krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Bliźnięta

Horoskop miłosny Bliźnięta

Planety są w ustawieniu, które wskazuje na nieudany rok pod względem uczuciowym dla bliźniąt. Niestety osoby, które oczekują wielkiego uczucia w najbliższym czasie, będą musiały swoje przeczekać. Nic nie przychodzi łatwo, a wszechświat nie będzie sprzyjał.

Dla singli

W nadchodzącym roku nie ma co się spodziewać miłosnych uniesień. To będzie kolejny czas spędzony samotnie. Niestety to jeszcze nie jest czas dla bliźniąt, aby poznać drugą połówkę i doświadczyć wielkiej miłości. Trzeba odczekać swój czas, aż nadejdzie lepsze i aż miłość sama zapuka do swoich drzwi. Będziesz próbować coś przyspieszyć, na siłę szukać i próbować. Wszechświat i planety nie dadzą jednak się tak łatwo przechytrzyć.

To nie będzie dobry okres dla singli. Musisz przygotować się na kolejne samotne noce i brak bliskości. Pamiętaj, że najważniejsza jest cierpliwość i niestety musisz wyczekać swoje. Gwiazdy obiecują, że będzie warto. Przekonasz się, że Twoje wyczekiwanie nie poszło na marne i jest dla Ciebie przeznaczone coś lepszego. Niestety nie w tym roku i nie dziś. Nie zapomnij, że nie należy się poddawać, bo to oznaka słabości. Wenus ma wobec Ciebie plany, które na pewno się ziszczą.

Dla związku

To nie będzie szczęśliwy i łaskawy okres dla bliźniąt. Związki mogą zacząć się rozpadać i zmieniać. Zacznij zwracać uwagę na szczegóły i rozglądać się wokół siebie. Zastanów się, czy Twój partner jest nadal godny zaufania. Możesz poddać go próbie, aby to sprawdzić. Twój związek może przechodzić kryzys. Jeśli jesteś pewien tej miłości, to przetrwasz i będziesz walczyć. Jeśli jednak masz wątpliwości, to powinieneś odpuścić.

Nie możesz jednak zostać obojętny. Układ planetarny będzie wymagać od Ciebie konkretnych i zdecydowanych działań. Musisz pogodzić się z tym, że ten rok nie będzie należał do najlepszych i najszczęśliwszych. Jednak powinieneś wiedzieć, że to tylko okres przejściowy, który trzeba przetrwać i przeczekać. Czas, który upłynie, przyniesie poprawę Twojego losu. Warto uzbroić się w cierpliwość dla wyższych celów.

Najnowsze artykuły
ikona górna