krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Włożysz dzisiaj bardzo wiele wysiłku w to, żeby jakoś przetrwać ten dzień. Prawdopodobnie nie będzie on należał do zbyt udanych. Będziesz niezwykle zapracowany i przemęczony.

Obowiązki w pracy nawarstwią się i najpewniej nie wyrobisz się ze wszystkim na czas. Postaraj się działać schematycznie. Nie wymyślaj sobie dróg ujścia, bo możesz skomplikować sprawy jeszcze bardziej. W pośpiechu popełnisz wiele mało istotnych, ale niestety zauważalnych błędów. Szef może mieć ci to za złe, dlatego przygotuj się na słowa krytyki. Nie marnuj czasu w pracy na rozmowy z współpracownikami, bo możesz sobie zaszkodzić.

Po pracy także będziesz miał do załatwienia pewne sprawy, które okażą się być bardziej skomplikowane, niż myślałeś. Musisz uzbroić się w cierpliwość i dotrwać powrotu do domu.

W domu będzie czekał na ciebie twój partner, który postara się zrobić wszystko aby poprawić ci humor. Nie odtrącaj go i doceń jego starania, gdyż naprawdę będzie starał się wesprzeć cię w tym ciężkim dniu. Pozwól mu się wykazać i okaż wdzięczność.

Prawdopodobnie będzie ci trudno opanować emocje i wieczorem możesz opaść z sił. Nie poddawaj się jednak, bo to nie koniec świata. Każdy kryzys jest do przekroczenia i zazwyczaj przynosi on więcej dobrego, ponieważ uczysz się jak radzić sobie w trudniejszych warunkach. Twoja psychika może być dzisiaj bardzo obciążona, dlatego nie myśl za dużo o problemach i staraj się nie wybiegać z planami. Daj sobie ochłonąć i poczekaj na to, co życie ma ci do zaoferowania. Walka z wiatrakami nigdy nie zakończy się wygraną.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.