krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Staraj się dobrze przemyśleć wszystkie decyzje, które musisz dzisiaj podjąć, bo nieprzemyślane mogą Cię słono kosztować. Nie będziesz dzisiaj w najlepszej formie psychicznej, lecz ukochana osoba szybko poprawi Twoje samopoczucie. Zażyj trochę ruchu, ćwiczenia fizyczne pozwolą Ci zwalczyć stres.

Gwiazdy dzisiaj mogą urodzonym pod tym znakiem płatać figle. Dlatego, jeżeli musisz podejmować dziś jakiekolwiek ważne decyzje, staraj się je najpierw dokładnie przemyśleć. Podejmowanie ich pod wpływem impulsu czy chwili, niekoniecznie mogą przynieść dobre skutki, a wręcz przeciwnie, zła decyzja może mieć znaczący, negatywny wpływ na Twoją przyszłość.

Twoje samopoczucie będzie dziś raczej nieciekawe. Możesz mieć wrażenie, że nie wszytko idzie po Twojej myśli, no i niestety cały dzień raczej będzie doskwierać ci obniżenie humoru, jak i potencjału. Ale od czego są najbliżsi?

W związkach mogą liczyć na swojego partnera i dzięki jego działaniu poczuć się o wiele lepiej. Jeżeli nie masz drugiej połówki, może okazać się, że ktoś inny, bliski jest w stanie zaoferować Ci nieco rozrywki dla poprawy samopoczucia.

Ponadto dzisiaj przyda Ci się trochę ruchu. Postaw na aktywność fizyczną, która pozwoli na lekkie zmęczenie się i wyrzucenie z siebie złych emocji. Możesz wyjść na długi spacer, a jeżeli aura nie jest odpowiednia, zaordynuj sobie kilka podstawowych ćwiczeń. Nieco wysiłku podniesie ci poziom hormonów szczęścia, a co za tym idzie, sprawi, iż poczujesz się nieco bardziej zrelaksowany.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.