krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Lew

Horoskop Partnerski Lew

horoskop partnerski Wodnik
Lew - Wodnik
Na pewno Wodnik pozwoli Lwu na bardzo wiele, stymulując jego seksualne fantazje. Przez to jest to para, z której sypialnie będzie iskrzyć namiętnością i spełnieniem. Niestety w innych sferach już nie będzie tak dobrze. Związek Lwa i Wodnika to raczej świetny materiał na przelotny romans, na dłuższą metę, wspólne życie codzienne będzie dla nich mało ciekawe i satysfakcjonujące.
horoskop partnerski Ryby
Lew - Ryby
Ciężka, pełna obustronnego egoizmu relacja. Każdy z tych znaków jest typem, który czerpie pełnymi garściami, ale rzadko daje coś od siebie. Obrażalskie Ryby w pewnym momencie zaczną irytować Lwa, który nie będzie umiał wykrzesać z siebie empatii i współczucia.
horoskop partnerski Baran
Lew - Baran
Niezwykle ciekawe połączenie, które zarówno może stworzyć pełen pozytywnych emocji związek, jak i gdy pójdzie w złym kierunku toksyczną relację. Konflikty mogą rodzić się z powodu potrzeby obydwu znaków, do zajmowania miejsca głowy rodziny. Obydwoje chcą władzy i ciężko o kompromis. Równocześnie doskonale się uzupełniają i odgadują bezbłędnie potrzeby partnera.
horoskop partnerski Byk
Lew - Byk
Relacja między tymi znakami zazwyczaj rozpoczyna się od romantycznej i uczuciowej przygody. Jednak zarówno Lew, jak i Byk z czasem przestaną do siebie nawzajem docierać. Dla Byka Baran będzie partnerem, który za bardzo odbiera świt emocjami. Ponadto obydwoje będą toczyć walkę o władzę. Stąd relacja stworzona dla romantycznych uniesień, a nie planów na przyszłość.
horoskop partnerski Bliźnięta
Lew - Bliźnięta
Jedne z najlepszych dopasowań, ale niestety nic nie jest za darmo. Bliźnięta będą musiały czasem „utemperować” emocjonalnego Lwa, aby utrzymać go przy sobie a drugiej strony dać mu poczucie, że to jednak on rządzi. Gdy się to im uda, na pewno stworzą szczęśliwy związek.
horoskop partnerski Rak
Lew - Rak
Znaki o nieco rozmijających się planach na życie. Lew, władczy i pełen energii nie lubi statecznego związku, opartego na budowaniu ciepłego, rodzinnego gniazda. Fascynuje go zmienność i przygody. Rak z kolei liczy na duże zaangażowanie, a jeżeli to otrzyma, będzie dawał partnerowi ciepło, miłość i pełne oddanie. Pytaniem jest tylko czy Lew będzie dla miłości chciał kompromisu.
horoskop partnerski Lew
Lew - Lew
Dwa królewskie Lwy będą musiały nauczyć się dzielić ze sobą władzą, potrzeba bycia w centrum towarzystwa i podejmowaniem decyzji. Nie jest to niemożliwe. Jeżeli wypracują taki kompromis, przed nimi rozpościera się wizja szczęśliwego, niezwykle dopasowanego związku spełniającego się zarówno w życiu rodzinnym, jak i w sypialni.
horoskop partnerski Panna
Lew - Panna
Lew to typ osoby lubiącej mieć rację, Panna natomiast naturalnie krytykuje nawet najdrobniejsze rzeczy. To nie jest recepta na udany związek. Zarówno małżeństwo, jak i rodzina stworzona przez te znaki, będzie nieszczęśliwa. Nawet w alkowie ciężko im będzie dojść do porozumienia, przez kręcącą nosem Pannę a wybuchowego i nieumiejącego przyjąć krytyki Lwa.
horoskop partnerski Waga
Lew - Waga
Związek zapowiada się długi, szczęśliwy i ogólnie udany, ale pod jednym względem. Obydwoje z partnerów mają skłonność do przenoszenia emocji związanych z życiem seksualnym do innych sfer życia. Jednocześnie, w tym aspekcie często się rozmijają i frustrują. Jednak nie jest to sprawa beznadziejna. Obydwoje są na tyle elastyczni, że mogą odnaleźć kompromis.
horoskop partnerski Skorpion
Lew - Skorpion
Związek z typu tych, pełnych burzliwych i ognistych emocji. Jednak jak to często bywa, także rozstanie się z wielkim hukiem to tylko kwestia czasu. Zaborczy Skorpion skutecznie zniechęci do siebie Lwa, swoją zaborczą postawą. Znów Lew, nie da Skorpionowi poczucia, że ma partnera godnego zaufania. Namiętny romans? Super dopasowanie. Stały związek? Nigdy.
horoskop partnerski Strzelec
Lew - Strzelec
Ciekawa, pełna energii, radości i szczęścia konfiguracja znaków tworzących związek. Posiadają zbliżone, ale nieidentyczne cele życiowe, traktują miłość jak wielką i ważną przygodę, doskonale dopasowani. Ponadto łączy ich też identyczny, bardzo duży temperament w alkowie.
horoskop partnerski Koziorożec
Lew - Koziorożec
Znaki hamujące nawzajem swój sposób na szczęśliwe życie. Koziorożec będzie ograniczał wiele naturalnych cech Lwa. Ogólnie może być ciekawie, ale wiele konfliktów, nie wróży udanego, długiego małżeństwa, a tym bardziej założenia rodziny.
Najnowsze artykuły
ikona górna