krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Merkury w Twoim znaku zwiastuje bardziej sympatyczną aurę. Będziesz dziś bardziej ambitny, ale również impulsywny, a to może doprowadzić do sytuacji fatalnych w skutkach. Staraj się pilnować, aby nie ponosiły Cię emocje i myśl logicznie.

W pracy nie narzucaj innym swojego zdania i nie wdawaj się w zbędne dyskusje. Teoretycznie dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo dobrze. Będziesz pełen energii i gotowy do podejmowania nowych wyzwań. Jednak uważaj, gwiazdy mogą być dziś dla Lwów nieco zdradzieckie. To, co chwilowo może się wydawać świetnym pomysłem, może okazać się źle podjętą decyzją, którą będzie później trudno odkręcić.

Zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej pamiętaj, że pomimo buzującej w Tobie energii, zanim coś zrobisz, postaraj się przeanalizować działanie. Niepotrzebne poniesienie emocjom, może sprawić, że nie do końca będzie tak jak tego oczekiwałeś. I bynajmniej nie żyj dziś według zasady, że cel uświęca środki.

Uważaj na swoje działania pod wpływem impulsu. O ile masz wrażenie, że często dobrze oceniasz sytuacje i masz swego rodzaju instynkt, o tyle dziś możesz się na nim srogo zawieść. W pracy pamiętaj, że nie jesteś alfą i omegą. Szczególnie dziś może CI się zdarzyć błędna ocena sytuacji, dlatego nie narzucaj swojego zdania współpracownikom, jeżeli oni widzą coś zupełnie inaczej. Twarde obstawianie przy swoim może doprowadzić do niepotrzebnych dyskusji, a następnie do spięć, które koniec końców nie przyniosą niczego dobrego, a tylko niepotrzebnie zepsują atmosferę na najbliższe dni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.