krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Waga

Horoskop Partnerski Waga

horoskop partnerski Wodnik
Waga - Wodnik
Dobrze dopasowani partnerzy, którzy swoją miłość będą sobie okazywać głównie w sypialni. To nie znaczy, że jednak, że w codziennym życiu nie będą tworzyć udanych relacji. Magia iskrząca pomiędzy nimi sprawi, że także odnajdą się w partnerstwie, pamiętając o tym, że seks jest częścią większej całości. Możliwy zarówno jako krótki związek, jak i małżeństwo.
horoskop partnerski Ryby
Waga - Ryby
Recepta na skomplikowany związek. Z jednej strony miłość, z drugiej różne oczekiwania względem siebie. Patrzące w jednym kierunku ryby bedą zdenerwowane szerokimi zainteresowaniami Wagi i bynajmniej nie będą ich wspierać. Waga zacznie wtedy szukać problemów, nawet tam, gdzie ich nie ma, żeby tylko poczuć się zrozumianą.
horoskop partnerski Baran
Waga - Baran
Relacja nastawiona na rywalizację, napięcie i tworzenie konfliktów. Jedynym pozytywnym aspektem życia w tym związku, będzie spełnienie obojga w sypialni. Jednak tylko na tej podstawie nie warto budować ani krótkotrwałej relacji, ani tym bardziej małżeństwa.
horoskop partnerski Byk
Waga - Byk
Dobre dopasowanie w sypialni, gdzie obydwoje nadają na tych samych falach. W życiu przyziemnym już jednak nie tak różowo. Byka denerwuje charakter i zainteresowania Wagi, które często ulegają zmianom. I na tym stopniu często będzie dochodzić u nich do konfliktów.
horoskop partnerski Bliźnięta
Waga - Bliźnięta
Związek mający duże szanse na cieple i szczęśliwe małżeństwo do końca swoich dni. Obydwoje rozumieją się, jakby znali się od zawsze. Ten sam poziom namiętności, podobne podejście do zaufania. Jeden z lepiej dopasowanych romansów, kończących się często bajkową frazą - „i żyli długo i szczęśliwie”.
horoskop partnerski Rak
Waga - Rak
Na pewno będą obydwoje tolerować swoje inności, ale czy to recepta na szczęście? Niekoniecznie. Oszczędny i analityczny Rak nie zrozumie rozrzutnej i emocjonalnej Wagi i odwrotnie. Może nie jest to relacja, której należy unikać, ale nie wróży ona także szczęśliwej, poważnej a przede wszystkim opartej na partnerstwie przyszłości.
horoskop partnerski Lew
Waga - Lew
Dobry, udany związek. Obydwoje myślą podobnie, jednak w niektórych aspektach są dla siebie idealnym uzupełnieniem. To ich recepta na szczęście. Partnerstwo jest dla obojga ważne, żadne nie próbuje rządzić. W sypialni jeszcze lepiej. Bez problemu identyfikują swoje pragnienia i skupiają się na tym, aby obydwojgu było jak najlepiej.
horoskop partnerski Panna
Waga - Panna
Duże różnice w podejściu do świata jako całości. I to raczej takie nie do pogodzenia. Panna żyje w świecie swoich wyobrażeń, do których stanowcza Waga się raczej nie dostosuje. Ciężko nawet tu będzie o przelotny romans, gdyż seksualność dla tych znaków to zupełnie inne definicje.
horoskop partnerski Waga
Waga - Waga
Pomimo tego, ze dwie wagi mogłoby się dogadać, mając te same cele, podejście do świata, oczekiwania względem partnera oraz fantazje seksualne, jedna rzecz stoi im na przeszkodzie. Jeżeli zdecydują się na prawdziwy, dojrzały związek, zabraknie w nim, właśnie tej dorosłości. Infantylność Wag może dawać im wspólne szczęście i poczucie beztroski, ale nie zawsze o to chodzi w życiu.
horoskop partnerski Skorpion
Waga - Skorpion
Skorpion zawsze czuje potrzebę dominacji, co niezależnej wadze, może trochę przeszkadzać. Z drugiej strony Waga nie przejmuje się tym, co inni o niej myślą, lubi i czuć się wolną, stąd zaborczy Skorpion będzie miał problemy z wybuchami zazdrości. Nie jest to związek z góry skazany na porażkę, ale może być ciężko i burzliwie.
horoskop partnerski Strzelec
Waga - Strzelec
W łóżku para, której inni powinni zazdrościć. Mają takie same cele, pragnienia, fantazje, a przy okazji dodają do nich wiele ciepła i czułości. Gorzej w życiu codziennym. Strzelec lubi samotność, spokój i brak potrzeby rozwiązywania czyichś problemów. Waga natomiast ceni partnerstwo, zaangażowanie we wzajemne sprawy i spędzanie wspólnie czasu. Jednak nie przekreśla to ich szansy na dobre małżeństwo.
horoskop partnerski Koziorożec
Waga - Koziorożec
Jedyne co może połączyć ze sobą te znaki, to sposób, w jaki fizyczność Wagi działa na Koziorożca. Jego pragnienie jej zdobycia może sprawić, że Waga ugnie się pod jego namową i spędzą ze sobą kilka upojnych nocy. Ale to wszytko. Różnice między ich charakterami są nie do pogodzenia.
Najnowsze artykuły
ikona górna