krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Spotkają cię dzisiaj same przyjemności. Ludzie będą ci przychylni i pomogą w każdej sprawie, o którą poprosisz. Uda ci się dzięki temu uporać z pewnymi problemami. Jednak nie nadwerężaj ich empatii, ponieważ prawdopodobnie nie robią tego zupełnie bezinteresownie i może się okazać, że jutro to oni przyjdą do ciebie po pomoc.

Jesteś z natury osobą pozytywną, jednak czasem pewne problemy cię przytłaczają. Tak właśnie było w ostatnim czasie. Nie przejmuj się, ponieważ wszystko zmierza w dobrym kierunku i niedługo sprawa się wyjaśni. Zajmij umysł pracą lub czynnościami, na które nie miałeś ostatnio czasu, bo to właśnie one pozwolą ci się odprężyć i złapać oddech.

Nie bierz sobie zbytnio do serca nieprzyjaznych komentarzy innych ludzi. Są niestety wśród nich tacy, którzy robią to tylko po to, żebyś poczuł się źle. Miej z tyłu głowy, że podbudować może cię jedynie konstruktywna krytyka, a złośliwość innych ludzi jest tylko i wyłącznie ich problemem.

Pomyśl o spędzeniu trochę czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Spacery czy wspólny wysiłek sprzyjają szczerym rozmowom, których od jakiegoś czasu wam brakuje. Spróbuj znaleźć z bliskimi wspólny język i podziel się tym, co cię trapi. Bardzo prawdopodobne, że inni podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i wyciągniesz z tego jakąś pożyteczną lekcję.

Daj sobie na razie spokój z miłosnymi podbojami. Aby się z kimś związać, musisz w pierwszej kolejności poukładać własne życie i przynajmniej wiedzieć w jakim kierunku zmierzasz, dlatego to tym powinieneś się zająć na początek.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.