krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Będziesz dzisiaj zadowolony i pełen energii. Twój zapał do pracy pozwoli wreszcie zrealizować plany, które odkładałeś od dłuższego czasu. Pomyśl o tym, jak wykorzystać swój dzisiejszy potencjał także w domu.

Może jest to najlepszy czas na porządki, do których zaangażujesz także resztę domowników? Rozmowy podczas sprzątania pozwolą zbliżyć się do siebie i dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy o sobie nawzajem.

W pracy bądź czujny, ponieważ ktoś usilnie będzie próbował popsuć ci dobry humor. Nie daj się wciągnąć w psychologiczne zagrania. Rób to, co jest w zakresie twoich obowiązków i nie pozwól się wykorzystywać. Niestety zachowanie niektórych ludzi wokół ciebie nie jest do końca szczere i ktoś może mieć wobec ciebie inne plany, niż ci się wydaje.

Po wytężonej pracy nie zapomnij o odpoczynku! Przypływ energii jest korzystny, jednak ma on swoje ograniczenia. Jeżeli przeforsujesz organizm, jutro możesz czuć się zupełnie odwrotnie, dlatego postaraj się utrzymać pewien bilans.

Ktoś z rodziny może dzisiaj potrzebować rozmowy z tobą. Spróbuj przypomnieć sobie, czy ktoś ostatnio nie opowiadał ci o swoich problemach. Skontaktuj się z tą osobą i postaraj się wesprzeć ją w trudnej sytuacji, gdyż jej samej ciężko jest zwrócić się o pomoc.

Osoby szukające swojej drugiej połówki mogą dzisiaj otrzymać pewien subtelny sygnał od kogoś, kto się nimi interesuje. Przyjrzyj się zachowaniu ludzi i postaraj się nie przegapić tego drobnego znaku, ponieważ może się to przerodzić w naprawdę piękne uczucie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.