krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Koziorożec

Horoskop Partnerski Koziorożec

horoskop partnerski Wodnik
Koziorożec - Wodnik
Na początku możliwy romans, który jednak szybko przejdzie na inny etap. Przyjaźni. Partnerstwo w takim związku raczej nie ma szans na rozwój. Relacja nie powinna nigdy wejść na wyższy stopień, gdyż przeniesie tylko dużo rozczarowań i niedotrzymanych obietnic.
horoskop partnerski Ryby
Koziorożec - Ryby
Koziorożec będzie wzbudzał u Ryb poczucie potrzeby testowania go na różnych płaszczyznach, zarówno relacji duchowych, jak i fizycznych. Jednak Koziorożec bez problemu zawsze udowodni, że dla miłości może spokojnie zrobić wszystko. Z tego też powodu, jest to naprawdę dobrze dobrana para, która ceni wspólny spokój, a równocześnie się ze sobą nie nudzi.
horoskop partnerski Baran
Koziorożec - Baran
Podobni do siebie w dążeniu do przewodzenia innym. Obydwoje roszczeniowi, agresywni i nieco przemądrzali. Taki związek będzie wieczną kłótnią, a po nim mogą pozostać nawet nieprzyjemne wspomnienia. Walka będzie nie tylko o dominację, ale i o znajomości, pieniądze, sposób na życie. Nawet jeżeli zgrają się w sypialni, nie pomoże im to w budowaniu zdrowych relacji.
horoskop partnerski Byk
Koziorożec - Byk
Ciekawe dopasowanie. W łóżku obydwa znaki lubią eksperymentować i przekraczać granice. W związku chętnie dążą do założenia rodziny, uzyskania stabilizacji psychicznej i materialnej. Stworzą dobry związek, nieco zamknięty na innych, ale mimo to taki, w którym nie będzie ani odrobiny niezdrowych emocji.
horoskop partnerski Bliźnięta
Koziorożec - Bliźnięta
Tej parze nie wróży się zbyt długiej przyszłości. Koziorożec może być początowo zafascynowany bliźniętami i czuć podziw wobec nich, jednak przy bliższym poznaniu na jaw wyjdą znaczące różnice w podejściu do relacji. Rozrywkowy i dynamiczny sposób życia bliźniąt może naruszyć zaufanie koziorożca, który jest raczej stateczny i od imprezy woli ciepło domowego ogniska, które stara się pielęgnować.
horoskop partnerski Rak
Koziorożec - Rak
Koziorożec posiada pewne swoje erotyczne fantazje, które nie zawsze podobają się innym. Z tego też powodu przygoda z Rakiem może skończyć się konfliktem. Jest on zbyt delikatny, aby bawić się w Koziorożcowe gierki. A stąd już krótka droga do tego, aby zaczęły się nieporozumienia na innych płaszczyznach. Związek zdecydowanie nierokujący.
horoskop partnerski Lew
Koziorożec - Lew
Zarówno królewski Lew, jak i zadziorny Koziorożec lubią dominować oraz cenią sobie chodzenie wyznaczonymi tylko przez siebie ścieżkami. Taka relacja sprawdza się u nich w sypialni, gdzie i jedno, i drugie chwilowo potrafi poddać się woli drugiego. Jednak przeniesienie tego w sferę emocjonalnego związku, to już inna bajka. Są to podobieństwa, które nie pozwolą im na stworzenie nawet krótkiej relacji a co dopiero szczęśliwego małżeństwa.
horoskop partnerski Panna
Koziorożec - Panna
Na pierwszy rzut oka para idealna. Ich realizm, praktyczne podejście a momentami pragmatyzm sprawia, że doskonale się ze sobą zgrają. Będzie to związek pełen harmonii, partnerstwa i wspólnych planów oraz celów. Jednak w pewnym momencie w sypialni może zacząć doskwierać obojgu nuda. Dlatego też warto, aby od początku relacji pielęgnowali ten aspekt związku.
horoskop partnerski Waga
Koziorożec - Waga
Na pewno w pierwszym momencie urok i zmysłowość Wagi sprawią, że Koziorożec straci dla niej głowę. Jednak już po wylądowaniu w sypialni okaże się, że Waga podchodzi do przyjemności egoistycznie i nie potrafi dać Koziorożcowi tego, czego on oczekuje. Z tego powodu po pewnym czasie związek może się rozluźniać, aż w końcu Koziorożec wyląduje w ramionach kogoś, kto spełni jego potrzeby.
horoskop partnerski Skorpion
Koziorożec - Skorpion
Oboje chętnie będą się sobą dzielić w sypialni, co przełoży się na świetne relacje partnerskie także podczas szarej codzienności. Niby oba znaki nieco kłótliwe i niestroniące od konfliktów, jednak razem uzupełnią się na tyle, że wbrew pozorom relacja nie będzie przepełniona burzami. Dopasowanie, będące receptą na spokój, harmonię i podsycaną ciągłą namiętnością miłość.
horoskop partnerski Strzelec
Koziorożec - Strzelec
„Nie!” To najlepsza odpowiedź na pytanie, czy te dwa znaki powinny próbować stworzyć między sobą ciepły związek. Strzelec denerwuje Koziorożca, który nie może znieść pewnych jego zachowań. Nawet jeżeli z jakiegoś powodu, krótki związek będzie miał się zmienić w długą relację czy małżeństwo, będzie to początek nieustannej fali krytyki i książkowy przykład braku harmonii.
horoskop partnerski Koziorożec
Koziorożec - Koziorożec
Przeciwieństwo pełnego energii i fajerwerków związku. Tylko od nich zależy, czy będą chcieli go kontynuować. Nie znaczy to jednak, że nie będzie im się układać. Po prostu w pewnym momencie, w każdej sferze ich wspólnego życia zacznie dominować nuda i stagnacja. Ale kto wie, czasami Koziorożce dobrze czują się w takim otoczeniu i chętnie będą kontynuować taką oziębłą formę miłości.
Najnowsze artykuły
ikona górna