krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Postaraj się dzisiaj wyciszyć. Ostatni stres i konflikty z bliskimi naprawdę dały ci w kość. Możesz odczuwać zmęczenie psychiczne nawet w postaci realnego bólu mięśni, głowy czy niestrawności. W taki sposób twój organizm alarmuje o tym, że ostatnio owładnęło tobą zbyt duże napięcie, którego nie byłeś w stanie w żaden sposób zredukować.

Dzisiaj nareszcie będziesz miał chwilę dla siebie i możliwość odreagowania całego stresu. Dobrym pomysłem będzie wysiłek fizyczny lub czynności takie jak sprzątanie, gotowanie, które nie wymagają skupienia i nie obciążają umysłu. Pozwolą one oderwać się trochę od codziennych problemów i poukładać sobie wszystkie te sprawy w głowie.

Dobrą odskocznią może być także wyjście na miasto z przyjaciółmi. Warto w tym celu odświeżyć nawet te starsze znajomości i wybrać się gdzieś wspólnie. Może znajdą się wśród nich osoby, które pomogą ci rozwiązać niektóre trapiące cię problemy, bo mają w tej kwestii większe doświadczenie.

Podejmij próbę poprawy swoich relacji z bliskimi. Zastanów się, czy przypadkiem nie mieli oni trochę racji i przyznaj się do swoich błędów. Szczera rozmowa może uratować sytuację i sprawić, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej niż przed kłótnią. Nie warto skrywać urazy, ponieważ taka sytuacja sprawia, że obie strony nie czują się dobrze, a konflikt jedynie się pogłębia.

Popracuj też trochę nad swoją asertywnością, ponieważ inni ludzie mogą chcieć wykorzystać cię do osiągnięcia swoich własnych celów, a ty nawet nie będziesz tego świadomy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.