krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

Dzisiaj naprawdę ci się poszczęści. Obudzisz się rześki i wypoczęty. Jest to dobry dzień aby zaryzykować i postawić kupon na loterii, bo wygrana może być w twoim zasięgu.

Miej się jednak na baczności, ponieważ znajdzie się dzisiaj w twoim otoczeniu osoba, która zapragnie zupełnie popsuć ci humor. Nie daj się sprowokować i wciągnąć w jakieś głupie gierki. Nie wdawaj się też w dyskusje, ponieważ ta osoba jest sprytna i twoje słowa może szybko obrócić przeciwko tobie. Rób, co do ciebie należy i rozmawiaj z życzliwymi ludźmi. Masz wśród kolegów z pracy kilka zaufanych osób, które bardzo chętnie wstawią się za tobą w potrzebie.

Postaraj się dzisiaj nie przesadzać z jedzeniem i kontroluj się, bo apetyt możesz mieć naprawdę spory. Pomyśl o ćwiczeniach na świeżym powietrzu. Pozwolą one spożytkować energię i trochę cię wyciszyć.

Wybierz się po pracy na miasto ze swoim partnerem. Dobre jedzenie i wspólne zakupy już od dawna czekały na właściwy moment. Dzisiaj oboje macie nieco więcej czasu, dlatego możecie poświecić na to popołudnie. Po powrocie do domu odpocznijcie przed dobrym filmem. Będziesz miał poczucie, że dzień wykorzystałeś do samego końca i energię włożyłeś w naprawdę pożyteczne czynności.

Chociaż razem ze swoją drugą połówką będziecie niesamowicie wyczerpani, nie braknie wam energii na siebie nawzajem. Pozwólcie sobie ponieść się emocjom i skupcie uwagę wyłącznie na sobie. Już od dawna brakowało wam takiej bliskości. Staraj się jednak mimo wszystko wyspać, bo jutro czeka na ciebie kolejny dzień pełen pracy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.