krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Lew

Horoskop Lew na-jutro

lipiec 23 - sierpień 23

Jeżeli myślisz, że wydarzy się dzisiaj w twoim życiu coś zjawiskowego i niezwykłego, możesz się rozczarować. Twój dzisiejszy dzień nie będzie różnił się niczym od poprzednich. Ostatnio twoje życie jest bardzo stabilne, ale przez to też nieco nudne.

Możesz dzisiaj zacząć myśleć o jakiejś dodatkowej aktywności, która wypełni ci nadmiar wolnego czasu. Poszukaj informacji na temat zajęć fizycznych w twojej okolicy lub zwyczajnie wciągnij się w jakiś serial, on na pewno wypełni ci sporo wolnego czasu.

Nadszedł w twoim życiu dobry czas na to aby skupić się na swojej sferze uczuciowej. Jeżeli czujesz, że chciałbyś odnaleźć wreszcie tę osobę, z którą spędzisz resztę swojego życia, musisz zacząć się rozglądać. Wyjście do ludzi to pierwszy krok do znalezienia miłości swojego życia. Postaraj się umówić z przyjaciółmi i zorganizujcie jakieś spotkanie lub imprezę. Sam również możesz wyjść z inicjatywą organizacji takiej imprezy u siebie. Zaznacz, że będzie to spotkanie otarte i każdy może przyprowadzić ze sobą kogo zechce. W ten sposób masz szansę poznać kogoś wartościowego w kręgu swoich znajomych. Nie zmuszaj się jednak do nawiązywania głębszych relacji, jeżeli czujesz, że nie jest to do końca to, czego oczekujesz.

Masz ostatnio mnóstwo czasu do dyspozycji, więc staraj się poświęcić go trochę dla rodziny. Bliscy czekają na twój kontakt i chcieliby wiedzieć w końcu, co u ciebie słychać. Zorganizuj spotkanie lub odwiedź swoich rodziców bez zapowiedzi. Sprawisz im tym niesamowitą radość i niespodziankę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Układ planet wskazuje, że jesteś dzisiaj narażony na duże ryzyko. Musisz zachować spokój i opanowanie, aby nie pogorszyć stosunków z najbliższymi. Szczera i spokojna rozmowa z ukochaną osobą na pewno dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i Wasze relacje.

Namów rodzinę, aby wyszła z Tobą na spacer, to Was do siebie zbliży. Nie będzie to najlepszy dzień w żadnej ze sfer, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Gwiazdy roztaczają wokół Ciebie wyjątkowo nieciekawą aurę. Nie dość, że dziś jest ten dzień, kiedy inni mogą odbierać Cię w nieodpowiedni sposób, to i Ty będziesz mieć wrażenie, że cały świat jest przeciwko Tobie.

Podejmowanie ważnych decyzji, spotkania na wysokim, zawodowym szczeblu, czy nawet jakiekolwiek ryzyko, może nie okazać się dla Ciebie szczęśliwe. A już na pewno nie jest to dobry dzień na stawianie wszystkiego na jedną kartę. Lepiej odłóż różnego rodzaju inwestycje czy rozpoczynanie nowych działalności na kiedy indziej. Dziś szczęście nie będzie się do Ciebie uśmiechać także w grach losowych.

Spokój jest tym, czego najbardziej będzie Ci dzisiaj potrzeba. Jednakowo ten wokół Ciebie, jak i wewnątrz Twojej głowy. W innym przypadku jakakolwiek nad reaktywność i wybuchy emocji mogą zakończyć się nieporozumieniami z rodziną i przyjaciółmi.

Tak samo staraj się w miarę spokojnie rozmawiać ze swoją drugą połówką. Szczera rozmowa i opowiedzenie o problemach pomoże zarówno Tobie, jak i umocni to, co was łączy. Nie daj się za bardzo ponieść emocjom, a nagle okaże się, że najbliżsi są także po Twojej stronie.