krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

To będzie dosyć spokojny, ale raczej radosny dzień. Uda ci się spotkać z ludźmi, z którymi umawiasz się od dłuższego czasu. Miło spędzicie czas na wspólnych zajęciach i powspominacie stare dobre czasy. Mimo tego, że nie widzieliście się już bardzo długo, nadal znajdziecie mnóstwo wspólnych i ciekawych tematów. Postaraj się dobrze wykorzystać ten czas, ponieważ nie wiadomo kiedy znów będziecie mieli okazję się spotkać. Takie spotkania nie zdarzają się zbyt często i warto poświęcić im się w całości. Zrezygnuj więc z wszelkich planów, mogących utrudnić ci udział w tym zdarzeniu.

Nie będziesz miał dzisiaj zbyt wiele czasu ani dla siebie ani dla rodziny. Pomyśl o wynagrodzeniu im tego w jakiś sposób. Może zaplanujcie jakiś wspólny wyjazd lub wyjście do kina w kolejnych dniach. Pozwoli wam to zacieśnić nieco relacje i może spowoduje, że ktoś z twoich bliskich powierzy ci pewien rodzinny sekret, o którym nie miałeś pojęcia.

Jeżeli chodzi o siebie samego, zrób dla siebie coś, co zawsze sprawiało ci przyjemność. Możesz nie mieć na to czasu w ciągu dnia, ale wieczorem na pewno znajdziesz chwilę na relaks. Gorąca kąpiel i ulubiona kolacja będzie tutaj doskonałym pomysłem.

Pamiętaj także o swojej drugiej połówce. Zaproponuj jej wspólne spędzenie czasu. Mimo tego, że jesteście ze sobą bardzo zżyci i bezgranicznie sobie ufacie, czasem brakuje wam bliskości i okazywania sobie wzajemnie uczuć. Przemyśl to i postaraj się zaskoczyć swojego partnera czymś, czego już dawno między wami brakowało. Daj się ponieść wyobraźni, a on na pewno to doceni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.