krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Nadszedł dla Ciebie dobry czas w życiu zawodowym. Masz szansę zmienić dotychczasowe zajęcie na bardziej satysfakcjonujące lub rozwinąć się w obecnej pracy. W sferze uczuć bądź czujny, pewna osoba cały czas rzuca ci kłody pod nogi i chce cię skłócić z drugą połówką.

Zażywaj więcej ruchu i bierz witaminy to zdecydowanie poprawi Twoje samopoczucie. Jeżeli do tej pory odczuwałeś potrzebę znalezienia sobie bardziej satysfakcjonującego zajęcia, zacznij najlepiej już dziś się nad nim zastanawiać, czy przeglądać dostępne na rynku pracy opcje.

Masz dużą szansę na to, że to właśnie teraz poczujesz, co naprawdę chcesz robić w swoim życiu. Osoby zadowolone ze swojego zawodowego aspektu, także dzisiaj mają możliwości odnalezienia złotego środka, który pomoże im jeszcze lepiej rozwijać swoją karierę.

W miłości względny spokój, zarówno w stałych związkach, jak i u osób które nadal szukają drugiej połówki. Jednak te pierwsze powinny zwrócić uwagę na to, że w ich otoczeniu od jakiegoś czasu komuś przeszkadza ich szczęście i może starać się je zniszczyć. Nie daj się. Nie obwiniaj też o nic partnera, dopóki nie będziesz miał pewności, że coś jest jego winą. Zauważyłeś, że ostatnio czujesz się zdecydowanie nie do końca tak, jakbyś chciał, jak i twoja wytrzymałość jest nieco zmniejszona.

Tak, dzisiejszy dzień też nie będzie dobry dla Ciebie dobry. Układ gwiazd nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Ale długi spacer lub drobne ćwiczenia oraz dieta bogata w witaminy może zniwelować skutki złego oddziaływania kosmosu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.