krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Dzisiaj będzie dopisywał ci dobry humor. Jesteś wyjątkowo zadowolony ze swoich ostatnich osiągnięć i dumny z tego, że poradziłeś sobie ze wszystkim samodzielnie.

Wykorzystaj dobry nastrój i zrób coś kreatywnego. Może wyjdź z inicjatywą pomocy komuś w pracy lub zaproponuj swój udział w jakimś dodatkowym projekcie. Szef na pewno doceni twoją propozycję i zyskasz jego uznanie.

Staraj się jednak nie wywyższać w pracy, bo możesz stracić tym w oczach swoich współpracowników. Wszyscy mają cię za osobę ambitną i szanują cię, jednak pamiętaj, że nadgorliwość jednych może czasem zaszkodzić drugim.

Masz aktualnie pewne wątpliwości dotyczące kwestii uczuciowych w twoim życiu. Postaraj się porozmawiać o tym ze swoim przyjacielem. Osoba patrząca na to z boku może wskazać ci, gdzie leży największy problem, z którym prawdopodobnie sobie nie radzisz.

Zastanów się jednak dobrze i przeanalizuj wszystkie opcje, bo decyzja, którą podejmiesz, może być już nieodwracalna. Warto będzie też uderzyć u źródła i szczerze omówić sprawę z partnerem. Może przechodzicie tylko chwilowy kryzys, który niebawem minie, a może jest to jednak większy problem nie do przeskoczenia.

Oderwij się dzisiaj na chwilę od codziennych spraw i wybierz się na wycieczkę rowerową lub samotny spacer. Ruch na świeżym powietrzu pomoże ci oczyścić zarówno organizm jak i umysł. Warto, żebyś taką aktywność wprowadził na stałe do swojego tygodnia, ponieważ regularny wysiłek pomoże ci utrzymać zdrowie i dobrą kondycję. Przyznaj, że przez ostatnie miesiące nie za bardzo o to dbałeś.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.