krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Waga

Horoskop Waga na-jutro

wrzesień 23 - październik 22

Bardzo dużo spraw będziesz miał dzisiaj na głowie. Prawdopodobnie nadmiar obowiązków i zaległości z nimi związanych trochę cię przytłoczy. W pewnym momencie możesz poczuć, że ilość spraw do załatwienia cię przerasta i dłużej nie dasz rady.

Nie bój się poprosić o pomoc. W ostatnim czasie zbyt dużo problemów w twoim życiu nałożyło się na siebie. Nic dziwnego, że stałeś się wobec nich nieco bezsilny. Pamiętaj, że masz wsparcie w swoich kolegach z pracy, z którymi świetnie się dogadujesz, dlatego w każdym momencie możesz wśród nich poszukać pomocnika. Jesteś osobą, która nie lubi prosić o pomoc, ale dzisiaj raczej nie będziesz miał wyjścia. Inaczej wyjdzie na jaw, że jesteś mocno w tyle.

Po pracy pozwól sobie odpocząć. W domu zawsze jest coś do zrobienia, ale może to chwilę poczekać. Musisz znaleźć chwilę dla siebie i uciąć sobie krótką drzemkę. Pozwoli ona trochę zregenerować organizm do dalszej pracy. Nie przemęczaj się jednak i nie rób nic na siłę.

Pamiętaj, że nie tylko na tobie spoczywa obowiązek utrzymania domu. Omów tę kwestię ze swoim partnerem i podzielcie się zadaniami. Każde z was pracuje i po pracy często jest zmęczone, ale robiąc coś wspólnie, szybciej się z tym uporacie i więcej czasu pozostanie na odpoczynek w swoim towarzystwie.

Dzielenie się obowiązkami jest dojrzałą funkcją zdrowego związku i może jedynie zbliżyć was do siebie. Usiądźcie dzisiaj i ustalcie, czym możecie zająć się osobno, a co warto byłoby robić razem. Plan jest podstawą działania, dlatego ważne jest, żeby każde z was wiedziało dokładnie, co leży w zakresie jej obowiązków.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dzisiaj zajmij się sobą i swoją rodziną. Porozmawiaj z najbliższymi na trudne dla Was tematy. Pamiętaj przy tym o szczerości, ona z pewnością ułatwi Wam komunikację. Układ planet sprzyja nawiązywaniu nowych i trwałych znajomości. Przy podejmowaniu decyzji nie śpiesz się, na wszystko nadejdzie odpowiedni czas.

Dzisiejszy dzień dla Wag to idealny moment na nieco większe zainteresowanie się swoimi najbliższymi. Spędź tyle czasu, ile możesz z rodziną czy najlepszymi przyjaciółmi. To dobry okres, żeby wyłuszczyć wszelkie tematy, na które nie zawsze jest czas i miejsce, żeby porozmawiać.

Układ gwiazd będzie dla Ciebie pod tym względem bardzo dobry i poruszanie nawet najdelikatniejszych spraw, nie będzie się wiązało z ryzykiem konfliktu, wręcz przeciwnie. Szczera rozmowa pozwoli przynieść nowe, pozytywne i zadowalające wszystkich rozwiązania, a także ukażą Cię w bardzo pozytywnym świetle na przyszłość. Poznane dziś osoby moa mieć także duży wpływ na Twoją przyszłość.

Uda Ci się zawrzeć interesujące znajomości, które mogą owocować trwałymi, pozytywnymi, a nawet przyjacielskimi relacjami. Dla samotnych Wag może mieć to też znaczenie, w przypadku poszukiwań odpowiedniego partnera.

Jednak nie popadaj w zbytnią euforię w kontaktach z innymi ani nie podejmuj pochopnych decyzji. Pomimo tego, że kosmos jest po Twojej stronie, znajdź w sobie trochę rozwagi i dokładnie zastanów się przed podejmowaniem różnego rodzaju decyzji. Najlepiej nie planuj dzisiaj nic, co w przyszłości może zaowocować dużym niepowodzeniem.