krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Dużo dzieje się w twoim życiu w ostatnim czasie, przez co możesz być dzisiaj nieco roztargniony. Uważaj dzisiaj podczas wychodzenia z domu, bo możesz zapomnieć portfela lub kluczy. To samo będzie tyczyło się miejsc, w których zamierzasz dzisiaj przebywać. Unikaj dzisiaj zatłoczonych sklepów.

Czujesz, że twoim życiem zawładnął chaos. Nie możesz za bardzo odnaleźć się w tym wszystkim, co sobie zaplanowałeś. Nadmiar rzeczy do zrobienia trochę cię przerósł. Musisz podejść do tego wszystkiego z pewną rezerwą i przestać panikować.

Wszystko uda się zorganizować pod warunkiem, że nie będziesz chciał dokonać wszystkiego naraz. Zbyt dużo wziąłeś na siebie i musisz trochę odpuścić. Niestety nie przyspieszysz niczego, a możesz jedynie w ten sposób doprowadzić do katastrofy, która kompletnie cię załamie.

Zwróć się o pomoc do najbliższych, na pewno będą chętni nieco cię odciążyć. Sam wiele razy im pomagałeś, dlatego przyszła pora aby się odwdzięczyć.

Twoja uwaga jest skupiona na celu, ale musisz dać sobie trochę odpocząć. Dobrze zaplanuj ten dzień i wieczorem znajdź chwilę na relaks. Musisz dać sobie nieco odetchnąć aby zachować trzeźwy umysł. Twoje przemęczenie na pewno nie jest w tym momencie potrzebne.

Odezwij się do znajomych i daj się wyrwać z domu. Spotkanie na świeżym powietrzu pozwoli ci na chwilę zapomnieć o tym wszystkim, co jeszcze przed tobą i nabrać nowych sił do kontynuowania przedsięwzięcia. Pamiętaj, że twoi przyjaciele też mają dużo do opowiedzenia, dlatego nie zasypuj ich informacjami ze swojego życia, ale postaraj się być także dobrym słuchaczem.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.