krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Dzień dzisiejszy będzie sprzyjał twojej produktywności. Poświęć się pracy i daj z siebie wszystko, ponieważ możesz dzisiaj osiągnąć naprawdę oszałamiający wynik.

Również nauka będzie dzisiaj dla ciebie przyjemnością. Dobrze byłoby zabrać się za zagadnienia, które odkładasz od dłuższego czasu i wreszcie je przyswoić. Może się okazać, że w niedługim czasie ktoś będzie od ciebie tej wiedzy wymagał.

Miej oczy dookoła głowy i chwytaj okazję, bo masz dzisiaj szansę na takową trafić. Dobrze ją wykorzystaj, a przekonasz się, że wysiłek się opłacił. Zainwestuj w coś, nad czym od pewnego czasu się zastanawiasz. Gwiazdy mówią, że ryzyko w twoim życiu w niedalekiej przyszłości przyniesie zdwojony zysk. Nie myśl też, że chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Inwestycja we własne ciało też może dać ci pewne korzyści.

Zacznij myśleć więcej o tym, gdzie chciałbyś się znaleźć w swoim życiu i czy miejsce w którym się aktualnie znajdujesz jest właściwe. Postaw sobie cele i staraj się je zrealizować. Prawdopodobnie nadszedł w twoim życiu czas, w którym należy się ustatkować.

Jeśli nie ma jeszcze obok ciebie osoby, z którą widzisz się w przyszłości, zacznij częściej przebywać wśród ludzi. Tylko tak masz szansę poznać kogoś wartościowego. Jeżeli jesteś w związku, prawdopodobnie zbyt mało czasu poświęcasz swojemu partnerowi. Może się on czuć nieco odtrącony i zagubiony w waszym wspólnym życiu. Jeżeli naprawdę darzysz go jakimś uczuciem, okaż mu to, ponieważ on zbyt długo w takiej relacji nie wytrzyma.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.