krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Dzisiaj będziesz musiał udowodnić coś zarówno sobie jak i innym. Będzie cię to kosztowało sporo wysiłku, ale opłaci się on i zwróci niemalże podwójnie. Spróbuj myśleć jedynie o możliwościach i szansie, jaką możesz uzyskać, trochę tylko się wysilając.

Nie wszyscy mają w życiu tyle szczęścia, co ty, więc postaraj się to słusznie wykorzystać aby potem nie żałować swojej decyzji. Kieruj się bardziej rozumem i myśl jedynie o pozytywnych konsekwencjach.

W pracy nie okazuj po sobie, że jesteś w coś zaangażowany. Szefowie niezbyt przychylnie przyjmują informacje o konkurencji. Staraj się robić wszystko, co masz do wykonania w odpowiednim czasie i nie informuj na razie nikogo o swoim pomyśle.

Omów tę kwestię natomiast jeszcze raz ze swoim partnerem. Nie jest on chyba zbyt przekonany do tego, co postanowiłeś. Zapytaj go, czy myślał nad innym rozwiązaniem i wie, czego od ciebie oczekuje. W związku najważniejsza jest szczerość i zaufanie.

Jeżeli każde z was, będzie wiedziało, ze ma oparcie w drugiej osobie, wasza relacja tylko się umocni. Postaraj się zapewnić swoją drugą połówkę o swojej lojalności i oddaniu. W tej chwili nie ma między wami rzeczy, która mogłaby zakłócić tę harmonię, nie ma się więc co zamartwiać na zapas.

Znajdź trochę czasu dla siebie. Wybierz się na samotny spacer i trochę pokontempluj. Zastanów się, czy jesteś pewien tego, w którą stronę zmierza twoje życie. Takie przemyślenia pomogą ci poukładać sobie w głowie wiele rzeczy, które ostatnio mogły cię nieco przytłoczyć.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.