krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

Skup się dzisiaj na swojej osobie. Ostatnio za bardzo poświęcasz się wszystkim innym i trochę zaniedbałeś swoje obowiązki i potrzeby. Jesteś przemęczony i niewyspany, co może przełożyć się na twoją efektywność w pracy.

Szef będzie miał ci za złe, że nie wyrabiasz się ze wszystkim na czas, mimo tego że sam prosił cię o pomoc w innym zadaniu. Nie bierz wszystkiego zbyt do siebie. On może mieć po prostu gorszy dzień, a tobie bez problemu uda się wszystko nadrobić.

Musisz jedynie postarać się nie rozpraszać mniej ważnymi rzeczami i odmówić udzielenia pomocy współpracownikom. Nie stracisz przez to w ich oczach, dlatego wykonaj spokojnie wszystkie swoje zadania i nie przejmuj się utratą znajomych.

Masz poza pracą jeszcze paczkę swoich zaufanych przyjaciół, na których w każdej chwili możesz liczyć. Postaraj się spotkać z nimi w najbliższym czasie. Jedno z nich może mieć całkiem ciekawą propozycję, która cię zaintryguje.

Daj swojemu partnerowi nieco więcej swobody. Spędzacie ze sobą mnóstwo czasu i wynika to z dzielenia tych samych zainteresowań, jednak on może czuć się ostatnio nieco przytłoczony twoją osobą. Porozmawiaj z nim szczerze na ten temat i zapytaj, czy odpowiada mu taki układ. Może się okazać, że on wcale nie narzeka, ale jednak w głębi chciałby mieć trochę więcej przestrzeni dla siebie.

Ktoś z twojej rodziny może zgłosić się do ciebie z pewną sprawą. Znajdź chwilę na wysłuchanie go, ponieważ kwestia może dotyczyć cię osobiście. Nie martw się jednak na zapas, nie będzie to prawdopodobnie jedna z tych złych wiadomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.