Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Skorpion partnerski

(Pazdziernik 23 - Listopad 21)
piątek, grudzień 14, 2018

Skorpion – Wodnik

Skorpion stały w swoich celach, dążeniach i pasjach, nie będzie mógł znieść zmienności Wodnika. Sprawi to wiele problemów i wywoła ogromne burze. Do tego dochodzi niezwykłe zamiłowanie do przebywania w towarzystwie, którego samotny Skorpion nie potrafi zaakceptować, ani się przystosować. Nigdy nie będzie z tego szczęśliwej relacji, nawet krótkotrwałej.

Skorpion - Ryby

Przykład związku, gdzie wzajemne pożądanie i fascynacja, wprost kipi i emanuje na resztę otoczenia. Nawet u najbardziej „ułożonych” osób spod tych znaków, przy wzajemnym spotkaniu widać emocje. Ryby mają wiele pomysłów na urozmaicanie przygód w sypialni, a skorpion chętnie będzie je realizował. Na tej podstawie, także życie na innych płaszczyznach będzie miało dla nich przyszłość.

Skorpion – Baran

Połączenie ze sobą dwóch znaków, gdzie każdy przejawia duży egoizm, może być na dłuższą metę problemem. Jeżeli połączy ich wielka miłość, być może będą w stanie wypracować kompromis, ale związek nie będzie łatwy. Co innego w sypialni, tu doskonale łączą się pomysłowość Barana z entuzjazmem skorpiona do podejmowania nowych wyzwań.

Skorpion – Byk

Para, która będzie umiała odnaleźć swoje wspólne pasje w alkowie. Poza nią nie ma raczej nadziei na trwały i szczęśliwy związek. Skorpion, popadający momentami w pracoholizm, nie będzie mógł znieść lenistwa Byka, a Byk za to jako osoba uwielbiająca wydawać pieniądze nie będzie mógł się pogodzić z przesadną oszczędnością Skorpiona.

Skorpion – Bliźnięta

Ciężka relacja. Trudno będzie im stworzyć szczęśliwy, krótkotrwały związek, a co dopiera małżeństwo i rodzinę. W łóżku też, niby przejawiają podobne pasje, ale w praktyce wychodzi potrzeba tego, jak mocno muszą wzajemnie iść sobie na ustępstwa, aby poczuć, choć odrobinę satysfakcji. Raczej nie warto zawracać sobie głowy budowaniem wspólnych relacji.

Skorpion – Lew

Fizycznie, oboje pełni temperamentu, mogą wydawać się wręcz stworzeni do pójścia razem przez świat, jak i do alkowy. Jednak to pozory. Pomimo ekstrawertyzmu różnią się od siebie tak diametralnie, że często ich relacje są oparte nie tylko o konflikty, ale i agresję. A to już nie jest recepta na żaden związek.

Skorpion – Panna

Ciekawe połączenie dwóch przyjaciół, kompanów, może nawet partnerów, ale tylko w relacjach z otoczeniem. Między sobą nie będą mogli się dogadać, szczególnie jeżeli chodzi o seksualne fantazje i spełnienie. Powściągliwa Panna bardzo szybko znudzi Skorpiona i zacznie on szukać erotycznych emocji gdzie indziej.

Skorpion – Waga

Zarówno krótki związek, jak i długie małżeństwo możliwe, ale nie będzie ono naznaczone ciepłem i szczęściem. Pojawiają się między nimi różnice, które ani się nie uzupełniają, ani ze sobą nie godzą. Zaborczy Skorpion ograniczy Wagę, nie dając jej równocześnie tego, czego ona pragnie najbardziej — partnerstwa i luksusu. Zachowanie Skorpiona będzie też często bolesne dla jej wyjątkowej wrażliwości.

Skorpion – Skorpion

Namiętność, gorące uczucie, wulkan miłości. Tak można w początkowej fazie nazwać związek dwóch skorpionów. Na dłuższą metę jednak ich podobieństwo, głównie negatywnych cech sprawi, że ciężko będzie im razem przetrwać. Mogą zacząć sobie nawzajem kopać pod sobą dołki, żeby uzyskać pozycję lidera, a nie o to chodzi w partnerstwie.

Skorpion – Strzelec

Cudowny związek, na jedną noc! A dalej nic, często nawet pomimo zadowolenia z niej, nie ciągnie ich, żeby to powtórzyć. Dwie strony dwóch różnych medali. Domator Skorpion nie będzie w stanie żyć z podróżnikiem Strzelcem, który znów będzie czuł się w takim związku uwięziony. Ba, tu nawet ciężko o to, by tych dwoje nawet o sobie myślało jako potencjalnych partnerach.

Skorpion – Koziorożec

Wbrew pozorom, mogą stanowić doskonałą i ciepłą parę. Narzucanie się uczuciowe Skorpiona wyciszy kłótliwego Koziorożca i rozbudzi w nim także ciepłe uczucia. W łóżku przykład tego, jak ciepły, leniwy, ale i pełen namiętności seks, może przynieść spełnienie. Pod tym kątem są idealnie dobrani, niemalże jakby czytali sobie w myślach.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Skorpion


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00