krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop Strzelec na-jutro

listopad 22 - grudzień 21

Musisz mieć bardziej pozytywne nastawienie do świata. To, że niektórzy ludzie nie są do ciebie nastawieni zbyt przychylnie, wcale nie znaczy, że większość z nich taka jest. Nie możesz wszystkich na świecie postrzegać przez pryzmat tego, co spotkało cię kiedyś. Musisz odłożyć na bok sprawy z przeszłości i zacząć myśleć o swoim przyszłym życiu. Patrząc na to, co było kiedyś nigdy nie będziesz w stanie ruszyć do przodu.

Dzisiaj jest świetna okazja do tego, żeby wyjść do ludzi i nawiązać nowe znajomości. Pozwól wyciągnąć się na miasto lub sam zorganizuj jakieś wspólne wyjście z paczką przyjaciół. Ich towarzystwo naładuje cię pozytywną energią i powinieneś z tego korzystać, ile się da.

Nie przepracowuj się dzisiaj, nie masz nic pilnego do zrobienia, wiec wystarczy, że wykonasz tylko to, co konieczne. Nie musisz dzisiaj nikomu udowadniać swojej ambicji i zapału do pracy. Już ostatnio ktoś cię w tym względzie docenił.

Postaraj się natomiast zbliżyć nieco do swoich współpracowników. Twoje zachowanie może ich nieco zaskoczyć, ale spróbuj nawiązać z nimi koleżeńską relację. Nie musicie się sobie zwierzać i przyjaźnić, ale warto aby atmosfera w firmie, w której spędzasz ostatnio większość swojego życia, była przyjazna. Może zaproponuj im jakieś integracyjne wyjście w najbliższym czasie? Ten pomysł może spotkać się dużą przychylnością.

Skontaktuj się dzisiaj ze swoimi najbliższymi. Będą mieli oni do ciebie pewną sprawę, którą prawdopodobnie bez problemu uda ci się załatwić. Będziesz miał okazję odwdzięczyć się z to, co oni dla ciebie zrobili.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Wpływy Jowisza przysporzą dzisiaj duży rozgardiasz i zamęt. Twoje plany mogą odstawać od planów osób z Twojego otoczenia, a to może Cię dziś zirytować. Największe niepowodzenie odniesiesz w sprawach sercowych. Pamiętaj, by dobrze rozpoznawać swoje uczucia i nie myl miłości z pożądaniem.

Unikaj alkoholu. Za sprawą układu planet, dzisiejszy dzień nie będzie zaliczał Ci się do wyjątkowo udanych. Momentami będziesz mieć wrażenie, że otacza Cię chaos, a osoby, z którymi zawsze świetnie się dogadywałeś, mają zupełnie inne plany, niż Ci się wcześniej wydawało. To wszystko będzie kwestią pojawienia się w Twojej głowie szeregu rozbieganych myśli i problemów z ich usystematyzowaniem.

Będzie momentami przyprawiać Cię to o zły humor, a nawet irytację. Dlatego uważaj w stosunkach międzyludzkich, aby niepotrzebnie nikogo nie skrzywdzić przykrym słowem, czy nieprzemyślanym stwierdzeniem. W miłości nie będzie różowo. Strzelce w stałych związkach mogą źle ocenić pobudki partnera, co doprowadzi do poważniejszych konfliktów. Także Twoja złość na cały świat, może odbić się negatywnie na relacjach, więc lepiej nie rozpoczynaj trudniejszych tematów.

Samotnym raczej także nie powiedzie się w sferze uczuciowej, a jeżeli pojawi się jakaś iskierka pamiętaj, że może to nie być głębsze uczucie, tylko fizyczne pożądanie. Nie staraj się na siłę rozładowywać stresu, czy znaleźć chwili relaksu w używkach, głównie alkoholu. Dzisiaj stan upojenia może tylko dać kolejne, niepotrzebne frustracje i problemy.