krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Dziś odczujesz całe zmęczenie z ostatnich bardzo pracowitych dni. Trochę się przeforsowałeś i nie do końca byłeś w stanie sam temu zaradzić. Na dłuższą metę taki tryb życia może być dla ciebie naprawdę wykańczający, wiec przemyśl to, czy sprawa jest naprawdę warta tego żeby w ten sposób poświęcać swoje zdrowie. Nie jesteś w najlepszej formie fizycznej ani psychicznej, więc pomyśl o odpoczynku i nieco innym rozplanowaniu tygodnia.

Nie możesz także przez pracę zaniedbywać życia rodzinnego i towarzyskiego. Nikt nie wie, co się właściwie z tobą dzieje. Postaraj się uspokoić nieco swoich najbliższych i spędź z nimi trochę czasu. Doskonałym pomysłem będzie tu wypoczynek na świeżym powietrzu. Może pomyśl o zorganizowaniu rodzinnego grilla, na który zaprosisz swoich bliskich. Taka wspólna impreza pozwoli wam porozmawiać o sprawach ważnych i mniej ważnych a także miło spędzić czas w swoim gronie. Pozwoli ci się to trochę odprężyć i nie myśleć o wszystkich problemach, z którymi musisz borykać się na co dzień.

Zaplanuj sobie kolejny tydzień tak, by nie spędzać większości czasu poza domem. Twój partner także odczuwa skutki twojego przepracowania, ponieważ zupełnie nie masz dla niego czasu. Musisz zmienić nieco podejście i bardziej myśleć o waszym związku. Niestety trochę go ostatnio zaniedbałeś, przez co nie układa się między wami najlepiej. Może spróbujcie porozmawiać na ten temat i znaleźć jakieś właściwe wyjście z tej sytuacji. Jeżeli nie uda wam się wspólnie ustalić rozwiązania, może przyda się tutaj pomoc specjalisty.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.