krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

W twoim życiu uczuciowym zajdą pewne nieoczekiwane zmiany. Ktoś może bardzo cię zaskoczyć swoim zachowaniem i jednocześnie zaimponować ci czymś, czego się po tej konkretnej osobie w ogóle nie spodziewałeś. Może taki szczęśliwy splot wydarzeń spowoduje, że między wami narodzi się naprawdę obiecujące uczucie. Daj jednak szansę wykazać się tej drugiej stronie i nie przejmuj inicjatywy zbyt szybko. Obserwuj sytuację, bo może się okazać, że tylko źle ją interpretujesz.

W pracy skup się na wykonywaniu zadań, które są w tej chwili najważniejsze. Musisz trochę nadgonić, żeby wyrobić się ze wszystkim na czas. Zostaw wszelkie poboczne sprawy na wolniejszą chwilę. Jeżeli się skupisz i naprawdę przyłożysz, spokojnie zdążysz zrobić wszystko na czas. Ktoś może w całym natłoku spraw poprosić cię o pomoc. Niestety prawdopodobnie będziesz musiał mu odmówić, żeby nie zaniedbać swoich obowiązków. Wskaż mu zaufaną osobę, która udzieli mu fachowej pomocy, a wszyscy będziecie zadowoleni.

Jeżeli wydaje ci się, że ostatnio zacząłeś odczuwać pewne braki w swoich umiejętnościach, to chyba są to trafione przeczucia. Pomyśl o pewnej formie dokształcenia samego siebie. Jakiś krótki kurs lub szkolenie podniosą twoją wartość siebie i staniesz się bardziej pewny w tym, co robisz.

Jeżeli chcesz dokonać czegoś więcej niż dotychczas, musisz nad sobą popracować i stale się rozwijać. To, że nie popełniasz błędów, nie oznacza, że możesz zakończyć na tym swój samorozwój. Każdy krok do przodu będzie motywujący i doda ci sił do realizacji jeszcze większej ilości pomysłów.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.