krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Nareszcie trochę dzisiaj odpoczniesz. Ostatnio jesteś w życiu bardzo zabiegany i w pewnych momentach już sam nie wiesz, dokąd to wszystko zmierza. Dzisiaj będziesz miał w końcu chwilę dla siebie.

Znajdziesz czas na właściwy odpoczynek i przemyślenia. Spróbuj poukładać sobie w głowie wszystkie plany i dotychczasowe osiągnięcia. Pozwoli ci to przygotować się na kolejne stawiane sobie zadania, z którymi poradzisz sobie praktycznie bez większych trudności.

Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego, co się nie udało. Tak drobne niepowodzenia nie mają wpływu na wynik końcowy. Jesteś perfekcjonistą i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale wiedz, że nie zawsze jest to możliwe do wykonania, a ludzie i tak nie zwracają uwagi na takie szczegóły.

Dzisiaj nie nadwyrężaj organizmu zbyt dużym wysiłkiem fizycznym. Po ostatniej aktywności zarówno twojemu ciału jak i psychice przyda się chwila lenistwa. Nikt nie będzie miał ci dzisiaj za złe, że masz ochotę odpocząć. Co więcej, szybko znajdziesz kompanów do wspólnego wypoczynku. Twoi bliscy chcieliby spędzać z tobą więcej czasu i nieustannie o niego zabiegają. Poświęć im dzisiaj trochę więcej uwagi niż zazwyczaj i spróbuj dowiedzieć się, co u nich słychać.

Warto też nadrobić zaległości ze znajomymi, spróbuj skontaktować się z nimi i umówić na spotkanie w najbliższych dniach. Może być to nieco utrudnione, ponieważ każdy z was ma już swoje życie, ale spróbuj zorganizować wspólne wyjście, na pewno wszyscy będą ci wdzięczni za inicjatywę i miło będzie przypomnieć sobie wspólne chwile.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.