krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Nareszcie dzisiaj doczekałeś się czegoś, na co czekasz z utęsknieniem od dobrych kilku miesięcy. Postaraj się przetrwać ten dzień i ciesz się tym, na co sobie zapracowałeś. Dzień w pracy będzie ci się trochę dłużył, przez to, że skupisz się głównie na czekaniu. Postaraj się jednak jak najlepiej wypełnić swoje obowiązki, bo ktoś może cię jeszcze docenić.

Spróbuj nie przechwalać się wśród pracowników, bo oni niestety nie dostaną jeszcze tego, co ty. Staraj się być koleżeński, ponieważ dobre relacje z kolegami z pracy są ważne aby czuć się w niej swobodnie i komfortowo.

Musisz znaleźć dzisiaj jeszcze trochę energii na to, żeby pozamykać pewne sprawy. Nagromadziło ci się ostatnio trochę zadań i nie na wszystkie starczyło czasu. Postaraj się pozbyć tych zaległości, a sam ze sobą poczujesz się lżej.

Znajdź dzisiaj trochę czasu dla samego siebie. Zadbaj o swoje ciało i umysł. Już dawno brakowało ci czasu na spędzenie popołudnia z dobrą książką lub ciekawym filmem. Postaraj się wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie. Zrób sobie gorącą kąpiel i wykonaj zabiegi pielęgnacyjne, na które także ostatnio nie miałeś czasu. Trochę się zaniedbałeś, ale dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę żeby to nadrobić.

Twój partner prawdopodobnie też zajmie się sam sobą, dlatego dzisiaj dacie sobie trochę więcej przestrzeni. Związek właśnie na tym polega żeby szanować potrzeby drugiej osoby i mieć miejsce i czas tylko dla siebie. Dobrze, że między wami nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Jesteście naprawdę zgraną parą i czeka was wspólna przyszłość.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.