krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Powinieneś dzisiaj uważać na swoje zdrowie. Nie ryzykuj uprawianiem wymagających i obciążających fizycznie twój organizm sportów, bo możesz nabawić się kontuzji. Jeżeli koniecznie potrzebujesz dzisiaj aktywności fizycznej, postaw raczej na lekkie ćwiczenia i jogging.

Postaraj się raczej skupić dzisiaj na innych. Twoi znajomi i rodzina tęsknią już za twoim towarzystwem, ponieważ ostatnio byłeś w życiu dosyć zajęty swoimi sprawami. Pomyśl o spotkaniu z nimi, może uda wam się zorganizować wspólne wyjście. Postaraj się wesprzeć swoich bliskich, gdyż prawdopodobnie będą oni potrzebowali twojej pomocy. Nie narzucaj się, czasem aby ktoś poczuł się lepiej, wystarczy zwykła rozmowa, której prawdopodobnie od ciebie oczekują.

W pracy musisz uważać na pewne osoby, ponieważ ktoś prawdopodobnie rzuca ci kłody pod nogi. Jeżeli zauważyłeś ostatnio coś podejrzanego, nie zawahaj się zgłosić tego gdzieś wyżej. Niektórym osobom przyda się upomnienie, które prawdopodobnie poskutkuje na ich dziecinne zagrania. Na szczęście masz pośród współpracowników także zaufane osoby, którym możesz się zwierzyć. Kto wie, może okaże się, że nie jesteś jedyną ofiarą głupich żartów. W grupie łatwiej będzie wam się przeciwstawić.

Postaraj się dzisiaj zaskoczyć swojego partnera. Prawdopodobnie nie spodziewa się żadnych niespodzianek z twojej strony. Wspólne spędzanie czasu pozwoli wam nieco odpocząć od codziennych spraw, które was dzielą i przypomnieć sobie, jakim uczuciem się darzycie. Nie możecie tego zaprzepaścić, dlatego staraj się dbać o waszą relację, jak tylko się da.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.