krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Będzie ci dzisiaj dopisywał dobry humor. Udzieli się on także wszystkim w twoim otoczeniu, gdyż opowiadając żarty w towarzystwie, będziesz w swoim żywiole. W pracy nie znali cię od tej strony, więc prawdopodobnie zyskasz sympatię kilku nowych osób.

Rozejrzyj się, ponieważ wśród nich może być właśnie ta jedna osoba, na której zdaniu szczególnie ci zależy. Nie daj jednak od razu poznać po sobie, że też jesteś nią zainteresowany pod większym względem niż tylko relacja koleżeńska z pracy. Możesz ją przestraszyć.

Daj tej osobie więcej czasu i obserwuj jej zachowanie. Jeżeli zauważysz wyraźne sygnały, dopiero wtedy zdecyduj się na poważniejszy krok. Kieruj się sercem, ponieważ wtedy masz szansę stworzyć z drugim człowiekiem naprawdę stabilny i piękny związek.

Prawdopodobnie ktoś poprosi cię dzisiaj o radę. Nie martw się, że się na czymś nie znasz. Czasem ludzie oczekują jedynie rozmowy i wystarczy im, że usłyszą swoje własne przeczucia z ust innej osoby. Nieświadomie możesz się komuś bardzo przysłużyć, dlatego staraj się każdego wysłuchać i poświęcić mu chwilę swojej uwagi.

Masz szansę dzisiaj na powodzenie pewnego finansowego przedsięwzięcia, nad którym od dłuższego czasu się zastanawiasz. Możesz dzisiaj zaryzykować, ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że uda ci się osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś.

Stań na wysokości zadania i spróbuj zaangażować do całej akcji swojego przyjaciela. Może on nie być zbyt przekonany do twojego pomysłu, ale wiedz, że jeżeli wszystko się powiedzie, będzie ci jeszcze dziękował.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.