krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

To będzie dosyć nerwowy dzień. Musisz uzbroić się w cierpliwość i stalowe nerwy. Sporo osób może cię dzisiaj zirytować. Nie reaguj na zaczepki, ponieważ możesz tylko przysporzyć sobie kłopotów. Staraj się ignorować ludzi, którzy tylko chcą się z tobą pokłócić. Takie sprzeczki do niczego nie prowadzą, a mogą jedynie zaostrzyć konflikt między wami. Nie potrzebujesz więcej wrogów, dlatego staraj się unikać konfrontacji, przynajmniej do czasu aż sytuacja się uspokoi.

Na poważne rozmowy w pracy nie masz dzisiaj co liczyć, bo każdy będzie zabiegany i zajęty swoimi obowiązkami. Lepiej przełóż rozmowę z szefem na kolejne dni, kiedy będzie miał dla ciebie trochę więcej czasu i spokojnie będzie mógł cię wysłuchać. To, o co walczysz, nie ucieknie, a możesz poprawić nieco swoją sytuację i obraz swojej osoby w oczach innych, wybierając jedynie odpowiedni moment.

Niestety nerwową atmosferę przeniesiesz również do domu i prawdopodobnie z kimś mocno się dzisiaj pokłócisz. Nie obwiniaj o wszystko innych ale przyjmij też odpowiedzialność za własne zachowanie. Nie zawsze jesteś wzorem do naśladowania i masz tego świadomość. Zastanów się więc, czy nie oszukujesz nie tylko innych ale i samego siebie.

Może warto trochę popracować nad własnymi emocjami. Postaraj się wyładować stres poza domem. Wyjdź pobiegać lub wybierz się na samotną przejażdżkę rowerową. Wysiłek fizyczny pozwoli ci wyzbyć się negatywnej energii i oczyści twój umysł. Będziesz wykończony, ale wszelkich frustracji pozbędziesz się, nie angażując do tego swoich bliskich.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.