krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Musisz mieć bardziej pozytywne nastawienie do świata. To, że niektórzy ludzie nie są do ciebie nastawieni zbyt przychylnie, wcale nie znaczy, że większość z nich taka jest. Nie możesz wszystkich na świecie postrzegać przez pryzmat tego, co spotkało cię kiedyś. Musisz odłożyć na bok sprawy z przeszłości i zacząć myśleć o swoim przyszłym życiu. Patrząc na to, co było kiedyś nigdy nie będziesz w stanie ruszyć do przodu.

Dzisiaj jest świetna okazja do tego, żeby wyjść do ludzi i nawiązać nowe znajomości. Pozwól wyciągnąć się na miasto lub sam zorganizuj jakieś wspólne wyjście z paczką przyjaciół. Ich towarzystwo naładuje cię pozytywną energią i powinieneś z tego korzystać, ile się da.

Nie przepracowuj się dzisiaj, nie masz nic pilnego do zrobienia, wiec wystarczy, że wykonasz tylko to, co konieczne. Nie musisz dzisiaj nikomu udowadniać swojej ambicji i zapału do pracy. Już ostatnio ktoś cię w tym względzie docenił.

Postaraj się natomiast zbliżyć nieco do swoich współpracowników. Twoje zachowanie może ich nieco zaskoczyć, ale spróbuj nawiązać z nimi koleżeńską relację. Nie musicie się sobie zwierzać i przyjaźnić, ale warto aby atmosfera w firmie, w której spędzasz ostatnio większość swojego życia, była przyjazna. Może zaproponuj im jakieś integracyjne wyjście w najbliższym czasie? Ten pomysł może spotkać się dużą przychylnością.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi najbliższymi. Będą mieli oni do ciebie pewną sprawę, którą prawdopodobnie bez problemu uda ci się załatwić. Będziesz miał okazję odwdzięczyć się z to, co oni dla ciebie zrobili.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.