krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Masz poczucie, że od jakiegoś czasu owładnęła cię samotność. Wydaje ci się, że właściwie nie masz się do kogo odezwać i wszystkie twoje dni są takie same. Nie możesz jednak winić za to innych, ponieważ swoim zachowaniem to ty sam odsunąłeś się nieco od społeczeństwa.

Dzisiaj jest dzień, w którym możesz to zmienić. Masz okazję wyjść do ludzi i trochę się rozerwać. Wykorzystaj ją i nie daj się namawiać. Ludzie lubią twoje towarzystwo i chcą z tobą przebywać, dlatego twoi znajomi będą zachwyceni, jeżeli zechcesz im towarzyszyć we wspólnym wyjściu.

Twoje ostatnie wyobcowanie w pewnej mierze jest spowodowane natłokiem pracy i domowych obowiązków. Zbyt poświeciłeś się życiu zawodowemu i innym, a tym samym zapomniałeś o sobie i zlekceważyłeś własne potrzeby. Daj rodzinie pożyć własnym życiem i miej świadomość tego, ze nie wszystko musisz kontrolować. Oni świetnie radzą sobie bez twojego ciągłego nadzoru.

Zadbaj nieco o swoje życie uczuciowe. Twój partner i ty żyjecie niemalże obok siebie. Brakuje wam ostatnio wspólnych tematów i zajęć, odsunęliście się od siebie. Postaraj się z nim porozmawiać i dojść w rozmowie do tego, co wywołało taką sytuację.

Może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie. Być może konieczna będzie terapia, która pozwoli wam zbliżyć się do siebie. Najważniejsze, to nie zostawiać tego tak jak jest. Nie możecie udawać, że wszystko jest między wami w porządku, bo to powoduje wzrost napięcia u każdego z was i może doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów, z których potem już ciężko będzie się wyplątać.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.