krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Spróbuj dzisiaj skupić się na sobie. Ostatnio ciągle komuś pomagasz i rozwiązujesz problemy wszystkich ludzi wokół. Przez to zaniedbałeś trochę swoje życie i potrzeby. Jeżeli nie masz ostatnio na nic czasu, tym razem odłóż wszystko, co nie dotyczy cię osobiście na bok i zajmij się sobą. Musisz zacząć myśleć przyszłościowo i zadbać o swój interes. Pomoc innym oczywiście jest bardzo szlachetna, jednak nie zaniedbuj przez to własnego życia.

Umów się na randkę i powiedz wreszcie rodzinie, że dzisiaj nie masz dla nich czasu. Brakuje ci osoby, która zatroszczyłaby się o ciebie. Pomyśl o spotkaniu ze znajomymi, wybierzcie się na imprezę, na której będziesz miał okazję poznać nowych ludzi. Nie zamykaj się na nowe znajomości. Już od dłuższego czasu brakuje ci głębszych uczuciowych relacji.

W pracy nie przejmuj się pretensjami innych osób. To nie one decydują o tym, co masz robić i czy robisz to właściwie. Masz wśród współpracowników kilka osób, które mają podobne podejście do ciebie i z nimi możesz się dogadać w tej kwestii. Są w firmie niestety także osoby, które chciałyby ci jakoś zaszkodzić, jednak nie bardzo wiedzą jak. Nie daj się im sprowokować, ponieważ do niczego to nie prowadzi, a mogą się oni jedynie sami upokorzyć.

Po pracy popracuj trochę w domu i nadrób wszelkie porządkowe zaległości. Wybierz się na zakupy i uzupełnij zapasy środków czystości.

Możesz uprzyjemnić sobie czas wieczorem ulubionym serialem czy filmem, bo będziesz miał w końcu trochę czasu tylko dla siebie. Może zaproś przyjaciela i spędźcie razem wieczór w dobrym klimacie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.