krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Ten dzień będzie dla ciebie pewnego rodzaju odskocznią od codziennych spraw. Prawdopodobnie wydarzy się w nim coś niespodziewanego i bardzo przyjemnie cię zaskoczy.

Będziesz miał w końcu trochę czasu dla siebie i bliskich, bo nareszcie uda ci się załatwić wszystkie bieżące sprawy, które ostatnio spędzały ci sen z powiek. Oderwiesz umysł także od codziennych obowiązków i zmartwień, ponieważ w końcu zauważysz efekty swojej wytężonej pracy. Na przyszłość, staraj się tak nie przejmować tym, że coś może pójść nie tak, ponieważ zawsze świetnie radzisz sobie ze wszystkimi zadaniami, a zamartwianie nic tutaj nie pomoże, tylko pogorszy twoje samopoczucie.

Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją do spotkania się ze znajomymi. Skontaktuj się z paczką przyjaciół i wspólnie zorganizujcie jakieś wyjście do kina lub spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Świetnym pomysłem będzie wycieczka rowerowa lub inny aktywny wypoczynek.Twoje życie miłosne kwitnie. Mimo, że możesz tego nie dostrzegać, druga połówka szaleje za tobą. Otwórz się na jej uczucia, a przekonasz się że naprawdę jesteś w jej oczach wyjątkową osobą.

Wszyscy samotnicy spod tego znaku zodiaku będą mieli okazję wreszcie się do kogoś zbliżyć. Prawdopodobnie będzie to osoba, którą znasz już od dłuższego czasu, ale nigdy nie postrzegałeś jej jako obiektu miłosnego zainteresowania. Daj temu szansę, a być może okaże się, że przegapiłeś szansę na piękny związek, tracąc czas na rozglądanie się wokoło. Nic jednak straconego, ponieważ właśnie teraz jest okazja do nadrobienia tego wszystkiego.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.