krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Nie wchodź dzisiaj w drogę swoim wrogom, bo może się okazać, że masz ich naprawdę sporo. Ludzie ostatnio uwzięli się na ciebie i o wszystko mają tylko pretensje. Jednak zastanów się, czy przypadkiem nie mają oni trochę racji.

Nieco rozleniwiłeś się ostatnio w pracy i nie przykładałeś się do swoich obowiązków tak, jak powinieneś. Masz tego świadomość, a jednocześnie lekceważysz wszystkie istotne sprawy. Pomyśl nad tym, czy nie potrzebujesz jakiegoś dłuższego odpoczynku lub zmiany pracy. Bardzo prawdopodobne, że wypaliłeś się już na swoim stanowisku i praca nie przynosi ci żadnej satysfakcji. Być może powinieneś tym razem poszukać pracy mniej obciążającej psychicznie.

Jednak nie tylko ludzie w pracy mają cię dość. Zaniedbujesz ostatnio wszelkie relacje, nie wykluczając z tego swojego związku. Zastanów się, czy traktujesz swojego partnera z należytym szacunkiem i czy zasłużył sobie na takie traktowanie. Jeżeli nie jesteś pewny swoich uczuć, może warto wreszcie wyłożyć karty na stół i szczerze o tym porozmawiać. Życie w kłamstwie i ciągłe dawanie nadziei nie wróży niczego dobrego w waszej wspólnej przyszłości. Miej świadomość tego, że ranisz drugą osobę, zaspokajając tylko i wyłącznie własne potrzeby.

Rodzina także ma do ciebie żal o to, że od dłuższego czasu nie utrzymujesz z nimi kontaktu. Może warto byłoby ich odwiedzić lub chociaż wykonać kilka telefonów. Nie interesując się tym, co słychać u najbliższych możesz w pewnym czasie bardzo niemile się zaskoczyć, gdy okaże się, że nie masz już z kim porozmawiać ani się spotkać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.