krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Dzisiaj nie wydarzy się nic szczególnego w twoim życiu, co odwróciłoby twoją uwagę od codziennych spraw. Skup się zatem na nadrobieniu zaległości w kwestii swoich domowych obowiązków i ciesz się efektami swojej pracy. Postaraj się jakoś umilić sobie czas, przygotowując swój ulubiony posiłek, na który miałeś ochotę już od dłuższego czasu.

Skupienie się na własnych potrzebach będzie dla ciebie odpowiednią alternatywą. Ostatnio bardzo poświęcasz się swoim bliskim, zapominając często o własnym życiu i potrzebach. Oczywiście twoje zaangażowanie zostało już wielokrotnie docenione i tobie także sprawia przyjemność pomaganie innym, jednak musisz w tym całym altruizmie znaleźć miejsce także dla siebie.

Zrób sobie jeden dzień przerwy i nie kontaktuj się z nikim. Oni zrozumieją, że potrzebujesz chwili dla siebie. Wybierz się do kina lub na kolację z ukochaną osobą. Pozwól tym razem wykazać się partnerowi, a zobaczysz, że ma on naprawdę kreatywny umysł i potrafi cię jeszcze zaskoczyć.

Jeżeli jesteś singlem, postaraj się wygospodarować trochę czasu na spotkanie ze znajomymi. Wyjście na miasto zawsze sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i kto wie, może to jest ten dzień, w którym poznasz swoją drugą połówkę. Bądź bardziej otwarty na ludzi i nie bój się zagadać.

Staraj się tego wieczora nie myśleć o wszystkich problemach, z którymi musisz zmierzyć się na co dzień. Daj sobie odetchnąć, a twój organizm na pewno ci za to podziękuje. Jutro obudzisz się pełen energii i chęci do dalszej pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.