krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Lew

Horoskop miłosny Lew

Saturn na ten rok ustawia wyżej poprzeczkę w życiu uczuciowym dla Lwa. Wszechświat nie będzie ułatwiał Ci sprawy i nie będzie do końca przychylny. Na szczęście w połowie roku, Wenus będzie pomocna i przywróci sprawy na właściwe tory.

Dla singli

Pamiętaj, że każdą przeszkodę da się ominąć i każdy problem rozwiązać. Uważaj jednak. Zachowuj się rozważnie i odpowiedzialnie. W drugiej połowie roku na pewno kogoś poznasz. Osoba ta będzie bardzo uczuciowa i okaże Ci ogromne wsparcie. Przekonaj się i upewnij jednak czy on/ona nie jest już zaangażowana w inny związek. Może tak być, ale nie musi. Lepiej jednak zachować ostrożność i być czujnym, aby potem uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Pierwszą połowę roku spędzisz w letargu uczuciowym. Nic się nie wydarzy i nikogo nowego nie poznasz. Możesz poświęcić ten czas pracy, przyjaciołom czy zainteresowaniom. Zima przyniesie ci stabilizacje w uczuciach i będziesz już wiedział, na czym stoisz i z czystym sumieniem zaczniesz budować waszą wspólną przyszłość. Jeśli jednak okaże się, iż Twój wybranek ma już zobowiązania, to wybór będzie należał do Ciebie, co dalej z tym zrobić. Zdecydujesz czy odpuścić, czy dalej brnąć w ten związek i pomóc drugiej osobie się uwolnić. Możesz o pomoc zwrócić się do Wszechświata.

Dla związku

Wasz związek już od początku nowego roku zostanie poddany próbie. Będziesz musiał zdecydować czy Twój partner jest wart zachodu i starań. Życie nie jest usłane różami i również w związkach pojawiają się problemy i trudności. Chodzi o to, aby te problemy przezwyciężyć i zwalczyć. Jeżeli wam się to uda, to możesz mieć pewność, że w wakacje nie będziecie już nawet pamiętać o minionych komplikacjach.

Ten rok będzie dla Ciebie również czasem, w którym odczujesz silną potrzebę zmian i wprowadzenia do związku czegoś nowego, urozmaicenia. Możliwe, że zdecydujecie się z partnerem na kupno lub adopcję zwierzaka. Możliwe jest również, że ten rok nie dla każdego Lwa będzie dobry i nie każdy będzie umiał wygrać z trudnościami w związku. Wtedy lato będzie czasem rozstania.

Najnowsze artykuły
ikona górna