cię na pośmiewisko. Staraj się zdystansować od ludzi, którzy nie są ci przychylni. Twoja obojętność może ich skutecznie zrazić i odwieść od niedojrzałych pomysłów.

Miej dzisiaj oko na własne finanse. Liczne płatności kartą skutecznie obciążają twoje konto bankowe, a ty praktycznie tego nie odczuwasz. Nie przesadzaj więc z zakupami, bo niebawem możesz się zdziwić, że braknie ci środków. Musisz bardziej panować nad swoimi zachciankami i wyznaczyć sobie pewne granice.

Znajdź dzisiaj więcej czasu dla swojego partnera. Spróbuj go czymś zainspirować, być może zaczniecie wspólnie udzielać się w pewnych aktywnościach. Nie macie zbyt wielu wspólnych zainteresowań, wiec może warto poszukać czegoś, co mogłoby was do siebie zbliżyć.

Jeżeli nie jesteś w związku, pomyśl o wypełnieniu własnego czasu jakimś hobby. Najpewniej nie znalazłeś jeszcze w życiu rzeczy, która szczególnie by cię zainteresowała, dlatego przyjrzyj się temu, co robią twoi znajomi, a może coś cię zaciekawi. Przypomnij sobie, czy przyjaciele nie próbowali cię już kiedyś przekonać do jakichś wspólnych zajęć. Może warto się do nich odezwać w tej sprawie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.