krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Będziesz dzisiaj pełen energii i nowych pomysłów, ale przez to możesz być momentami także nieco rozkojarzony. Uważaj na to, co mówisz i komu, ponieważ coś, co dla ciebie może wydawać się dobrym żartem, komuś innemu może sprawić ogromną przykrość.

Ludzie z reguły są do ciebie nastawieni pozytywnie, a ty sam nie narażasz się nikomu swoim zachowaniem. Dzisiaj możesz jednak trafić na wyjątkowo wrażliwe towarzystwo, które może nie rozumieć twojego specyficznego poczucia humoru. Staraj się więc powściągnąć emocje i skup się na zadaniu.

Prawdopodobnie twoja praca przebiegnie dzisiaj bez większych problemów i będziesz z siebie zadowolony. Zaimponujesz także swoim przełożonym i prawdopodobnie docenią twój wysiłek i ponadprogramowy wkład.

Możesz narzekać dzisiaj na pewne dolegliwości zdrowotne. Prawdopodobnie spięcie i stres będą dawały o sobie znać poprzez twój organizm. Nie martw się jednak, ponieważ nic poważnego ci nie grozi. Zastanów się, jak możesz rozładować napięcie i co zazwyczaj przynosi ci ulgę. Skup się bardziej na sobie i daj swojemu ciału odpocząć.

Rozważ propozycję swoich znajomych, być może jest to opcja na chwilowe oderwanie się od codzienności. Zastanów się, czy nie tego właśnie potrzebujesz w tym momencie.

Ostatnio w sprawach uczuciowych nie układa ci się zbyt dobrze. Nie zmuszaj się do tworzenia relacji, bo nigdy nic dobrego z tego nie wyjdzie. Na dzisiaj odpuść sobie tę kwestię i raczej nie umawiaj się na spotkania. Musisz najpierw ułożyć sprawy osobiste aby znaleźć w życiu miejsce na tą drugą połówkę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.