krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Musisz postarać się być dzisiaj wyrozumiały. Prawdopodobnie ludzie będą zgłaszali się do ciebie z najróżniejszymi problemami, które możesz pomóc im szybciej rozwiązać.

Nie miej do nich pretensji, a ciesz się, że darzą cię takim zaufaniem. Pełnisz dosyć istotną rolę w swoim najbliższym społeczeństwie, dlatego nic dziwnego, że ludzie chcą wysłuchać twojej rady. W pewnym momencie możesz poczuć przeładowanie i będziesz potrzebował odreagowania stresu.

Staraj się nie okazywać po sobie zdenerwowania, bo opanowanie to główna cecha, której inni ci zazdroszczą. Całe napięcie możesz odreagować po pracy, wybierając jedną z aktywności fizycznych. Ruch pozwoli ci spożytkować całą negatywną energię i przywróci dobry nastrój.

Po ćwiczeniach będziesz niesamowicie głodny, pamiętaj więc aby wcześniej przygotować sobie zdrowy i pełnowartościowy posiłek i nie dać się złapać w pułapkę kuszącego jedzenia na dowóz. Staraj się utrzymać kondycję i właściwą dietę, nad którymi pracujesz już od dłuższego czasu. Są to zasady, których warto się trzymać, szczególnie gdy widać efekty twojej pracy.

Miej z tyłu głowy myśl, że twoi bliscy także mają cię za przykład i starają się stosować podobne do twoich zasady we własnym funkcjonowaniu. Postaraj się dzisiaj więcej uwagi poświęcić rodzinie i porozmawiaj z nimi szczerze o problemach, z którymi muszą się zmierzyć.

Prawdopodobnie nie chcą prosić cię o pomoc, ale twoja inicjatywa będzie dla nich wybawieniem. Nie zawsze na pierwszy rzut oka widać, że ktoś potrzebuje pomocy a może być ona dla niego niezbędna.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.