krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Spotkają cię dzisiaj pewne przykrości. Niestety nie jesteś w stanie tego uniknąć ani temu zapobiec. Zdarzają się w życiu czasem takie dni, w których wszystko zdaje się być przeciwko nam. Niestety musisz się z tym pogodzić i postarać się jakoś przetrwać ten dzień.

Prawdopodobnie staną dziś na twojej drodze ludzie, którzy nie będą ci zbyt przychylni. Nie możesz dać im satysfakcji, że zdołali cię złamać. Postaraj się nie poddawać i zmierzyć się z nimi. Masz pewną przewagę, którą możesz wykorzystać. Postara się nie wszczynać konfliktów i załatwić to profesjonalnie.

Prawdopodobnie będziesz miał spore trudności z wykonaniem pewnych zadań w pracy. Może to być związane z przemęczeniem i niezbyt pocieszającymi informacjami, które ostatnio do ciebie dotarły. Spróbuj nie zadręczać się negatywnymi myślami i poszukaj wsparcia u swoich najbliższych.

Twój partner bardzo stara się ci pomóc, dlatego doceń to i nie miej mu za złe tego, że nie zawsze jego pomoc jest trafiona. Po prostu przyjmij to, co ma ci do zaoferowania i spróbuj posłuchać jego propozycji rozwiązania twoich problemów.

Możesz być nieco zaskoczony, ale ktoś, po kim się tego w ogóle nie spodziewasz, zainteresuje się tym, co u ciebie i również będzie chciał jakoś ci pomóc. Nie odpychaj ludzi od siebie, postaraj się chociaż wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

Dzisiaj jest dobry dzień na wszelkie szczere rozmowy, dlatego wykorzystaj ten czas wśród zaufanych osób. Dzisiaj to nie ty musisz myśleć o innych, ale tym razem oni zainteresują się tobą.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.