krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Musisz popracować nad swoimi emocjami. Ten dzień będzie wymagał od ciebie niezwykłego opanowania i skupienia. Masz na głowie dużo spraw i musisz je dobrze rozplanować aby wszystko się udało.

Postaraj się ustalić jakiś plan działania i spróbuj zaangażować kogoś do pomocy. Przyda ci się także wsparcie psychiczne, również działanie w duecie będzie tutaj najlepszym pomysłem.Nie myśl też negatywnie, bo prawdopodobnie uda się wszystko, co zamierzałeś.

Jeżeli czegoś nie będziesz w stanie zrealizować, po prostu przełóż to na inny termin. Nie rób nic na siłę, bo takie podejście może tylko pogorszyć sprawę. Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, gdyż mogą one przynieść naprawdę spore korzyści. Musisz być wytrwały i stanowczy, ale nie przekraczaj własnych granic.

W związku partner może mieć do ciebie pretensje o to, że poświęcasz mu zbyt mało uwagi. Najlepiej będzie jeżeli szczerze z nim porozmawiasz i zapewnisz go, że twoja nieobecność jest tylko przejściowa i gdy zrealizujesz już wszystko, co sobie zaplanowałeś, wynagrodzisz mu to. Pomyśl może o wspólnym wypoczynku tylko we dwoje, gdzieś z dala od codziennego zgiełku. Pozwól mu wybrać miejsce, do którego się udacie, a na pewno bardzo się ucieszy.

Rodzina i znajomi chcą wiedzieć, co u ciebie słychać a ty nie masz czasu nawet się z nimi skontaktować. Gdy wszystko ucichnie, spróbuj się z nimi spotkać i nadrobić zaległości, bo powoli zaczynają się oni już o ciebie martwić. Może zaproś najbliższych na wspólny obiad, będzie to doskonała okazja do rozmowy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.