krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Będziesz dzisiaj niezwykle radosny i uprzejmy dla innych. Twój dobry nastrój nie jest spowodowany niczym konkretnym. Po prostu poczujesz jakiś nieokreślony przypływ energii i będziesz chciał go spożytkować.

Poświęć się dla innych. Prawdopodobnie jest w twoim otoczeniu ktoś, kto radzi sobie w życiu nieco gorzej. Ta osoba potrzebuje wsparcia, chociaż nigdy bezpośrednio o nie nie poprosi. Rozejrzyj się i zaraź ją swoim optymizmem.

Twój zapał do życia w pracy nieco się ostudzi. Będziesz miał sporo do zrobienia, a szef wcale nie stanie się mniej wymagający niż zwykle. Postaraj się nie wchodzić mu w drogę, bo możesz się przypadkiem narazić. Nie wszyscy lubią, kiedy ktoś inny ma dobry humor i mogą chcieć skutecznie ci go popsuć.

Euforia nie będzie cię opuszczać jednak już po zakończeniu pracy i możesz przez to wykonać jakieś głupie posunięcie, którego już za kilka dni pożałujesz. Zastanów się więc dwa razy, zanim podejmiesz jakąś zobowiązującą decyzję i obiecasz komuś coś, z czego nie będziesz w stanie się wywiązać.

Swoich bliskich zarazisz dobrym humorem i wspólnie wpadniecie na pomysł pożytecznego i przyjemnego spędzania czasu. Nareszcie uda wam się porozmawiać i wyjaśnić sobie pewne zaległe sprawy. Nie duś w sobie emocji i przyznaj się do tego, że trochę cię ostatnio rozczarowali. Szczere rozmowy sprzyjają utrzymywaniu zdrowych relacji, dlatego warto mówić o swoich uczuciach.

Wieczorem znajdź czas dla swojego partnera i zjedzcie wspólnie kolację. Możesz postarać się przygotować dla niego deser, na pewno doceni twój wysiłek i odpowiednio się odwdzięczy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.