krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Będzie ci dzisiaj dopisywał dobry humor. Udzieli się on także wszystkim w twoim otoczeniu, gdyż opowiadając żarty w towarzystwie, będziesz w swoim żywiole. W pracy nie znali cię od tej strony, więc prawdopodobnie zyskasz sympatię kilku nowych osób.

Rozejrzyj się, ponieważ wśród nich może być właśnie ta jedna osoba, na której zdaniu szczególnie ci zależy. Nie daj jednak od razu poznać po sobie, że też jesteś nią zainteresowany pod większym względem niż tylko relacja koleżeńska z pracy. Możesz ją przestraszyć.

Daj tej osobie więcej czasu i obserwuj jej zachowanie. Jeżeli zauważysz wyraźne sygnały, dopiero wtedy zdecyduj się na poważniejszy krok. Kieruj się sercem, ponieważ wtedy masz szansę stworzyć z drugim człowiekiem naprawdę stabilny i piękny związek.

Prawdopodobnie ktoś poprosi cię dzisiaj o radę. Nie martw się, że się na czymś nie znasz. Czasem ludzie oczekują jedynie rozmowy i wystarczy im, że usłyszą swoje własne przeczucia z ust innej osoby. Nieświadomie możesz się komuś bardzo przysłużyć, dlatego staraj się każdego wysłuchać i poświęcić mu chwilę swojej uwagi.

Masz szansę dzisiaj na powodzenie pewnego finansowego przedsięwzięcia, nad którym od dłuższego czasu się zastanawiasz. Możesz dzisiaj zaryzykować, ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że uda ci się osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś.

Stań na wysokości zadania i spróbuj zaangażować do całej akcji swojego przyjaciela. Może on nie być zbyt przekonany do twojego pomysłu, ale wiedz, że jeżeli wszystko się powiedzie, będzie ci jeszcze dziękował.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.