krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Ogarnie cię dzisiaj euforia i znakomity nastrój. Będziesz miał ochotę zrobić wiele rzeczy na raz, ale uważaj, bo możesz podjąć się czegoś, co przewyższy twoje możliwości.

Nie ryzykuj zbyt w pracy, bo wiesz, że ostatnio naraziłeś się przełożonemu. Prawdopodobnie jesteś pod obserwacją i każdy twój niewłaściwy ruch będzie teraz egzekwowany. Postaraj się skupić na tym, co masz do wykonania i nie popełniać błędów.

Nie daj się też rozpraszać współpracownikom, bo będą oni dzisiaj wyjątkowo gadatliwi. Uważaj także na nieprzychylne spojrzenia pewnych osób, ponieważ są wśród nich nawet tacy, którzy mogą ci zaszkodzić. Staraj się nie narażać i nie zwracać na siebie większej uwagi.

Po pracy nie rozmyślaj za dużo o tym, czego nie jesteś w stanie przeskoczyć. Wydarzyły się w twoim życiu pewne sytuacje, których nie jesteś w stanie cofnąć i nie jest to najlepszy czas na ich rozpamiętywanie. Zajmij umysł ciekawą książką lub filmem.

Kontakt z rodziną także pozwoli ci się na chwilę oderwać. Spróbuj spędzić z nimi trochę więcej czasu, a na pewno twój nastrój się polepszy. Już dawno nie mieliście okazji do wspólnego świętowania i rozmów.

W twoim życiu uczuciowym całkiem nieźle się układa. Ta osoba, którą miałeś ostatnio na oku też prawdopodobnie jest tobą zainteresowana. Być może nawet w najbliższym czasie otrzymasz od niej zaproszenie na wspólne wyjście. Nie zmarnuj okazji i daj się poznać, takim jakim jesteś naprawdę. Nie warto niczego udawać, bo prawda i tak po pewnym czasie wyjdzie na jaw, a wtedy możesz bardzo kogoś rozczarować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.