krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

To nie będzie twój najlepszy dzień, dlatego nastaw się na najgorsze. Prawdopodobnie ze wszystkim będziesz miał dziś pod górkę, a znajdą się też osoby, które z premedytacją będą utrudniały ci wykonywanie wszelkich zadań.

Musisz być cierpliwy i odporny na wszelkie komentarze. Nie wdawaj się w dyskusje i staraj się myśleć jedynie o celu, który masz do zrealizowania. Konflikty do niczego cię nie doprowadzą, a możesz jedynie sobie zaszkodzić.

Musisz pamiętać, że mimo tego, że pewne osoby w twoim otoczeniu nie są ci przychylne, musisz starać się utrzymać wobec nich neutralny stosunek, gdyż znajdujesz się w pracy w hierarchii niżej od nich i mają one znacznie większe wpływy. Staraj się nie popełniać błędów i nie wchodzić nikomu w drogę, a przetrwasz ten dzień, mimo przeciwności.

Po pracy udaj się w miejsce, w którym będziesz w stanie oderwać się psychicznie od codziennych spraw. Dobrym pomysłem będzie tu zarówno samotny spacer jak i wieczór w kinie z partnerem. Już dawno nie mieliście okazji wybrać się nigdzie razem, dlatego jest to doskonały moment na nadrobienie zaległości. W ten sposób unikniecie wyładowania na sobie wzajemnie frustracji zgromadzonej przez cały dzień.

W celu zredukowania nieco stresu możesz skontaktować się z przyjacielem. Umówcie się na wspólne wyjście i wtedy obgadaj z nim wszystko, co leży ci na sercu. On na pewno chętnie cię wysłucha i wesprze dobrym słowem. Bądź jednak wyrozumiały i odwdzięcz mu się tym samym, gdyż też może potrzebować twojej pomocy, mimo tego, że nie oznajmi ci tego wprost.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.