krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Waga

Horoskop miłosny Waga

Ten rok zapowiada się nijako, bez emocji i fajerwerków. Warto go jednak przeczekać, aby końcówka roku mogła zaskoczyć i zakończyć się ciekawie oraz obiecująco. Jowisz znajdzie się w sektorze romansów i da Wadze zakosztować szczęścia w miłości.

Dla singli

Przekonasz się, że aktywność i działanie przynosi pożądane konsekwencji. Bierne czekanie niczego nie zmieni w Twoim życiu. Wagi narzekające na samotność, na jesieni znajdą wiele okazji do ciekawych spotkań towarzyskich, które mogą przerodzić się w spotkania romantyczne. Pamiętaj tylko, że nie możesz osiąść biernie na mieliźnie i musisz zacząć działać. Do odważnych świat należy.

Pod koniec tego roku masz wyjątkowe szanse, żeby odmienić swoje życie uczuciowe. Nie zmarnuj ich, a wykorzystaj, jak najlepiej się da. Przyjmuj w tym roku wszystkie zaproszenia na spotkania towarzyskie. Przekonasz się, że jesteś lubiany i twoje towarzystwo jest pożądane przez wiele osób z otoczenia. Może być tak, że uczucie przyjdzie bardzo nieoczekiwanie i uderzy Cię znienacka jak piorun, w najmniej oczekiwanym momencie. Nie narzekaj, tylko zacznij się starać i podejmij próby działania.

Dla związku 

Nowo zakochana Waga przeżyje najpiękniejsze chwile i uniesienia miłosne. Będziesz zapatrzony w swojego partnera jak w obrazek. Przeżyjecie romantyczny zawrót głowy, a w końcówce roku może się to skończyć czymś więcej. Pamiętaj, że możesz zaufać swojemu nowemu partnerowi i oddać mu się w zupełności. Nie pożałujesz.

Pary w dłuższych związkach prawdopodobnie wykonają krok do przodu i może się to skończyć małżeństwem. Wagi w długoletnich i poważnych związkach powinny pamiętać o iskrze w miłości. Nie osiadaj na laurach i nie poddawaj się. Każdy związek należy pielęgnować i podkręcać, aby nadal był szczęśliwy i trwały. Zrób coś, co przywróci iskrę waszemu uczuciu.

Możesz spróbować wprowadzić coś nowego w sypialni, napisać miłą wiadomość w ciągu dnia. Podkręć wasze uczucie, a odbije się to pozytywnie na waszej relacji. Nie zniechęcaj się nudnym i nijakim początkiem roku. Pod koniec będziesz mieć aż za dużo emocji.

Najnowsze artykuły
ikona górna