krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Dzisiaj będziesz bardzo zajęty swoimi sprawami. Masz bardzo dużo do zrobienia i niewiele czasu na realizację wszystkich planów, dlatego chodzisz nieco podenerwowany i niecierpliwy.

Będąc tak zaangażowanym w swoje życie, możesz nie zauważyć, że pewna osoba w twoim otoczeniu będzie potrzebowała twojej pomocy. Rozejrzyj się wokół, bo później możesz bardzo żałować tego, że nie poświęciłeś jej wystraczająco dużo czasu. Żyjesz w ciągłym pędzie, może warto byłoby na chwilę się zatrzymać i zastanowić dokąd właściwie tak biegniesz.

Przyjrzyj się swoim życiowym celom. Zdaje się, że są one do osiągnięcia nawet z połową tego wysiłku, jaki wkładasz w nie w tej chwili. Poświęcając się bez reszty jednej rzeczy, możesz przegapić bardzo dużo okazji i mniejszych przedsięwzięć w swoim życiu. Złap oddech i zastanów się, czy warto aż tylu rzeczy sobie odmawiać dla dobra jednej, niepewnej inwestycji.

Staraj się bardziej słuchać ludzi, gdyż często mają oni dla ciebie wiele cennych rad, które ignorujesz. Pamiętaj, że twoi bliscy nie życzą ci źle, a wręcz przeciwnie, martwią się o twoje zdrowie i samopoczucie. Zauważyli też, że ostatnio na nic nie masz czasu. Spróbuj znaleźć chwilę na spotkanie z nimi i rozmowę, obowiązki nie uciekną.

Postaraj się także więcej uwagi poświecić swojemu partnerowi. On bardzo cię wspiera we wszystkim, co robisz i motywuje cię do działania, ale jednocześnie tęskni za tobą, choć trudno mu się do tego przyznać. Zaskocz go czymś i spędź z nim więcej czasu niż zazwyczaj, a na pewno to doceni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.