krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Ten dzień będzie wymagał od ciebie samozaparcia i determinacji. Będziesz musiał włożyć sporo wysiłku w wykonanie pewnych rzeczy i prawie się do nich zmusić, ponieważ nikt za ciebie nie będzie w stanie ich wykonać, a efekt końcowy może się okazać dla ciebie bardzo korzystny. Otworzą się przed tobą pewne opcje, które dobrze wykorzystane, będą prowadziły cię w kierunku celu, jaki sobie założyłeś.

Nie możesz dzisiaj dać ponieść się emocjom. Mimo tego, że ktoś bardzo będzie próbował wpłynąć na twoją psychikę, musisz postarać się być odporny na wszelkie uwagi. Nie daj się zwieść pozorom, ponieważ w twoim otoczeniu jest pewna osoba, która może chcieć ci zaszkodzić, mimo tego że wydawała ci się bardzo w porządku. Niestety prawdopodobnie przekonasz się o tym na własnej skórze. Szybko sobie jednak z tym poradzisz i nie zachwieje to za bardzo twoim poczuciem własnej wartości.

Masz na szczęście osobę, która bardzo cię wspiera i stara się pomagać ci spełniać się w tym, co robisz. Takie dopasowanie dwojga ludzi nie zdarza się zbyt często, dlatego doceń to, że tworzycie naprawdę zgrany duet. Postaraj się też odwdzięczyć mu swoim zaangażowaniem i troską. Jest to osoba niezwykle silna i często podtrzymująca na duchu was oboje, jednak są chwile, kiedy to ona potrzebuje wsparcia, dlatego nie lekceważ tego.

Poświęć dzisiaj trochę czasu rodzinie, ponieważ oni też odczuwają ostatnio twoją nieobecność. Postaraj się im to wynagrodzić i zaproś bliskich na własnoręcznie przygotowany obiad lub zorganizuj wspólne wyjście.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.