krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Musisz dzisiaj bardzo uważać na to, co jesz, ponieważ mogą ci dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe. Prawdopodobnie ostatnio nieco przesadziłeś z niezdrowym jedzeniem i teraz twój organizm nieco się buntuje. Postaraj się uważać na to, w jakich miejscach jadasz na mieście i poczytaj o nich opinie w internecie. Może się okazać, że nie jesteś jedyną osobą, która tak reaguje na jedzenie z danego miejsca.

Będziesz miał dzisiaj trochę więcej wolnego czasu niż zazwyczaj. Postaraj się wykorzystać go w gronie znajomych, z którymi od dłuższego czasu nie miałeś możliwości się spotkać. Macie wiele wspólnych tematów, dlatego na pewno miło spędzicie czas w swoim towarzystwie. Zaproponuj spotkanie w innym miejscu niż zazwyczaj. Ciekawym pomysłem może okazać się pub, w którym będziecie mieli możliwość pograć w gry planszowe. Jest to swego rodzaju odskocznia od dorosłego życia, która może się wam spodobać.

Zadbaj dzisiaj o swoją sylwetkę. Wróć do aktywności fizycznej, którą porzuciłeś. Bieganie, rower lub basen pozwolą ci wrócić do poprzedniej kondycji i nieco zadbać o swoje ciało i umysł. Ruch, szczególnie na świeżym powietrzu pozwala wyładować stres i oczyszcza głowę z negatywnych myśli. Po ćwiczeniach będziesz czuł się wykończony ale jednocześnie szczęśliwy, warto spróbować.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi bliskimi. Ktoś z nich próbuje się do ciebie odezwać, jednak może obawiać się odtrącenia. Przyjrzyj się członkom swojej rodziny, może ktoś z nich zaczął ostatnio zachowywać się nieco inaczej. Jeżeli tak, warto przeprowadzić nim szczerą i otwartą rozmowę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.