krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Postaraj się myśleć nieco bardziej pozytywnie. Wstawanie z łóżka ze skwaszoną miną nie jest najlepszym pomysłem na rozpoczęcie dnia. Spróbuj wygospodarować rano więcej czasu na przygotowania. Bieganie po domu z zegarkiem w ręku i ogólna panika jest dodatkowym stresorem, który przekłada się później na twoją efektywność w pracy, zależną w dużej mierze od nastroju.

Twoje życie to ciągły wyścig i bieg za pozornym szczęściem. Miej na uwadze to, że fakt iż inni osiągnęli sukces, idąc w jakimś konkretnym kierunku, nie świadczy o tym, że naśladując ich, uzyskasz to samo. Spróbuj zastanowić się nad własnymi mocnymi stronami i podążaj raczej w tym kierunku, w którym czujesz się najlepiej. Nie musisz podporządkowywać swojego życia innym i spełniać oczekiwań wszystkich wokół. Najważniejsze jest to abyś sam spełniał się zawodowo i uczuciowo.

Niekiedy w pracy będziesz zmuszony do robienia czegoś wbrew sobie, jednak pamiętaj, że dopóki sam nie jesteś sobie szefem, musisz się podporządkować. Jest to jedyny obszar, w którym inni powinni od ciebie wymagać i egzekwować twoje dokonania.

W kwestii twoich uczuć to ty sam powinieneś zdecydować, co jest dla ciebie odpowiednie i czy naprawdę chcesz w tym uczestniczyć. Nikt nie zmusi cię do miłości, a związki z konieczności zazwyczaj kończą się bardzo dramatycznie.

Dzisiaj jest dobry dzień na takie przemyślenia, dlatego po powrocie do domu zastanów się, czego właściwie chcesz w życiu i jak wyobrażasz sobie swoją najbliższą przyszłość. Oczywiście nie da się niczego przewidzieć, ale na pewne sprawy możesz mieć naprawdę duży wpływ.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.