krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Strzelec

Horoskop Partnerski Strzelec

horoskop partnerski Wodnik
Strzelec - Wodnik
Pełen namiętności i pożądania związek, w którym seks będzie grał dominującą rolę. Jednak nie oznacza to wyłącznie relacji na płaszczyźnie fizycznej. Obydwoje traktują sypialnię jako dopełnienie uczucia. Dlatego też ich związek będzie prawdopodobnie szczęśliwy, pełen ciepła bynajmniej nie będzie w nim nudno.
horoskop partnerski Ryby
Strzelec - Ryby
Same trudności oraz brak dawania drugiej osoby tego, czego na pragnie. Tak mniej więcej będzie wyglądać związek Strzelca z Rybami. Choć tu słowo związek jest już nadużyciem, gdyż prawdopodobnie nie uda im się nawiązać nawet przyjacielskiej ani czysto cielesnej relacji.
horoskop partnerski Baran
Strzelec - Baran
Pełna energii para, lubiąca żyć w takim samym, to znaczy szybkim tempie. Fascynuje ich sport i przygoda, dlatego odpowiednie dotarcie się, da im sposób na szczęśliwe, wspólne życie. A gdy dodatkowo zaiskrzy w sypialni, prawdopodobnie będzie to jedna z najlepiej dobranych par.
horoskop partnerski Byk
Strzelec - Byk
Ciężko będzie im odnaleźć punkt zaczepienia do stworzenia długotrwałej relacji, nawet jeżeli do tej pory krótki związek wydaje się być odpowiedni. Byk lubi dominować, a strzelec nie lubi poddawać się czyimś opiniom i decyzjom. W sypialni Strzelec preferuje adrenalinę, a Byk niekoniecznie będzie chciał wyjść poza delikatne obszary pieszczot. Związek możliwy, ale raczej potrzeba do tego cudu.
horoskop partnerski Bliźnięta
Strzelec - Bliźnięta
Na pewno łączy ich jedno. Obydwoje lubią się bawić. Znajdą u siebie nić porozumienia i sposób na to, jak się wspólnie zrelaksować, czy rozerwać. Niestety po pewnym czasie zaczną się sobą nudzić, a na to trudno już znaleźć będzie dla nich rozwiązanie. W łóżku bez fajerwerków więc nawet ta sfera nie będzie żadną podporą pozwalającą na przetrwanie tego związku.
horoskop partnerski Rak
Strzelec - Rak
Zarówno strzelec jak i rak potrafią zaskakiwać swoim podejściem do życia i zachowaniem, dlatego w ich związku na pewno nie będzie miejsca na nudę. Oboje nie będą musieli specjalnie starać się aby urozmaicać sobie wzajemnie czas, gdyż mają głowy pełne pomysłów i zwyczajnie kreatywność jest ich mocną stroną. Rak będzie większym domatorem niż strzelec i może to powodować pewne spięcia, które jednak szybko uda im się załagodzić.
horoskop partnerski Lew
Strzelec - Lew
Namiętny Lew na pewno zwróci na siebie uwagę Strzelca, któremu takie emocje potrzebne są do szczęścia. To sprawi, że prawdopodobnie ich relacje rozpoczną się w łóżku, ale bynajmniej nie muszą tam się zakończyć. Obydwa znaki potrzebują wolności w związku, żeby móc oddychać. I obydwoje potrafią ją także dać swojemu partnerowi. Stąd może wytworzyć się pomiędzy nimi unikalna więź, która będzie owocować dozgonną miłością.
horoskop partnerski Panna
Strzelec - Panna
Ewentualna relacja tych dwóch znaków, to najczęściej jeden wielki konflikt, znudzenie sobą nawzajem oraz zupełny brak zrozumienia dla drugiej osoby. W łóżku będzie dobrze tylko od czasu do czasu, gdy akurat wymagająca Panna, będzie miała na cokolwiek ochotę. Strzelec będzie ją też irytował swoim niefrasobliwym podejściem do życia, które według niej jest niedopuszczalne. Związku, a na pewno szczęśliwego z tego nie będzie.
horoskop partnerski Waga
Strzelec - Waga
Strzelec z Wagą mają duże szanse na stworzenie spokojnej, przyjacielskiej, partnerskiej i ciepłej krótkiej relacji, jak i dłuższego związku i rodziny. Dla Strzelca będzie ważne, że tolerancyjna Waga nie buntuje się przeciw jego naturalnym cechom, które od dziecka były mu wytykane przez innych. Potrafią stworzyć sobie niszę, w której cieszą się sobą nawzajem i są w stanie przez wiele lat odnajdywać w sobie pasje do kolejnych wspólnych zajęć.
horoskop partnerski Skorpion
Strzelec - Skorpion
Mogą się ze sobą związać, ale po co? Ciężko im będzie tak naprawdę nawet się w sobie zakochać. Czasami na początek będą sobą nieco zafascynowaniu w sypialni, ale i to dosyć szybko przeminie. Strzelec będzie zmęczony potrzebą namiętności Skorpiona. A Skorpion po pewnym czasie stwierdzi brak satysfakcji związkiem.
horoskop partnerski Strzelec
Strzelec - Strzelec
Tak bardzo do siebie podobnie, że każde z nich będzie tylko czekać na to, które pierwsze ujawni swoje najgorsze cechy. A doskonale wiedzą jakie, bo sami w sekrecie je powstrzymują. Jakakolwiek relacja będzie dla nich nieporozumieniem, chaosem, a nawet walką. Strzelce czują się tak wyjątkowe, że nie potrafią znieść myśli, że ktoś obok, może być do nich tak podobny.
horoskop partnerski Koziorożec
Strzelec - Koziorożec
Lubiący intrygi Koziorożec, będzie reagował złością na otwartość i bezpośredniość Strzelca. Strzelec znów będzie miał ciągłe poczucie beznadziejności, że nie spełnia wymagań nieco kłótliwego koziorożca. Nie jest to materiał ani na romans, ani na długi związek.
Najnowsze artykuły
ikona górna