krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Panna

Horoskop miłosny Panna

Ten rok będzie ważnym etapem w życiu uczuciowym dla panny. Wszystko się wyklaruje i rozwiąże. Związki przetrwają albo się rozpadną. Samotne panny znajdą swoja miłość lub cały rok będą nadal singlami.

Dla singli

To czy ten rok przyniesie upragnione uczucie, zależy w dużej mierze od Ciebie. Zajrzyj w głąb swojej duszy i poświęć jakiś czas na kontemplacje. Możliwe, że to wewnątrz Ciebie tkwi problem. Masz pewne kompleksy i z tego powodu możesz czuć, że nie zasługujesz na miłość. Kiedy zmienisz nastawienie i pokochasz samego siebie, okaże się, że znalezienie drugiej osoby nie jest takie trudne.

Miłość sama Cię odnajdzie i płeć przeciwna będzie lgnąć do Twojej osoby. Jowisz będzie Cię wspierał w działaniach i doda Ci odwagi, popychając do działania. Panny, które uważają, że mają pecha w miłości i wielkie uczucia nie są im pisane, niech pamiętają, że problem może tkwić w nich. Coś stoi na przeszkodzie, twojemu życiu uczuciowemu. Musisz tylko odkryć co i walczyć.

Dla związku

Ten rok przyniesie ci wiedzę o Twoim związku. Albo wóz, albo przewóz. Twoja miłość rozkwitnie i zostaniecie ze sobą albo zakończycie związek na zawsze. Możliwe, że odkryjesz, iż ta osoba, z którą jesteś obecnie, nie jest tą, z którą chciałbyś być do końca życia. Kiedy to poczujesz, nie powinieneś czekać a szybko zakończyć tę relację, unikając bólu i rozczarowania dla obu stron.

Panny, które jednak stwierdzą, że u ich boku jest osoba na całe życie, podejmą ważne wspólne decyzje. Zadecydujecie o wspólnym zamieszkaniu lub o powiększeniu lokum, w którym obecnie zamieszkujecie. Kiedy poczujecie, że w wasz związek zaczyna wkradać się szczypta rutyny, zapobiegnijcie temu zawczasu. Zorganizujcie szalony wyjazd weekendowy i oderwijcie się od codzienności.

Czeka Was również lekcja odpowiedzialności. Możliwe, że będzie to związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. Będziesz marzyć o przespanej nocy, ale jednocześnie będziesz najszczęśliwszy na świecie. Pamiętaj również, aby nie psuć tego, co dobre i nie szukać dziury w całym.

Najnowsze artykuły
ikona górna