krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Masz poczucie, że od jakiegoś czasu owładnęła cię samotność. Wydaje ci się, że właściwie nie masz się do kogo odezwać i wszystkie twoje dni są takie same. Nie możesz jednak winić za to innych, ponieważ swoim zachowaniem to ty sam odsunąłeś się nieco od społeczeństwa.

Dzisiaj jest dzień, w którym możesz to zmienić. Masz okazję wyjść do ludzi i trochę się rozerwać. Wykorzystaj ją i nie daj się namawiać. Ludzie lubią twoje towarzystwo i chcą z tobą przebywać, dlatego twoi znajomi będą zachwyceni, jeżeli zechcesz im towarzyszyć we wspólnym wyjściu.

Twoje ostatnie wyobcowanie w pewnej mierze jest spowodowane natłokiem pracy i domowych obowiązków. Zbyt poświeciłeś się życiu zawodowemu i innym, a tym samym zapomniałeś o sobie i zlekceważyłeś własne potrzeby. Daj rodzinie pożyć własnym życiem i miej świadomość tego, ze nie wszystko musisz kontrolować. Oni świetnie radzą sobie bez twojego ciągłego nadzoru.

Zadbaj nieco o swoje życie uczuciowe. Twój partner i ty żyjecie niemalże obok siebie. Brakuje wam ostatnio wspólnych tematów i zajęć, odsunęliście się od siebie. Postaraj się z nim porozmawiać i dojść w rozmowie do tego, co wywołało taką sytuację.

Może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie. Być może konieczna będzie terapia, która pozwoli wam zbliżyć się do siebie. Najważniejsze, to nie zostawiać tego tak jak jest. Nie możecie udawać, że wszystko jest między wami w porządku, bo to powoduje wzrost napięcia u każdego z was i może doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów, z których potem już ciężko będzie się wyplątać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.