krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

To dobry dzień na podjęcie nowych działań, w kierunku, który założyłeś sobie już jakiś czas temu. Masz już pewne osiągnięcia w tym zakresie, dlatego warto to kontynuować i brnąć do celu, ponieważ już całkiem niewiele zostało aby go uzyskać.

Jesteś zdeterminowany, a bliscy cały czas cię motywują, dlatego coś, co kiedyś wydawało się nie do zdobycia, jest już w zasięgu twojej ręki. Uważaj jednak na osoby, które będą chciały ci przeszkodzić. Prawdopodobnie twoje sukcesy wzbudzają w nich zazdrość i w ten sposób chcą one na tobie odreagować swoją frustrację. Nie wdawaj się z nimi w dyskusję i nie przejmuj nieprzyjemnymi komentarzami. Będąc na to odpornym, dasz radę przezwyciężyć wszystkie trudności.

Masz w życiu dużo szczęścia, że trafiłeś na swoją druga połówkę. To właśnie ta osoba wspiera cię najbardziej i dopinguje w tym co robisz. Mimo tego, że ma ona świadomość twojego napiętego stylu życia, zasługuje też na twoją uwagę. Postaraj się dzisiaj ją zaskoczyć i tym razem samodzielnie zorganizować wam wspólnie czas. Twój partner zawsze stawia cię na pierwszym miejscu, dlatego okaż mu wdzięczność i zrób coś tylko dla niego. Wasz związek może niebawem przerodzić się w coś naprawdę poważnego, ale nie obawiaj się zmian, wyjdą wam one jak najbardziej na dobre.

Poświęć trochę czasu swoim bliskim, ponieważ ostatnio brakuje wam wspólnych spotkań. Zadzwoń do nich i zapytaj, co słychać, jeżeli nie masz czasu w najbliższych dniach na odwiedziny. Oni tez są bardzo ciekawi, jak ci się wiedzie w życiu i czekają na kontakt od ciebie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.