krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Saturn ma dzisiaj niekorzystny wpływ na twoje samopoczucie. Nie popadaj ze skrajności w skrajność i podejmuj decyzje rozważnie. W ten sposób uda ci się uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji i osiągnąć zamierzony cel. Staraj się nie ranić najbliższych ci osób.

Dzisiejszy dzień nie jest najlepszym dniem na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, dla osób spod różnych znaków, w tym także dla Ciebie. Lepiej skup się na uspokojeniu emocji i o ile to możliwe staraj się nie stawiać wszystkiego na jedną kartę.

Rozwaga to słowo, które pomimo tego, że charakteryzuje dla tego znaku, dziś może niekoniecznie mieć wpływ na ich życiowe wybory. Zachowaj zimną krew i przeanalizuj swoje zachowania, jakie będziesz zmuszony dziś zaprezentować swoją osobą.

Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się wplątania w nieprzyjemne sytuacje, a odpowiednie działania pozwolą uzyskać cel, do którego dążysz. Pomimo tego, co mogłoby się wydawać, to czego chcesz, jest blisko, po prostu musisz podejść do tego w odpowiedni sposób.

Wagi będą miały dziś poczucie lekkiego rozchwiania emocjonalnego. Nie daj się temu. Tym bardziej, że na przykład wybuchy złości mogą doprowadzić do niepotrzebnych, nerwowych sytuacji w interakcjach z otoczeniem. Z rozwagą też rozmawiaj i spędzaj czas z najbliższymi.

Bardzo łatwo Cię dziś zdenerwować, dlatego trzymaj nerwy na wodzy i nie obwiniaj nikogo o swoją własną nadwrażliwość. Jeżeli poczujesz się czymś urażony, lepiej po prostu zmień temat, nie wywołując niepotrzebnego spięcia, którego później możesz żałować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.