krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Przed tobą dzień pełen wyzwań. Musisz dzisiaj spiąć się w sobie i podjąć wielu zadań jednocześnie. Będzie to dosyć trudne i napotkasz prawdopodobnie kilka problemów organizacyjnych, jednak nie poddawaj się.

Twoja determinacja i umiejętność dążenia do celu bardzo się dzisiaj przydadzą. Spróbuj nie skupiać się dzisiaj na mało istotnych sprawach, do których będziesz mógł wrócić za kilka dni. Poproś o pomoc przyjaciół, na pewno będą w stanie odwdzięczyć ci się za to wszystko, co sam dla nich zrobiłeś. Teraz to ty jesteś w potrzebie, a z ich pomocą na pewno uda ci się pokonać trudności.

W pracy dzień minie ci raczej szybko i przyjemnie. Terminy już cię nie gonią, także bez problemu wyrobisz się ze wszystkim na bieżąco. Nie wierz we wszystkie plotki, które usłyszysz o współpracownikach. Prawdopodobnie jest w waszej firmie osoba, która rozprowadza nieprawdziwe informacje i sprawia jej to ogromną przyjemność. Miej dystans do tego, co usłyszysz i wyjaśniaj dziwne sprawy bezpośrednio u źródła.

Postaraj się dzisiaj zadbać trochę o swój dom. Od dawna prosi się on o generalny porządek, a tobie wiecznie brakuje na to czasu. Pomyśl o zaproszeniu do siebie bliskich. Ich wizyta będzie doskonałą motywacją do zabrania się za porządki.

Spędź z rodziną trochę więcej czasu niż zazwyczaj i przygotuj im swoje popisowe danie. Rodzice będą zachwyceni twoją zaradnością i może zmienią nieco swój stosunek do twojego samotnego życia. Na razie taką drogę wybrałeś i nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie coś miało się zmienić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.