krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Jeżeli w ostatnim czasie czułeś się przygnębiony i przytłoczony obowiązkami, dzisiaj nareszcie poczujesz się trochę lepiej. Będzie to dzień, w którym złapiesz nieco oddechu i na chwilę zwolnisz. Praca w ostatnim czasie była dla ciebie priorytetem, przez co zaniedbałeś nieco inne sfery swojego życia.

Skup się na kontaktach z bliskimi, gdyż oni najbardziej odczuli ostatnio brak twojej obecności. Spróbuj im to jakoś wynagrodzić, planując wspólną wycieczkę lub wyjście do kina. Twój partner także czuje się zaniedbany i zaczyna wątpić w waszą wspólną przyszłość. Zastanów się, czy jesteś na pewno z właściwą osobą, bo może się okazać, że od dłuższego czasu oszukujesz zarówno siebie jak i drugą stronę. Nie układa się między wami zbyt dobrze i nie jest to wyłącznie twoja wina.

Warto poradzić się w tej sprawie przyjaciela, który zna cię najlepiej i na pewno powie ci prawdę, która może ułatwić podjęcie decyzji. Daj sobie trochę czasu na przemyślenia i nie podejmuj pochopnych decyzji.

Warto będzie też skupić się na relacjach koleżeńskich, które ostatnio bardzo się osłabiły. Brakuje ci przestrzeni i czasu spędzonego wśród ludzi, wiec może już czas to zmienić. Daj się w końcu namówić na imprezę na mieście lub wspólne wyjście.

Nie przejmuj się negatywnymi uwagami obcych ludzi, ponieważ oni cię nie znają i nie mają żadnego wpływu na twoje życie. Skup się na tym, co ludzie widzą w tobie dobrego, ponieważ tylko takie myślenie będzie w stanie cię podbudować. Nie przejmuj się drobnymi problemami, na wszystko w swoim czasie znajdziesz rozwiązanie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.