krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Zacznij dzień od porządnego śniadania, gdyż dzisiaj przyda ci się energia. Będziesz miał bardzo dużo pracy i praktycznie przez cały dzień będziesz w biegu. Przygotuj się na to, że przez cały czas ktoś będzie czegoś od ciebie chciał i uzbrój się w cierpliwość.

Niestety nie możesz w żaden sposób dzisiaj wymigać się od obowiązków, gdyż wszystko spoczywa na twojej głowie. Postaraj się przetrwać w pracy, a po niej będziesz mógł wynagrodzić sobie wysiłek błogim lenistwem.Zaproponuj swojemu partnerowi wspólne wyjście i jedzenie na mieście aby nie marnować czasu i energii na przygotowywanie posiłku.

Możecie też wybrać się na spacer i odpocząć na świeżym powietrzu. Postaraj się szczerze z nim porozmawiać i wyjaśnić konflikt, jaki między wami ostatnio miał miejsce. Wasz związek opiera się na dużym zaufaniu i tylko będąc wobec siebie fair, jesteście w stanie utrzymać go w tak dobrej formie.

Postaraj się ułożyć sobie plan działania na kolejne dni, ponieważ ostatnio ogarnął twoje życie niemały chaos. Sam nie nadążasz za tym, co dzieje się wokół ciebie, dlatego warto trochę zwolnić i przemyśleć strategię. Nie rozpoczynaj nowych zadań przed ukończeniem poprzednich, bo możesz się w tym wszystkim pogubić. Doprowadź jedno działanie do końca i ciesz się sukcesem, dopiero potem zacznij myśleć o kolejnych.

Nie zapominaj o swoich bliskich i poświęć im trochę czasu, bo od dawna się o niego upominają. Prawdopodobnie rodzina ma ci coś ważnego do zakomunikowania, ale chcieliby zrobić to osobiście, dlatego uszanuj to i spotkaj się z nimi.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.