krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Nareszcie trochę dzisiaj odpoczniesz. Ostatnio jesteś w życiu bardzo zabiegany i w pewnych momentach już sam nie wiesz, dokąd to wszystko zmierza. Dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę dla siebie.

Znajdziesz czas na właściwy odpoczynek i przemyślenia. Spróbuj poukładać sobie w głowie wszystkie plany i dotychczasowe osiągnięcia. Pozwoli ci to przygotować się na kolejne stawiane sobie zadania, z którymi poradzisz sobie praktycznie bez większych trudności.

Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego, co się nie udało. Tak drobne niepowodzenia nie mają wpływu na wynik końcowy. Jesteś perfekcjonistą i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale wiedz, że nie zawsze jest to możliwe do wykonania, a ludzie i tak nie zwracają uwagi na takie szczegóły.

Dzisiaj nie nadwyrężaj organizmu zbyt dużym wysiłkiem fizycznym. Po ostatniej aktywności zarówno twojemu ciału jak i psychice przyda się chwila lenistwa. Nikt nie będzie miał ci dzisiaj za złe, że masz ochotę odpocząć. Co więcej, szybko znajdziesz kompanów do wspólnego wypoczynku. Twoi bliscy chcieliby spędzać z tobą więcej czasu i nieustannie o niego zabiegają. Poświęć im dzisiaj trochę więcej uwagi niż zazwyczaj i spróbuj dowiedzieć się, co u nich słychać.

Warto też nadrobić zaległości ze znajomymi, spróbuj skontaktować się z nimi i umówić na spotkanie w najbliższych dniach. Może być to nieco utrudnione, ponieważ każdy z was ma już swoje życie, ale spróbuj zorganizować wspólne wyjście, na pewno wszyscy będą ci wdzięczni za inicjatywę i miło będzie przypomnieć sobie wspólne chwile.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.