krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Jeśli od dłuższego czasu czekałeś na odpowiedni moment, wiedz, że dzisiaj jest najlepszy dzień na podjęcie jakiejś konkretnej decyzji w twoim życiu. Niektóre sprawy ostatnio nieco cię przerosły, niektóre bardziej zaskoczyły, dlatego nie byłeś w stanie myśleć racjonalnie. Przeanalizowałeś jednak już pewne kwestie wielokrotnie, dlatego czas się w końcu na coś zdecydować.

Prawdopodobnie sporo zmieni się w twoim życiu w najbliższym czasie i sam obawiasz się konsekwencji swoich działań, jednak warto, abyś zaczął myśleć, że właściwie to nie masz nic do stracenia, a o wiele więcej możesz zyskać. Spróbuj nastawić się pozytywnie i nie myśleć o tym, co mogłoby się stać, gdyby plan nie wypalił. Takie negatywne myślenie tylko przyciąga nieszczęścia, co w obecnym czasie nie jest ci do niczego potrzebne. Spróbuj ułożyć racjonalny plan działania i trzymaj się go, aby samemu się w tym wszystkim nie pogubić.

Podziel się swoją decyzją z najbliższymi i przygotuj się na to, że nie każde z nich będzie się z tobą zgadzać. Miej jednak świadomość tego, że to twoje życie i tylko ty sam jesteś w stanie o nim decydować, ponieważ nikt go za ciebie nie przeżyje. Jeżeli będziesz szczery ze swoją rodziną, otrzymasz od nich wiele wsparcia i przydatnych wskazówek.

Nie zapominaj także o swoich znajomych, gdyż przez to całe zamieszanie, ostatnio nie poświęcałeś im zbyt wiele czasu. Umów się z nimi na spotkanie i podziel się swoimi planami, na pewno są ciekawi, co u ciebie słychać. Ty sam musisz być bardziej zainteresowany tym, co dzieje się u nich, jeżeli chcesz utrzymać te relacje.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.