krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

Dzisiejszy dzień może być dla Ciebie trudny i niebezpieczny. Chęć uzyskania pożądanych efektów może prowadzić do ryzykownych posunięć. Zachowaj rozwagę i przyglądaj się otoczeniu.

W miłości nie licz dzisiaj na wielkie uniesienia. Wenus Ci nie sprzyja. Pamiętaj o tym, że stres osłabia odporność. Zachowaj dziś szczególną ostrożność nawet w tak zwykłych sytuacjach, jak przechodzenie przez jezdnię czy zagotowanie wody. Zły los może się dziś na Ciebie uwziąć, budując co raz to nowsze trudności i doprowadzając do niebezpiecznych sytuacji.

Uważaj na siebie zarówno pod względem fizycznego bezpieczeństwa, jak i w kwestiach, kiedy musisz podjąć rozważne decyzje dotyczące przyszłości. Jeżeli planujesz dziś podjąć się działań, które mają poprowadzić Cię bezpośrednio do wyznaczonego celu, uważaj. Możesz zawieść się, skupiając się na swoim pragnieniu i podjąć wyjątkowo złe lub ryzykowne decyzje.

Planety nie przewidują dziś dla Ciebie także wielkich miłosnych uniesień. W stałych związkach nie odczują emocji, szczególnie innych niż dotychczasowe. Samotni spod tego znaku, także raczej nie mają co liczyć na trafienie nagłą strzałą amora. Lepiej po prostu zająć się sobą tak, aby gdy Wenus zacznie się do Ciebie uśmiechać, być w formie.

Nie zapomnij także, że życie w ciągłym stresie źle wpływa na ogólny stan zdrowia. Dlatego odnajdź w swoim dniu chwilkę na relaks. Poprawi to zarówno Twój wygląd, zabezpieczy cię przed infekcjami, jak i pozwoli Ci spojrzeć na świat w bardziej różowych barwach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.