krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Panna

Horoskop Panna na-jutro

sierpień 24 - wrzesień 22

Ten dzień będzie ci się nieco dłużył. Ogarnie cię monotonia i zaduma. Pogoda za oknem sprzyja raczej rozmyślaniom niż wytężonej pracy, dlatego dzisiaj nie będziesz zbyt efektywny w swoich działaniach.

W pracy skup się na tym, co najważniejsze do zrobienia i staraj się nie popełniać błędów, prawdopodobnie na nic więcej niż konieczne minimum nie będziesz w stanie się dzisiaj wysilić. Staraj się nie wchodzić ludziom w drogę i nadrób pracownicze informacyjne zaległości. Prawdopodobnie szybko znajdziesz kompana do rozmów, ponieważ dzisiaj nikt w pracy nie zamierza się przemęczać.

Po pracy postaraj się spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. On ostatnio musi zabiegać o twoją uwagę, a ty chyba niezbyt chętnie chcesz mu ją poświęcać. Zastanów się może, czy jest to właściwa osoba a ty jesteś pewien swoich uczuć, bo może okazać się, że tylko ją ranisz i niepotrzebnie dajesz nadzieję.

Takie postępowanie nie jest na dłuższą metę ani w porządku ani korzystne dla któregoś z was. Może wasz czas już dobiegł końca i nadeszła pora na zmianę, a może to tylko chwilowy kryzys i będąc wobec siebie szczerymi, razem przez to przejdziecie.

Pomyśl dzisiaj o ugotowaniu czegoś smacznego, ostatnio nie miałeś na to zbyt wiele czasu. Dobry posiłek przygotowany własnoręcznie, poprawi ci humor i będzie smakował jeszcze lepiej.

Umów się na wieczór z przyjaciółmi, może zaproś ich do siebie na małą posiadówkę. Już dawno nie mieliście okazji się spotkać. Na pewno macie dużo do nadrobienia, a takie spotkanie pozwoli wszystkim się odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Dziś pogrążysz się w obowiązkach wymagających sporo pracy i dyscypliny, przez to Twoje życie osobiste zejdzie na dalszy plan. Po wykonaniu wszystkich zadań spędź czas z najbliższymi i odpocznij.

W pracy bądź gotowy na zmiany, które mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Pierwsza połowa dnia to przede wszystkim dla Ciebie praca, praca i jeszcze raz praca. To idealny moment na zajęcie się wymagającym projektem, załatwieniem skomplikowanych spraw czy początkiem układania sobie życia zawodowego u tych, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Na obowiązkach skupisz się tak mocno, że zrealizujesz swoje cele w sposób zaskakująco szybki. Oprócz tego możesz liczyć na bardzo dobre zmiany. Może szef doceni Twoje starania dotyczące wykonywanych obowiązków? A może szykuje się jakiś ciekawy kontrakt, dzięki któremu w przyszłości znacznie poprawisz swój status materialny? Na pewno będzie to miało wymierne efekty.

Pamiętaj jednak, że praca to nie wszystko. Po dniu pełnym obowiązków i dyscypliny daj sobie trochę czasu na spędzenie wieczoru z najbliższymi. Twoja rodzina na to czeka, a wspólna kolacja czy miła, odprężająca rozrywka w ich gronie na pewno zdecydowanie cię zrelaksuje.

Praca, nawet jeżeli jest to praca wyłącznie umysłowa, zdecydowanie mocno wpływa na cały organizm, męcząc go. To wymaga od Ciebie zapewnienia mu odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dlatego pamiętaj o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego ciała, a w tym samym nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu.