krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Ten dzień może być dla ciebie bardziej męczący niż zwykle. Napotkasz dziś na swojej drodze wiele przeszkód i frustracji. W pracy przytłoczy cię nadmiar obowiązków i roszczeniowi ludzie.

Nie bierz wszystkiego, co mówią inni zbyt do siebie, ponieważ może to zachwiać twoim poczuciem własnej wartości. Ludzie często w stresie wypowiadają na głos to, czego normalnie by nie powiedzieli, także nie przejmuj się ich ponurym nastrojem. Musisz zagryźć zęby i przetrwać ten dzień w pracy.

W domu może czekać na ciebie miła niespodzianka, więc postaraj się docenić wszelkie pozytywy tego dnia aby nie stracić nadziei na lepsze jutro. Twój partner będzie dzisiaj naprawdę wyrozumiały, jeżeli dasz mu na to szansę. Nie karaj go za zły dzień, ponieważ on chce dla ciebie jak najlepiej.

Jeżeli jesteś singlem, nie umawiaj się dzisiaj na żadne spotkania, gdyż ze względu na twój humor, randka może przerodzić się w piekło dla was obojga. Lepiej dzisiaj nie ryzykować i nie wszczynać konfliktów z innymi ludźmi, bo mogą się one naprawdę boleśnie zakończyć.

Postaraj się wyciszyć, najlepiej przy spokojnej muzyce i w długiej kąpieli. Twoje spięte ciało na pewno ci za to podziękuje. Przełóż wszystkie zaplanowane rozmowy i przedsięwzięcia na kolejne dni. Z bliskimi możesz zobaczyć się nieco później i zrozumieją oni, że dzisiaj nie masz ochoty z nikim gadać.

Spróbuj zrobić coś dla siebie, wybierz się na małe zakupy albo do fryzjera. Zmiana wizerunku pozwoli ci ruszyć dalej z nowym nastawieniem. Nie przejmuj się drobnymi niepowodzeniami, jutro nikt nie będzie o nich pamiętał.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.