krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Nadszedł w twoim życiu czas na podjęcie pewnych poważnych kroków. Mogą one dotyczyć zarówno sfery zawodowej jak i uczuciowej. Długo zastanawiałeś się, w jakim kierunku zmierza twoje dotychczasowe życie. Dzisiaj jest dobry moment na podjęcie właściwej decyzji.

Może ona sporo zmienić w twoim życiu, ale nie martw się tym na zapas. Po pewnym czasie przywykniesz do zmian, które dla wszystkich za każdym razem są nieco stresujące i zobaczysz pierwsze pozytywne aspekty swojego wyboru.

Dzisiaj czeka cię dzień szczerych rozmów zarówno z rodziną jak i znajomymi. Musisz wreszcie odważyć się głośno przedstawić swój punkt widzenia w pewnej sprawie. Prawdopodobnie kilku osobom otworzysz tym oczy i wstawią się one za tobą.

Praca nie będzie dawała ci dzisiaj żadnej satysfakcji. Prawdopodobnie trochę się już poddałeś i wypaliłeś w tym, co robisz. Zmiana najpewniej wyjdzie na dobre nie tylko tobie, ale i pracodawcy, bo ostatnio niezbyt duży ma z ciebie pożytek.

Ciężki dzień możesz odreagować wysiłkiem fizycznym. Twój dom nie jest ostatnio utrzymany w najlepszym stanie, dlatego poświęć się porządkom i zaległym obowiązkom. Dużo przyjemniej wieczorem będzie ci odpoczywać w czystym i pachnącym mieszkaniu. Postaraj się utrzymać ten stan jak najdłużej.

Może skłoni cię do tego zaproszenie rodziny na niedzielny obiad. Będzie to doskonała okazja do nadrobienia zaległości i wspólnego spędzenia czasu, którego wam wszystkim ostatnio brakuje.

Ktoś w najbliższym czasie może chcieć nawiązać z tobą głębszy kontakt. Nie angażuj się od razu, ale przyjrzyj się tej osobie, ponieważ może z tego wyjść coś naprawdę dobrego.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.