krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Spróbuj dzisiaj skupić się na sobie. Ostatnio ciągle komuś pomagasz i rozwiązujesz problemy wszystkich ludzi wokół. Przez to zaniedbałeś trochę swoje życie i potrzeby. Jeżeli nie masz ostatnio na nic czasu, tym razem odłóż wszystko, co nie dotyczy cię osobiście na bok i zajmij się sobą. Musisz zacząć myśleć przyszłościowo i zadbać o swój interes. Pomoc innym oczywiście jest bardzo szlachetna, jednak nie zaniedbuj przez to własnego życia.

Umów się na randkę i powiedz wreszcie rodzinie, że dzisiaj nie masz dla nich czasu. Brakuje ci osoby, która zatroszczyłaby się o ciebie. Pomyśl o spotkaniu ze znajomymi, wybierzcie się na imprezę, na której będziesz miał okazję poznać nowych ludzi. Nie zamykaj się na nowe znajomości. Już od dłuższego czasu brakuje ci głębszych uczuciowych relacji.

W pracy nie przejmuj się pretensjami innych osób. To nie one decydują o tym, co masz robić i czy robisz to właściwie. Masz wśród współpracowników kilka osób, które mają podobne podejście do ciebie i z nimi możesz się dogadać w tej kwestii. Są w firmie niestety także osoby, które chciałyby ci jakoś zaszkodzić, jednak nie bardzo wiedzą jak. Nie daj się im sprowokować, ponieważ do niczego to nie prowadzi, a mogą się oni jedynie sami upokorzyć.

Po pracy popracuj trochę w domu i nadrób wszelkie porządkowe zaległości. Wybierz się na zakupy i uzupełnij zapasy środków czystości.

Możesz uprzyjemnić sobie czas wieczorem ulubionym serialem czy filmem, bo będziesz miał w końcu trochę czasu tylko dla siebie. Może zaproś przyjaciela i spędźcie razem wieczór w dobrym klimacie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.