krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Bliźnięta

Horoskop Partnerski Bliźnięta

horoskop partnerski Wodnik
Bliźnięta - Wodnik
Oboje bardzo cenią sobie partnerstwo, ale również oboje nie są stali w uczuciach. Zarówno bliźniak, jak i Wodnik jest skory do zdrady i do ciągłej zmiany partnera. Oboje oczekują ciągłych pochwał i nieustannego uwielbienia. Kiedy tylko nie dostaną od partnera tego, co chcą, natychmiast zmieniają obiekt zainteresowana.
horoskop partnerski Ryby
Bliźnięta - Ryby
Ryby są bardzo dumne. Każde nieprzychylne słowo Bliźniąt, bardzo biorą do siebie. Łatwo się obrażają. Ten związek zapowiada się na ciągłą huśtawkę emocjonalną. Będą się schodzić i rozchodzić, kłócić i godzić. Będą jednak wierni i zakochani w sobie do szaleństwa.
horoskop partnerski Baran
Bliźnięta - Baran
To uczucie skazane jest z góry na sukces. Tych dwoje połączy wspaniałe uczucie. Będą okazywać sobie szacunek i uczucia każdego dnia. Piękniejszej relacji nie można sobie wyobrazić, niż to, co ich łączy. Miłość uderzy ich jak piorun, niespodziewanie. Ich historia może być porównania do historii miłosnych z filmów.
horoskop partnerski Byk
Bliźnięta - Byk
Temu związkowi gwiazdy nie wróżą niczego dobrego. Bliźniak lubi skakać z kwiatka na kwiatek, przez co nie będzie absolutnie wierny Bykowi. W łóżku natomiast będą porozumiewać się fenomenalnie. Jednak Byk nie będzie się godził na ciągłe skoki w bok. A kiedy tylko Bliźnięta poczują się jak w klatce, uciekną.
horoskop partnerski Bliźnięta
Bliźnięta - Bliźnięta
Dwoje narcyzów w związku. Będą albo bardzo szczęśliwi, albo bardzo nieszczęśliwi. Jeśli będą w stanie utrzymać swoje żądze na wodzy, wtedy ich związek może być magiczny. Istnieje jednak ryzyko konfliktów, ze względu na zbyt duże podobieństwo. Wszystko zależy od nich samych.
horoskop partnerski Rak
Bliźnięta - Rak
Przy Raku, Bliźniak zapomni o całym świecie. Wreszcie będzie chciał się ustabilizować. Rak całkowicie go omota, co oczywiście przyniesie pozytywne konsekwencje. Zrodzi się między nimi przepiękne uczucie, które przez długie lata pozostanie niezmienne. Szybko podejmą decyzję o założeniu rodziny.
horoskop partnerski Lew
Bliźnięta - Lew
Dla Lwa liczą się namacalne efekty i czyny, słowa nie mają dla niego znaczenia. Bliźnięta postępują odwrotnie, dużo mówią, mało robią. Jedno z nich będzie musiało pójść na kompromis, bo inaczej nic z tego nie będzie. Kto ustąpi, ten zyska. Jeśli jednak oboje będą trwali przy swoim, nic z tego nie wyjdzie.
horoskop partnerski Panna
Bliźnięta - Panna
W tym związku mogą wystąpić problemy natury emocjonalnej. Bliźniak nie wytrzyma ze zmiennymi humorami i nastrojami Panny. Oba te znaki zodiaku będą się ze sobą męczyć. Bliźnięta lubią mieć postawioną sprawę jasno i klarownie. Panna natomiast lubi owijać w bawełnę i tym denerwować swojego partnera. Nie będzie im łatwo.
horoskop partnerski Waga
Bliźnięta - Waga
Mimo iż oboje nie odznaczają się tendencją do wierności i do stawiania związku na pierwszym planie, to trafili na siebie idealnie. Będą ze sobą bardzo szczęśliwi i spełnienie w tym związku. Nikt nie powiedział, że będą sobie wierni, ale na pewno ten związek będzie udany. Cechuje ich wzajemne zrozumienie i oddanie, pasje i hobby.
horoskop partnerski Skorpion
Bliźnięta - Skorpion
Skorpion boi się poważnej relacji. Nie chce czuć się związany i przymuszany do czegokolwiek. Bliźniak będzie miał tendencje do naciskania na partnera. Może ich to poróżnić. Jest jednak szansa, że Skorpion zmieni poglądy i poczuje, że są sobie pisani i warto skorzystać z tej szansy, którą daje mu los.
horoskop partnerski Strzelec
Bliźnięta - Strzelec
Bliźnięta kochają ciałem i umysłem, natomiast Strzelec kocha duszą i sercem. Ciężko powiedzieć, jak zakończy się ta miłość. Pewne jest to, że między tymi osobami jest głębokie uczucie. Kochają się i pragną nawzajem. Natomiast różnica charakterów może się ujawnić i wszystko zniszczyć.
horoskop partnerski Koziorożec
Bliźnięta - Koziorożec
Koziorożec będzie pragnął namiętnego uczucia, bezgranicznego oddania w związku, Bliźnięta natomiast kochają flirtować. W tych sprawach może nastąpić zgrzyt. Kiedy koziorożec będzie domagał się okazywania uczuć i poświęcenia mu pełnej uwagi, wtedy partner może stać się zimny i wycofany.
Najnowsze artykuły
ikona górna