krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Jeżeli myślisz, że gorzej w twoim życiu już być nie może, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Zarówno pogoda, jak i ponury nastrój domowników nie będą dla ciebie motywujące.

Sporo rzeczy może ci się dzisiaj nie udać, dlatego nie podejmuj zbyt dużego ryzyka i rób tylko to, co konieczne. Nie jest to na pewno dzień sprzyjający jakimkolwiek inwestycjom, dlatego pohamuj swój zapał i odłóż poważniejsze sprawy na kolejne dni. Nawet zakupy mogą być dzisiaj nietrafione, dlatego nie wydawaj zbyt dużych pieniędzy, bo możesz tego za chwilę żałować.

Oczywiście, jak to bywa w takie podłe dni, znajdzie się w twoim otoczeniu osoba, która będzie próbowała wyprowadzić cię z równowagi. Jeżeli w porę się nie opamiętasz, niestety może jej się to udać. Na szczęście nie będzie miała ona w ogóle racji, a jej celem będzie jedynie wszczęcie konfliktu. Nie przejmuj się takimi jednostkami, bo mają one satysfakcję z robienia innym przykrości i prawdopodobnie nikt nie ma na nich wpływu. Pamiętaj też, że karma wraca i kiedyś takie zachowanie może się odwrócić zupełnie przeciwko nim.

Aby odreagować całodniowy stres, dobrze będzie wybrać się ze swoją drugą połówką do kina i na wasze ulubione jedzenie. Wspólne milczenie przy filmie też jest czasem potrzebne i uniemożliwi wam wyładowywanie frustracji na sobie nawzajem. Miej zrozumienie też dla swojego partnera, on też może być zmęczony po tym ciężkim dniu, dlatego nie oczekuj od niego zbyt wiele. Postaraj się wypocząć i nabrać sił na kolejny dzień, który na pewno będzie już dużo lepszy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.