krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Skorpion

Horoskop Partnerski Skorpion

horoskop partnerski Wodnik
Skorpion - Wodnik
Skorpion stały w swoich celach, dążeniach i pasjach, nie będzie mógł znieść zmienności Wodnika. Sprawi to wiele problemów i wywoła ogromne burze. Do tego dochodzi niezwykłe zamiłowanie do przebywania w towarzystwie, którego samotny Skorpion nie potrafi zaakceptować, ani się przystosować. Nigdy nie będzie z tego szczęśliwej relacji, nawet krótkotrwałej.
horoskop partnerski Ryby
Skorpion - Ryby
Przykład związku, gdzie wzajemne pożądanie i fascynacja, wprost kipi i emanuje na resztę otoczenia. Nawet u najbardziej „ułożonych” osób spod tych znaków, przy wzajemnym spotkaniu widać emocje. Ryby mają wiele pomysłów na urozmaicanie przygód w sypialni, a skorpion chętnie będzie je realizował. Na tej podstawie, także życie na innych płaszczyznach będzie miało dla nich przyszłość.
horoskop partnerski Baran
Skorpion - Baran
Połączenie ze sobą dwóch znaków, gdzie każdy przejawia duży egoizm, może być na dłuższą metę problemem. Jeżeli połączy ich wielka miłość, być może będą w stanie wypracować kompromis, ale związek nie będzie łatwy. Co innego w sypialni, tu doskonale łączą się pomysłowość Barana z entuzjazmem skorpiona do podejmowania nowych wyzwań.
horoskop partnerski Byk
Skorpion - Byk
Para, która będzie umiała odnaleźć swoje wspólne pasje w alkowie. Poza nią nie ma raczej nadziei na trwały i szczęśliwy związek. Skorpion, popadający momentami w pracoholizm, nie będzie mógł znieść lenistwa Byka, a Byk za to jako osoba uwielbiająca wydawać pieniądze nie będzie mógł się pogodzić z przesadną oszczędnością Skorpiona.
horoskop partnerski Bliźnięta
Skorpion - Bliźnięta
Ciężka relacja. Trudno będzie im stworzyć szczęśliwy, krótkotrwały związek, a co dopiera małżeństwo i rodzinę. W łóżku też, niby przejawiają podobne pasje, ale w praktyce wychodzi potrzeba tego, jak mocno muszą wzajemnie iść sobie na ustępstwa, aby poczuć, choć odrobinę satysfakcji. Raczej nie warto zawracać sobie głowy budowaniem wspólnych relacji.
horoskop partnerski Rak
Skorpion - Rak
Skorpion i rak będą dosyć wybuchowym połączeniem. Oba te znaki cechują się zawziętością i dużym egoizmem, dlatego trudno im będzie dojść do porozumienia w przypadku jakiejkolwiek różnicy zdań. Mimo tego, że oboje są niezwykle zawzięci, potrafią patrzeć razem w jednym kierunku. Świetnie dogadują się w kwestii zainteresowań i wspólnych ulubionych zajęć oraz podobnie dobierają sobie znajomych, dlatego mogą mieć ich pokaźne wspólne grono.
horoskop partnerski Lew
Skorpion - Lew
Fizycznie, oboje pełni temperamentu, mogą wydawać się wręcz stworzeni do pójścia razem przez świat, jak i do alkowy. Jednak to pozory. Pomimo ekstrawertyzmu różnią się od siebie tak diametralnie, że często ich relacje są oparte nie tylko o konflikty, ale i agresję. A to już nie jest recepta na żaden związek.
horoskop partnerski Panna
Skorpion - Panna
Ciekawe połączenie dwóch przyjaciół, kompanów, może nawet partnerów, ale tylko w relacjach z otoczeniem. Między sobą nie będą mogli się dogadać, szczególnie jeżeli chodzi o seksualne fantazje i spełnienie. Powściągliwa Panna bardzo szybko znudzi Skorpiona i zacznie on szukać erotycznych emocji gdzie indziej.
horoskop partnerski Waga
Skorpion - Waga
Zarówno krótki związek, jak i długie małżeństwo możliwe, ale nie będzie ono naznaczone ciepłem i szczęściem. Pojawiają się między nimi różnice, które ani się nie uzupełniają, ani ze sobą nie godzą. Zaborczy Skorpion ograniczy Wagę, nie dając jej równocześnie tego, czego ona pragnie najbardziej — partnerstwa i luksusu. Zachowanie Skorpiona będzie też często bolesne dla jej wyjątkowej wrażliwości.
horoskop partnerski Skorpion
Skorpion - Skorpion
Namiętność, gorące uczucie, wulkan miłości. Tak można w początkowej fazie nazwać związek dwóch skorpionów. Na dłuższą metę jednak ich podobieństwo, głównie negatywnych cech sprawi, że ciężko będzie im razem przetrwać. Mogą zacząć sobie nawzajem kopać pod sobą dołki, żeby uzyskać pozycję lidera, a nie o to chodzi w partnerstwie.
horoskop partnerski Strzelec
Skorpion - Strzelec
Cudowny związek, na jedną noc! A dalej nic, często nawet pomimo zadowolenia z niej, nie ciągnie ich, żeby to powtórzyć. Dwie strony dwóch różnych medali. Domator Skorpion nie będzie w stanie żyć z podróżnikiem Strzelcem, który znów będzie czuł się w takim związku uwięziony. Ba, tu nawet ciężko o to, by tych dwoje nawet o sobie myślało jako potencjalnych partnerach.
horoskop partnerski Koziorożec
Skorpion - Koziorożec
Wbrew pozorom, mogą stanowić doskonałą i ciepłą parę. Narzucanie się uczuciowe Skorpiona wyciszy kłótliwego Koziorożca i rozbudzi w nim także ciepłe uczucia. W łóżku przykład tego, jak ciepły, leniwy, ale i pełen namiętności seks, może przynieść spełnienie. Pod tym kątem są idealnie dobrani, niemalże jakby czytali sobie w myślach.
Najnowsze artykuły
ikona górna