krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Koziorożec

Horoskop miłosny Koziorożec

Wszechświat będzie tego roku po Twojej stronie. Siła przyciągania zadziała na koziorożca jak na nikogo innego.

Dla singli

Tego roku musisz myśleć intensywnie, o tym, czego pragniesz w miłości, a na pewno Cię to spotka. Oczekujesz obok siebie drugiej osoby? Już niedługo będzie z Tobą. Pamiętaj, tylko aby nie zamienić się w leniwego kotka. Działaj i pomóż sile wyższej. Dodatkowo zmienisz strategię w polowaniu na płeć przeciwną. Przyniesie Ci to korzyść i przede wszystkim, pożądane efekty.

Wiosna przyniesie Ci szczęście. Poznasz kogoś, na kim będzie Ci bardzo zależało. Ta osoba będzie jednak zamknięta w sobie i nieskora do flirtu. Nie poddawaj się od razu. Możliwe, że on/ona ma za sobą ciężką historię i musi coś przeboleć. Może po prostu moi się bliskości. Przekonaj tę osobę do siebie, a zyskasz wymarzonego partnera. Wasze temperamenty będą diametralnie się różnić, co wbrew pozorom skończy się pozytywnie w sypialni.

Dla związku

Pojawią się przed Wami nowe szanse i możliwości. Prawdopodobnie będą to szanse mieszkaniowe. Jeśli chodzi o relacje to, w tym roku ciężko będzie utrzymać Wam wysoką temperaturę uczuć. Bardziej jednak skupicie się na cieple ogniska domowego, na obserwowaniu swoich dzieci. To da Wam pełne spełnienie życiowe. W Waszej relacji tego roku zapanuje całkowita harmonia. Nie będzie żadnych wzlotów ani upadków. Taki układ i taka sytuacja będzie Wam odpowiadać.

Najważniejsza w życiu jest stabilizacja i uczucia, a nie pieniądze. Zrozumiecie to i będziecie postepować według tych zasad. Postarajcie się jednak bardziej w relacjach łóżkowych. Wprowadzicie nowości do sypialni, co wzmocni związek i uczucie. Ten rok niestety nie przyniesie wielkich emocji, wyjazdów czy niespodzianek. Dlatego też większe uniesienia będziecie musieli sobie zapewnić, właśnie w sypialni.

Będziecie spędzać razem, rodzinnie każdy weekend co zbliży was do siebie. Takie rodzinne, spokojne życie będzie odpowiadało koziorożcom. Wszechświat odpowiada na Twoje prośby, dając Ci coś, o czym marzysz i czego od dawna chcesz.

Najnowsze artykuły
ikona górna