krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Nie wchodź dzisiaj w drogę swoim wrogom, bo może się okazać, że masz ich naprawdę sporo. Ludzie ostatnio uwzięli się na ciebie i o wszystko mają tylko pretensje. Jednak zastanów się, czy przypadkiem nie mają oni trochę racji.

Nieco rozleniwiłeś się ostatnio w pracy i nie przykładałeś się do swoich obowiązków tak, jak powinieneś. Masz tego świadomość, a jednocześnie lekceważysz wszystkie istotne sprawy. Pomyśl nad tym, czy nie potrzebujesz jakiegoś dłuższego odpoczynku lub zmiany pracy. Bardzo prawdopodobne, że wypaliłeś się już na swoim stanowisku i praca nie przynosi ci żadnej satysfakcji. Być może powinieneś tym razem poszukać pracy mniej obciążającej psychicznie.

Jednak nie tylko ludzie w pracy mają cię dość. Zaniedbujesz ostatnio wszelkie relacje, nie wykluczając z tego swojego związku. Zastanów się, czy traktujesz swojego partnera z należytym szacunkiem i czy zasłużył sobie na takie traktowanie. Jeżeli nie jesteś pewny swoich uczuć, może warto wreszcie wyłożyć karty na stół i szczerze o tym porozmawiać. Życie w kłamstwie i ciągłe dawanie nadziei nie wróży niczego dobrego w waszej wspólnej przyszłości. Miej świadomość tego, że ranisz drugą osobę, zaspokajając tylko i wyłącznie własne potrzeby.

Rodzina także ma do ciebie żal o to, że od dłuższego czasu nie utrzymujesz z nimi kontaktu. Może warto byłoby ich odwiedzić lub chociaż wykonać kilka telefonów. Nie interesując się tym, co słychać u najbliższych możesz w pewnym czasie bardzo niemile się zaskoczyć, gdy okaże się, że nie masz już z kim porozmawiać ani się spotkać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.