krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

Możesz być dzisiaj trochę zniecierpliwiony ze względu na zmianę, na którą czekasz od dłuższego czasu. Niestety prawdopodobnie dzisiaj jeszcze nie nastąpi ten dzień, w którym ona nadejdzie, dlatego przygotuj się na małe rozczarowanie. Nie przejmuj się tym jednak za bardzo, ponieważ nie warto psuć sobie humor.

Zajmij umysł innymi zadaniami, których na pewno dzisiaj nie zabraknie ci w pracy. Będziesz nieco rozkojarzony, ale postaraj się skupić i wykonać swoje obowiązki jak najlepiej, wtedy będziesz mógł wrócić do domu z czystym sumieniem.

Po pracy czeka na ciebie dalsza część przygotowań. Cały czas starasz się też oswoić z tymi myślami i być gotowym psychicznie. Pamiętaj, że zmiany zawsze są pewnym kryzysem i przerwaniem równowagi w życiu, dlatego od nowa trzeba się przyzwyczaić do tego, co nastąpi i zmienić nieco styl funkcjonowania. Ze wszystkim świetnie sobie poradzisz, dlatego nie ma co martwić się na zapas.

Skup się na relacjach ze swoimi bliskimi. Wspólne spędzanie czasu może im wynagrodzić twoją ostatnią nieobecność. Jesteś bardzo zajęty swoim życiem, bo dużo się dzieje i trochę zaniedbałeś rodzinę. Oni też się o ciebie martwią i chcieliby wiedzieć, jak ci idzie. Masz teraz trochę czasu, wiec poświeć go na odwiedziny i zrób im miłą niespodziankę.

Nie jest to najlepszy czas na wszelkie sprawy uczuciowe w twoim życiu, dlatego odłóż wszystkie rozterki miłosne i raczej nie planuj w najbliższych dniach żadnych randek w ciemno. Jesteś teraz zbyt skupiony na układaniu własnego życia, w którym nie ma jeszcze miejsca dla drugiej osoby.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.