krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop Skorpion na-jutro

październik 22 - listopad 21

Dzisiaj ktoś może próbować cię uwieść. Jeżeli czujesz, że chciałbyś spróbować z tą osobą czegoś więcej, niż tylko zwykłej znajomości, daj się ponieść chwili i spróbuj wykorzystać ten czas jak najlepiej. Gwiazdy nie wróżą wam spokojnego i długiego związku, ale wspólnie możecie przeżyć naprawdę intensywne i zapadające w pamięć chwile.

Warto czasem zaszaleć i odejść od codziennego, schematycznego życia. W ostatnim czasie popadłeś trochę w rutynę, a każdy nowy dzień nie różni się zbytnio od poprzedniego. Przez to jesteś ciągle znudzony i ponury, co także wpływa na obraz ciebie w oczach innych. Musisz chcieć coś zmienić, bez twojej własnej inicjatywy nie masz szans na poprawę jakości swojego życia.

Spróbuj przyjrzeć się swoim znajomym i porozmawiaj z nimi o sposobach na urozmaicenie sobie życia. Zauważ też, że większość z nich ma swoje zainteresowania i pasje. Spróbuj sam odnaleźć jakieś zajęcie, któremu mógłbyś się poświecić. Być może jest coś, co odłożyłeś na dalszy plan i mógłbyś właśnie teraz do tego wrócić.

Postaraj się dzisiaj spotkać ze swoją najbliższą rodziną i spędzić z nimi trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Będą potrzebowali twojej obecności i wsparcia szczególnie w tym dniu, ponieważ dręczy ich pewien niemały problem. Jesteś osobą, z którą każdy z nich lubi rozmawiać, dlatego poświęć im trochę czasu i staraj się chociaż wysłuchać tego, co mają ci do powiedzenia.

Wieczorem będziesz mógł w końcu odpocząć w samotności. Nie będzie to zapewne błogie leniuchowanie, jednak będziesz mógł w spokoju zająć się własnymi sprawami.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Bez kłopotów uda Ci się dzisiaj zrealizować wszystkie rzeczy, które sobie zaplanowałeś. Użyj do tego swojego talentu, wdzięku i wyobraźni. Nie pozwól, tylko żeby wyobraźnia wzięła górę nad racjonalnym myśleniem.

Zacznij ćwiczyć, to przyniesie Ci satysfakcję i poprawi Twoją kondycję fizyczną. Ten dzień jest wprost przeznaczony specjalnie dla Ciebie i Twoich planów. Jeżeli więc do tej pory bałeś się zrobić coś, co może Cię postawić w trudnej sytuacji, dziś jest ten dzień! Jesteś pełen pozytywnego nastawienia, a Twojej dzisiejszej pomysłowości może Ci niejeden pozazdrościć.

Dlatego skup się na rozwoju swoich talentów, zarówno tych oscylujących wokół Twojej sfery zawodowej, jak i rozwijaniu swoich pasji. To także moment, kiedy będziesz nadzwyczaj przekonywujący i będziesz potrafił oczarować towarzystwo sowimi zaletami, humorem i ogólnym wdziękiem. Wykorzystaj to w walce o lepszą pozycję zawodową albo o nowe znajomości, które w przyszłości mogą być dla Ciebie nieocenione.

W tym wszystkim nie daj się za bardzo ponieść swojemu ego, a przede wszystkim, od czasu, do czasu oceń swoje działania z tej racjonalnej strony. Będziesz bujał w obłokach, a to niekoniecznie da się przełożyć na prawdziwe życie.

Skorpiony mogą od pewnego czasu mieć poczucie, bardzo niskiej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Może warto zając się także swoim ciałem, nie tylko duszą i spełnianiem artystycznych wizji? Nieco ćwiczeń nie zaszkodzi, a na pewno wyjdą one na zdrowie. Zarówno dla Twojego organizmu, jak i ogólnego samopoczucia.