krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Postaraj się dzisiaj nie nadwerężać swojego organizmu. Prawdopodobnie jest on przeciążony wieloma obowiązkami i dzisiaj możesz odczuwać pewne skutki przepracowania. Zrób to, co konieczne i nie podejmuj się żadnych dodatkowych zajęć. Daj sobie odpocząć.

Może ci się wydawać, że masz jeszcze mnóstwo energii i jesteś w stanie podjąć się wielu naprawdę ryzykownych działań. Są to jednak tylko pozory i postępując dalej według tego schematu możesz doprowadzić się do naprawdę kiepskiego stanu psychicznego i fizycznego.

Pomyśl dziś nie tylko o sobie ale i o swoich bliskich. Oni także potrzebują twojego wsparcia i uwagi. Wydaje ci się, że wszyscy ostatnio o tobie zapomnieli, jednak to ty sam doprowadziłeś w pewnym sensie do takiego biegu spraw. Odsunąłeś się od ludzi, nie mając dla nikogo czasu. Poświeciłeś ostatnio całe swoje życie pracy i budowaniu własnej ścieżki kariery. Spróbuj odnowić kontakty. Odezwij się do starych znajomych i umów się z nimi na wspólne wyjście. Zapewne będą zaskoczeni, jednak nie odmówią ci towarzystwa, ponieważ trochę się za tobą stęsknili.

Nie zapominaj także o swoich najbliższych. Rodzina także ma ci wiele do zarzucenia. Mimo ich pretensji i uwag, staraj się nie wszczynać dalszych konfliktów a po prostu przeproś ich za swoją nieobecność i spróbuj jakoś im to wynagrodzić. Niektórzy nadal nie będą pocieszeni, jednak większość zrozumie dlaczego tak bardzo starasz się zapewnić sobie stabilną przyszłość.

Daj sobie dzisiaj odpocząć i przełóż wszelkie sprawy do załatwienia na kolejne dni. Nie ma w tej chwili nic pilnego, czym musiałbyś się dzisiaj zająć, dlatego odpuść i poświeć ten czas rodzinie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.