krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Dzisiaj będziesz nieco ponury. Przypomnisz sobie o zaległych sprawach, które masz do nadrobienia i ich liczba trochę cię przerazi. Dałeś sobie w ostatnim czasie nieco więcej luzu, przez co nazbierało się w twoim życiu sporo zaległości.

Nie załamuj się jednak, tylko postaraj się ułożyć konkretny plan i sukcesywnie wypełniaj jego punkty dzień po dniu. W niedługim czasie, pod warunkiem nieco bardziej wytężonej pracy, nadrobisz wszystko i odczujesz ulgę.

Zacznij od dzisiaj i postaraj się zrobić więcej, niż wydawało ci się do tej pory, że jesteś w stanie. Przekonasz się i sam siebie zaskoczysz, jak dużo daje determinacja i dążenie do celu. Na ciebie podziała to niesamowicie mobilizacyjnie i osiągniesz naprawdę świetne wyniki.

Po pracy będziesz dużo bardziej zmęczony i raczej nie będziesz miał ochoty na inne aktywności. Zaproponuj swojej drugiej połówce jedzenie na wynos i popołudnie poświęćcie raczej rozrywce i odpoczynkowi. Nie zamartwiaj się o wszystkie obowiązki do wykonania, bo w domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Przełóż wszelkie mniej pilne sprawy na weekend i daj sobie odetchnąć. Bieżące sprawunki załatwicie wspólnie, dzięki czemu szybciej będziecie w stanie cieszyć się swoim towarzystwem.

Postaraj się wypocząć i dosyć wcześnie położyć spać aby być gotowym na kolejny dzień wytężonej pracy. Następne dni nie będą cię oszczędzać, dlatego musisz nastawić się psychicznie na niezły wycisk. Po wszystkim pomyśl o dłuższym wypoczynku. Zaplanujcie razem z partnerem wspólny wyjazd i odliczajcie dni do urlopu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.