krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta na-jutro

maj 23 - czerwiec 21

Saturn może dziś wpływać na Twoje nastroje i emocje. Możliwe jest pogorszenie się stosunków z otoczeniem. Zachowuj się fair wobec bliskich i nie ignoruj starych znajomych. Towarzyszyć ci będzie zmęczenie i przeciążenie pracą. Potrzebujesz dziś spokoju i wyciszenia. Pamiętaj, aby zachować zdrową dietę.

Twoje złe nastawienie do niektórych rzeczy, może wynikać dzisiaj z niekorzystnego układu gwiazd, a nie z powodu faktycznego, złego stanu rzeczy. Dlatego powstrzymaj wszelakie negatywne emocje, jak i nie daj się wciągać w niepotrzebne konflikty. Uważaj, aby także nie powodować nieciekawych kłótni z otoczeniem, a już szczególnie weź to pod uwagę w kontakcie z bliskimi.

Zależy Ci na dobrych relacjach i nie daj sobie zepsuć ich niepotrzebnymi błahostkami czy sporami o mało znaczące sprawy, które dziś mają ryzyko urosnąć do niebotycznych rozmiarów. W pracy możesz czuć się przemęczony, znudzony i wykończony. Dokuczać Ci będzie brak pomysłów, jak i chęci do realizacji powierzonych zadań.

Taka apatia i przemęczenie na pewno nie doprowadzi do odpowiedniego wykonywania obowiązków, szczególnie jeżeli w pracy wymagana jest kreatywność. Jeżeli możesz i nikomu nie przyniesie to negatywnych skutków, rozważ zrobienie sobie dnia wolnego, żeby zregenerować siły.

Zdecydowanie potrzebujesz dzisiaj mało intensywnej, biernej rozrywki. Tylko taka zapewni Tobie poczucie spokoju, wyciszenia, oderwania od codzienności i lekkiego odświeżenia umysłu dla sprawniejszej jego pracy w nadchodzących dniach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Merkury zwiastuje powodzenie w sferze zawodowej. Nie bój się rozmawiać z drugą połówką, szczerość z pewnością Ci się opłaci. W kontaktach koleżeńskich nastąpi znaczne pogorszenie. Uważaj na osobę, która stara się być blisko Ciebie, knuje ona coś co może Ci poważnie zaszkodzić.

Bądź dziś twórczy i samodzielny. Masz okazję dzisiaj rozwijać się w sferze zawodowej tak, jak dawno tego nie miałeś. Szykują się nowe kontrakty, czy interesujące doświadczenia. Być może szef doceni Twoje starania lub da Ci szasnę, się wykazać. Tak czy inaczej, uda Ci się!

Dzień dla Ciebie jest wyjątkowo kreatywny, nie będziesz potrzebował pomocy innych, a ze wszystkimi problemami w sferze zawodowej poradzisz sobie perfekcyjnie. W kontaktach międzyludzkich bądź raczej uważny. Niektórzy mogą oceniać Cię po pozorach. Poza tym przyjrzyj się osobom w Twoim otoczeniu. Prawdopodobnie jedna z nich nie życzy Ci najlepiej i będzie szukać okazji, żeby móc Ci zepsuć plany, lub przedstawić w złym świetle.

Pamiętaj, że nie każdy kto się uśmiecha, jest twoim sprzymierzeńcem. W miłości bez większych zmian. Ci w stałych związkach powinni zwrócić uwagę na to, by budować relację opartą na szczerości. To naprawdę się opłaca i znacznie poprawia stosunki z partnerem. Może okaże się, że wcale nie ma takich problemów, jak myślałeś?

Samotne Bliźnięta niech też nie boją się swoich uczuć i jeżeli jest ktoś, na kogo zerkasz ukradkiem. Powiedz mu co myślisz. Być może on tylko czeka na odrobinę szczerości, która może zacząć budować solidny związek.