krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Skorpion

Horoskop miłosny Skorpion

Zarówno planety, jak i cały Wszechświat, definitywnie wskazują, że to będzie bardzo udany rok dla Skorpionów. Zarówno w sferze miłosnej, jak i w każdej innej dziedzinie życia. Układ planetarny będzie pomagał i sprzyjał Skorpionom.

Dla singli

Wenus będzie Cię tego roku rozpieszczać. Dostaniesz wszystko, o czym marzysz i czego oczekujesz w życiu uczuciowym. Każdy singiel spod znaku Skorpiona, w tym roku odnajdzie uczucie i miłość. Wystarczy odrobina chęci. Początek roku będzie obfitował w imprezy towarzyskie, z których każda przyniesie okazję do poznania swojego partnera. Skorpiony będą wzbudzać ogromne zainteresowanie u płci przeciwnej, zarówno w kwestii psychicznej, jak i fizycznej, będą dla innych atrakcyjni.

Będziesz mógł przebierać w kandydatach na przyszłego partnera. Bez większego problemu, znajdziesz kogoś, kto będzie Ci odpowiadał pod każdym względem i w każdej kwestii. Nie będziesz musiał się specjalnie starać i wysilać, bo Jowisz sam pchnie Cię w ramiona wymarzonego partnera. Jeszcze nigdy tak Ci się nie układało w relacjach damsko- męskich, jak układa się w tej chwili. Korzystaj, ile możesz i ile potrzebujesz.

Dla związku

Nowe związki, jak i te dłuższe, przeżyją swój renesans. Jeszcze nigdy tak dobrze Wam się nie układało, jak zacznie układać się w tym roku. Eksplozja uczuć spowoduje, że możliwa będzie decyzja o powiększeniu rodziny lub o zalegalizowaniu związku. Każda część roku będzie obfitowała w szczęście i miłosne uniesienia. Będzie Wam się chciało działać i sięgać po więcej. Będziecie dbać o tę relację i walczyć, aby uczucia nie wygasły.

W sypialni również będzie wrzało i będzie gorąco. Poczujecie się spełnieni i usatysfakcjonowani. Wszechświat jest po waszej stronie i wie, że taki związek należy wspierać. Nie zaprzepaśćcie tego, bo taki rok może się już długo nie powtórzyć. Wszystkie poważniejsze decyzje podejmujcie właśnie teraz i w tym okresie. To o czym marzyliście i co planowaliście, zrealizujcie w tym roku. Wszystko Wam się powiedzie i los będzie Wam pomocny.

Najnowsze artykuły
ikona górna