krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Nadszedł w twoim życiu czas na podjęcie pewnych poważnych kroków. Mogą one dotyczyć zarówno sfery zawodowej jak i uczuciowej. Długo zastanawiałeś się, w jakim kierunku zmierza twoje dotychczasowe życie. Dzisiaj jest dobry moment na podjęcie właściwej decyzji.

Może ona sporo zmienić w twoim życiu, ale nie martw się tym na zapas. Po pewnym czasie przywykniesz do zmian, które dla wszystkich za każdym razem są nieco stresujące i zobaczysz pierwsze pozytywne aspekty swojego wyboru.

Dzisiaj czeka cię dzień szczerych rozmów zarówno z rodziną jak i znajomymi. Musisz wreszcie odważyć się głośno przedstawić swój punkt widzenia w pewnej sprawie. Prawdopodobnie kilku osobom otworzysz tym oczy i wstawią się one za tobą.

Praca nie będzie dawała ci dzisiaj żadnej satysfakcji. Prawdopodobnie trochę się już poddałeś i wypaliłeś w tym, co robisz. Zmiana najpewniej wyjdzie na dobre nie tylko tobie, ale i pracodawcy, bo ostatnio niezbyt duży ma z ciebie pożytek.

Ciężki dzień możesz odreagować wysiłkiem fizycznym. Twój dom nie jest ostatnio utrzymany w najlepszym stanie, dlatego poświęć się porządkom i zaległym obowiązkom. Dużo przyjemniej wieczorem będzie ci odpoczywać w czystym i pachnącym mieszkaniu. Postaraj się utrzymać ten stan jak najdłużej.

Może skłoni cię do tego zaproszenie rodziny na niedzielny obiad. Będzie to doskonała okazja do nadrobienia zaległości i wspólnego spędzenia czasu, którego wam wszystkim ostatnio brakuje.

Ktoś w najbliższym czasie może chcieć nawiązać z tobą głębszy kontakt. Nie angażuj się od razu, ale przyjrzyj się tej osobie, ponieważ może z tego wyjść coś naprawdę dobrego.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.