krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Musisz być dzisiaj odporny na złośliwość innych ludzi. Prawdopodobnie spotkasz dziś na swojej drodze kogoś, kto wyjątkowo bardzo będzie chciał się z tobą pokłócić. Nie daj się sprowokować, ponieważ tej osobie zależy jedynie na tym aby popsuć ci humor.

Masz dzisiaj do zrealizowania kilka rzeczy i jeżeli się zdeterminujesz, uda ci się wszystko wykonać. Nie możesz się rozpraszać, dlatego wszelkie niewyjaśnione sprawy odłóż na kolejne dni. Dzisiaj i tak nie uda ci się ich rozwiązać, a mogą być one przeszkodą do ruszenia o krok dalej. Miej otwarty umysł i wysłuchaj tego co inni mają ci do powiedzenia, może wyciągniesz z tego bardzo wartościowe wnioski, które pewne sprawy ci rozjaśnią.

Nie skrywaj urazy do partnera za ostatnie wydarzenia. Musicie wyjaśnić sobie, co tak właściwie zaszło i dlaczego doprowadziło to do aż takiej kłótni. Tylko szczera rozmowa pozwoli wam obojgu wszystko sobie wyjaśnić i poukładać. Nie ma sensu gniewać się na siebie, jeżeli właściwie żadne z was do końca nie wie o co poszło.

Zrób sobie dzisiaj wieczorem mały reset. Lampka wina lub piwo na mieście ze znajomymi pozwolą na chwilę odetchnąć i nie przejmować się tak bardzo tym, co może się nie udać. Znajomi też muszą ostatnio nieco powalczyć o twoje towarzystwo, bo jesteś niezwykle zabiegany. Postaraj się wynagrodzić im ostatnie tygodnie swojej nieobecności i każdemu poświęć dłuższą chwilę na rozmowę.

Może być wśród nich jedna osoba, która szczególnie zabiega o twoje względy. Musisz wyjaśnić z nią tę sprawę i dać jej dokładnie do zrozumienia, że nie tego samego oczekujecie od waszej znajomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.