krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

To będzie dosyć spokojny, ale raczej radosny dzień. Uda ci się spotkać z ludźmi, z którymi umawiasz się od dłuższego czasu. Miło spędzicie czas na wspólnych zajęciach i powspominacie stare dobre czasy. Mimo tego, że nie widzieliście się już bardzo długo, nadal znajdziecie mnóstwo wspólnych i ciekawych tematów. Postaraj się dobrze wykorzystać ten czas, ponieważ nie wiadomo kiedy znów będziecie mieli okazję się spotkać. Takie spotkania nie zdarzają się zbyt często i warto poświęcić im się w całości. Zrezygnuj więc z wszelkich planów, mogących utrudnić ci udział w tym zdarzeniu.

Nie będziesz miał dzisiaj zbyt wiele czasu ani dla siebie ani dla rodziny. Pomyśl o wynagrodzeniu im tego w jakiś sposób. Może zaplanujcie jakiś wspólny wyjazd lub wyjście do kina w kolejnych dniach. Pozwoli wam to zacieśnić nieco relacje i może spowoduje, że ktoś z twoich bliskich powierzy ci pewien rodzinny sekret, o którym nie miałeś pojęcia.

Jeżeli chodzi o siebie samego, zrób dla siebie coś, co zawsze sprawiało ci przyjemność. Możesz nie mieć na to czasu w ciągu dnia, ale wieczorem na pewno znajdziesz chwilę na relaks. Gorąca kąpiel i ulubiona kolacja będzie tutaj doskonałym pomysłem.

Pamiętaj także o swojej drugiej połówce. Zaproponuj jej wspólne spędzenie czasu. Mimo tego, że jesteście ze sobą bardzo zżyci i bezgranicznie sobie ufacie, czasem brakuje wam bliskości i okazywania sobie wzajemnie uczuć. Przemyśl to i postaraj się zaskoczyć swojego partnera czymś, czego już dawno między wami brakowało. Daj się ponieść wyobraźni, a on na pewno to doceni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.