krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop Koziorożec na-jutro

grudzień 22 - styczeń 18

Spróbuj dzisiaj czegoś nowego. Idź do pracy inną drogą i zjedz na śniadanie zupełnie coś innego, niż zazwyczaj. Czujesz się ostatnio nieco znudzony i chyba popadłeś w pewną życiową rutynę. Jeżeli teraz czegoś z tym nie zrobisz, możesz mieć dziś naprawdę kiepski nastrój.

Te same obowiązki i zadania nieco cię przytłaczają. Od dłuższego czasu w twoim życiu nie wydarzyło się nic zaskakującego i ekscytującego. Sam odczuwasz pewnego rodzaju pustkę i chęć zrobienia czegoś, ale sam nie wiesz czego. Nuda powoduje, że masz też mniej energii do działania i wszystko może wydawać się trudniejsze niż zazwyczaj.

Spróbuj zacząć od małych zmian, takich jak codzienne czynności po wstaniu z łóżka. Wykonaj je w nieco innej kolejności i staraj się wprowadzić więcej życia w swoje poranki. Włącz podczas szykowania się do wyjścia swoją ulubioną muzykę i wykorzystaj cały czas, zamiast wybiegać z domu na ostatnią chwilę.

Pomyśl nad zmianą nawyków i postaraj się lepiej wysypiać. Dzisiaj możesz spróbować również trochę się poruszać. Aktywność na świeżym powietrzu zmęczy cię, ale pozwoli też naładować się energią na kolejny dzień. Postaw sobie wyzwanie np. przebiegnięcia 10 km w tydzień i staraj się zwiększać dystans.

Możesz spróbować namówić do wspólnego wysiłku również bliskich. Jeżeli razem będziecie się wzajemnie motywować, łatwiej będzie wam osiągnąć sukces. Rywalizacja również może być motywująca. Pomyśl także o swoim życiu uczuciowym. Może warto bardziej otworzyć się na ludzi i dać szansę im się wykazać. Zaszywając się w domu, raczej nie poznasz miłości swojego życia.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływ Wenus utrudni Ci komunikację z drugą połówką. Staraj się iść na kompromis, aby nie pogorszyć Waszych relacji. W pracy pojawić się mogą nieścisłości. Staraj się je wyjaśnić. Nie wdawaj się w konflikty i trzymaj język za zębami.

Zainteresuj się swoim zdrowiem, w szczególności zwróć uwagę na kręgosłup. Nie będzie to udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca. Wrodzona zadziorność i chęć poprawiania wszystkich dookoła, nie będą dziś najlepszym pomysłem na budowanie relacji z otoczeniem.

Nie zawsze trzeba mówić to, co się myśli, a czasami powstrzymanie się od komentarza jest najlepszą taktyką. Szczególnie że dzisiejszy dzień może momentami wyglądać jakby tak, jakby los się od Ciebie odwrócił.

W sferze zawodowej mogą pojawić się problemy i głównie związane z brakiem spójności przekazu informacji, czy to na płaszczyźnie porozumienia się między pracownikami, czy też w wykonywanym przez Ciebie zadaniu. Dlatego, zamiast od razu reagować na to irytacją, czy podniesionym głosem, staraj się najpierw dokładnie wyjaśnić przyczyny tego stanu rzeczy, a jeżeli wiesz, że popełniłeś błąd, po prostu się do niego przyznaj.

W miłości pamiętaj, że związek to relacja między dwoma osobami, w której nie może być zawsze tak, jak Ty chcesz. Kompromis to podstawa udanego partnerstwa, w przeciwnym razie w związku pojawią się zgrzyty, czy nawet zawisną nad nim burzowe chmury. Od jakiegoś czasu dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości. Upewnij się, czy przypadkiem nie mają one związku z kręgosłupem.