krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Ten dzień będzie ci się nieco dłużył. Ogarnie cię monotonia i zaduma. Pogoda za oknem sprzyja raczej rozmyślaniom niż wytężonej pracy, dlatego dzisiaj nie będziesz zbyt efektywny w swoich działaniach.

W pracy skup się na tym, co najważniejsze do zrobienia i staraj się nie popełniać błędów, prawdopodobnie na nic więcej niż konieczne minimum nie będziesz w stanie się dzisiaj wysilić. Staraj się nie wchodzić ludziom w drogę i nadrób pracownicze informacyjne zaległości. Prawdopodobnie szybko znajdziesz kompana do rozmów, ponieważ dzisiaj nikt w pracy nie zamierza się przemęczać.

Po pracy postaraj się spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. On ostatnio musi zabiegać o twoją uwagę, a ty chyba niezbyt chętnie chcesz mu ją poświęcać. Zastanów się może, czy jest to właściwa osoba a ty jesteś pewien swoich uczuć, bo może okazać się, że tylko ją ranisz i niepotrzebnie dajesz nadzieję.

Takie postępowanie nie jest na dłuższą metę ani w porządku ani korzystne dla któregoś z was. Może wasz czas już dobiegł końca i nadeszła pora na zmianę, a może to tylko chwilowy kryzys i będąc wobec siebie szczerymi, razem przez to przejdziecie.

Pomyśl dzisiaj o ugotowaniu czegoś smacznego, ostatnio nie miałeś na to zbyt wiele czasu. Dobry posiłek przygotowany własnoręcznie, poprawi ci humor i będzie smakował jeszcze lepiej.

Umów się na wieczór z przyjaciółmi, może zaproś ich do siebie na małą posiadówkę. Już dawno nie mieliście okazji się spotkać. Na pewno macie dużo do nadrobienia, a takie spotkanie pozwoli wszystkim się odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.