krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

Będziesz czuł się dzisiaj bardziej znużony niż zwykle, wszystko będzie cię drażnić. Prawdopodobnie ostatnio za bardzo się przepracowujesz. Musisz dać odpocząć swojemu organizmowi, ponieważ kontynuowanie tak wytężonej pracy może się dla ciebie skończyć przykrymi zdrowotnymi konsekwencjami.

W tej chwili nie odczuwasz zapewne żadnych dolegliwości, ale twój stan psychiczny mówi sam za siebie. Ustaliłeś sobie pewien cel i starasz się do niego dążyć, ale pamiętaj że nie warto poświęcać się czemuś za wszelką cenę. Zbyt wiele po drodze możesz stracić, a już teraz na pewno dostrzegasz rzeczy które cię przez to omijają.

Skup się bardziej na swoich relacjach, gdyż przez twoje zapracowanie odsunąłeś od siebie najważniejsze osoby w swoim życiu. Im też bardzo brakuje twojej obecności i starają się do ciebie dotrzeć za wszelką cenę. Jeżeli w porę się ockniesz, masz szansę jeszcze naprawić to, co było miedzy wami.

Dla osób, które są w związkach, nie będzie to najbardziej udany dzień. Prawdopodobnie partner będzie dzisiaj w jeszcze gorszym humorze niż ty, więc lepiej nie wchodźcie sobie w drogę.

Osoby samotne powinny zacząć interesować się ludźmi, którzy próbują się do nich zbliżyć. Na pewno zauważyłeś w swoim otoczeniu pewną osobę, która zachowuje się nieco odmiennie o całej reszty i usilnie walczy o twoją uwagę. Warto będzie przyjrzeć się jej bliżej, bo może się okazać, że jest to doskonały partner i razem stworzycie naprawdę udany związek. Daj mu też szansę na wykazanie się i pozwól się ponieść emocjom.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.