krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Będziesz dzisiaj w naprawdę świetnym humorze. Dzięki temu łatwiej przebrniesz przez wszystkie nużące obowiązki w pracy i dużo efektywniej wykonasz to wszystko, co masz do zrobienia.

Niektórzy ludzie mogą chcieć popsuć ci nastrój, jednak nie daj się wciągnąć w ich intrygi. Po prostu omijaj ich szerokim łukiem i nie wdawaj się w dyskusje. Masz pośród swoich współpracowników kilka bardzo sympatycznych osób, które w każdym momencie wstawią się za tobą. Utrzymuj z nimi kontakty i nie walcz z pozostałymi, ponieważ mogą mieć oni większe wpływy u twojego szefa i jeszcze będą chcieli ci zaszkodzić.

Poświęć ten dzień samemu sobie. Wybierz się na zakupy lub w miejsce, w którym możesz zrobić coś dla siebie. Możesz zabrać ze sobą przyjaciela, jednak staraj się aby to tym razem od dostosował się do twoich planów. Będziecie mieli okazję trochę porozmawiać o tym, co ostatnio wydarzyło się w waszym życiu. Nie mieliście jeszcze okazji zbyt dobrze omówić pewnych spraw. Taka rozmowa pozwoli ci ułożyć sobie w głowie wszystko i spojrzeć na to z nieco innej perspektywy, której dotąd nie dostrzegałeś.

Jeżeli będziesz miał otwarty umysł, może okazać się, że twoje problemy nie są aż duże, za jakie je miałeś do tej pory. Z niewielką pomocą uda ci się prawdopodobnie wyjść na prostą w niedługim czasie. Nie bój się szukać wsparcia u bliskich. Sam wiele razy im pomogłeś, dlatego mają teraz okazję się odwdzięczyć. Wszelkie obawy z tym związane są wyłącznie twoim wyobrażeniem, dlatego warto zwrócić się o pomoc, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem uzyskasz ją bez problemu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.