krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Dzisiaj w twoim życiu nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Dzień minie ci raczej spokojnie i całkiem szybko. W pracy nikt nie będzie miał do ciebie pretensji, a każde zadanie wykonasz z zadziwiającą łatwością.

Ostatnio popadłeś trochę w rutynę dnia codziennego i nie za bardzo zależy ci na tym, żeby coś zmieniać. Pomyśl, czy twoje życie nie byłoby ciekawsze, gdybyś poświęcił jego skrawek na jakąś aktywność poza pracą, która sprawiałaby ci przyjemność? Miałbyś wtedy także więcej tematów do rozmów z przyjaciółmi i być może ktoś podzieliłby twoje zainteresowania.

Porozmawiaj ze znajomymi i dowiedz się, co ciekawego robią w wolnym czasie. Może już kiedyś proponowali ci udział w jakiejś aktywności, ale byłeś zbyt zajęty swoim życiem. Teraz nareszcie twoje życie nieco się ustabilizowało i masz czas na to, aby rozwijać siebie i odkrywać to, na co do tej pory nie miałeś czasu.

Staraj się także wspierać swoich bliskich w tym, co robią. Ostatnio trochę im ciebie brakuje. Sam tęsknisz za waszymi wspólnymi pomysłami i spędzaniem czasu. Spróbuj zorganizować wam wspólnie czas np. przy grach planszowych albo na świeżym powietrzu.

Pomyśl też o swoim partnerze, ostatnio czuje się nieco zaniedbany. Podczas, gdy on stara ci się zaimponować i robi wszystko aby zwrócić na siebie twoją uwagę, ty odsuwasz się od niego i nie doceniasz tego, jak się stara. Nie narzekaj, że nigdzie nie wychodzicie, jeżeli ciągle odmawiasz mu wszelkich propozycji. Bądź bardziej wyrozumiały, a zobaczysz, że jesteś w jego oczach jedyną taką osobą i bardzo mu na tobie zależy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.