krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Panna

Horoskop Partnerski Panna

horoskop partnerski Wodnik
Panna - Wodnik
Obydwa znaki podchodzą dosyć specyficznie do wszelakich romansów. Tworzą je raczej ze względu na ciekawość niż szczególnie mocne pożądanie i pragnienie związku. Ponadto w sypialni, Panna lubi stałość, a Wodnik chętnie skacze z kwiatka na kwiatek. Szansa na zawiązek jest, ale z czasem będzie on wygasał, a nie się rozwijał.
horoskop partnerski Ryby
Panna - Ryby
Panna lubi trwały, solidny związek, pełen lojalności i stałości. Ryby traktują miłość w kategoriach przygody i chętnie rzucają się w wir przychodzących impulsów. Kompletnie niedopasowani w dążeniu do celów, nie są materiałem na wspólny szczęśliwy związek, nawet krótki.
horoskop partnerski Baran
Panna - Baran
O ile na wstępie samo przyciągnie do siebie Panny i Barana, będzie wyjątkowo silne, o tyle z czasem na wierzch wyjdą odmienne cele w życiu i podejście do kwestii związku. Panna nie wytrzyma traktowania związku przez Barana w kategoriach przygody i będzie wolała szukać kogoś bardziej stałego.
horoskop partnerski Byk
Panna - Byk
Panna w sypialni to osoba, która traktuje seks w kategoriach ciekawostki, sprawdzania niektórych rzeczy… i tyle. Byk to znów ktoś, kto chce więcej i więcej. Przez to w tej sferze często pojawiają się między nimi konflikty. Jednak poza alkową znaki te łączy wiele zamiłowań, celów oraz podobne podejście do rozwiązywania problemów. Z tego powodu związek, pomimo stagnacji w sypialni, może być udany.
horoskop partnerski Bliźnięta
Panna - Bliźnięta
Dobrani w sypialni, oboje nie przejmują się wielką namiętnością ani nie mają wybujałych potrzeb seksualnych. Gorzej z życiem codziennym, gdzie Bliźnięta lubią czuć powiew wolności, a Panna jest typem dominującym i lubiącym sprawować nad wszystkim kontrolę. Jako taki związek da się stworzyć, ale raczej nie do końca swoich dni.
horoskop partnerski Rak
Panna - Rak
Rak będzie miał ciekawy wpływ na Pannę, jeżeli tylko dadzą sobie czas. Jego wyobraźnia i pomysły sprawią, że wyjdzie ona ze swojej skorupy i zacznie cieszyć się wspólnym życiem, jak i otworzy się również na dawanie przyjemności, a nie tylko jej branie.
horoskop partnerski Lew
Panna - Lew
Jest szansa, że być może kiedyś te znaki spędzą ze sobą… jedną noc w łóżku. I to wszystko. Zupełne rozminięcie się na każdym możliwym froncie. W sypialni brak dopasowania i kompletnie inne potrzeby i oczekiwania. W życiu całkowicie inne cele i sposoby na rozwiązywanie problemów. Jednym słowem ewentualny związek to klęska.
horoskop partnerski Panna
Panna - Panna
Stały, przykładny i rozważny związek, bez dużych fajerwerków, ale też najczęściej mogący przetrwać wszystko. Wspierające się nawzajem Panny, dla których partnerstwo w związku to podstawa, stworzą doskonałą rodzinę. W sypialni także dobrani. Obydwoje mało wymagający i niepotrzebujący silnych bodźców.
horoskop partnerski Waga
Panna - Waga
Z jednej strony oba znaki są zrównoważone i lubią analizować sytuacje. Z drugiej jednak Waga to osoba wyjątkowo uczuciowa, czego nie można powiedzieć o dosyć zimnej Pannie. Próba stworzenia między nimi związku jest raczej niemożliwa i niepotrzebnie naraża oboje na cierpienie.
horoskop partnerski Skorpion
Panna - Skorpion
Ciekawa relacja z ciekawymi perspektywami. Jeżeli tylko ich fascynacja sobą przerodzi się w coś więcej, będzie to przykład idealnie pasujących do siebie przeciwności. Gorący skorpion będzie umiał rozpalić w łóżku Pannę i wydobyć z niej skryte fantazje. W życiu codziennym odwrotnie. Racjonalna Panna będzie kontrolować słomiany zapał skorpiona.
horoskop partnerski Strzelec
Panna - Strzelec
Ta relacja to raczej jeden wielki konflikt. Strzelec będzie sfrustrowany i zirytowany pruderyjnością, jak i lekką oziębłością Panny, przez co prędzej czy później zachwieje to jego wiernością. Z drugiej strony Panna, jak osoba przykładająca dużą uwagę do poprawnych stałych relacji, nie będzie mogła zrozumieć beztroski Strzelca dotyczącej miłości. Związek bez perspektyw.
horoskop partnerski Koziorożec
Panna - Koziorożec
Stały, partnerski związek tych znaków jest czymś, co jest niemalże pewne. Nieco gorzej w alkowie, gdzie Koziorożec najpierw nieco rozpali fantazje Panny, tylko po to by dosyć szybko zacząć skupiać się wyłącznie na swoich potrzebach. Relacja przyjacielska i pełna ciepła, ale nie można w niej oczekiwać namiętności.
Najnowsze artykuły
ikona górna