krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Baran

Horoskop miłosny Baran

W tym roku Saturn przygotował dla Ciebie wiele niespodzianek. Większą część roku będziesz zaskoczony, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Ta koniunktura gwiezdna trwa już od zeszłego roku, dlatego ta sytuacja nie będzie Ci obca. Możliwe, że dzięki wpływom Saturna, Twoja rodzina będzie miała w swoich szeregach, nowych członków.

Dla singli

Milczący samotnik musi wreszcie otworzyć się na nowe relacje i ludzi. Dzięki temu poznasz kogoś interesującego i atrakcyjnego fizycznie. Wiosną wyjdziesz wreszcie ze swojej strefy i komfortu, dasz się poznać innym oraz sam kogoś poznasz. Latem wasze uczucie eksploduje, a zimą się uspokoi. Będziecie mieli czas, aby się poznać.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest refleks i szybkie reagowanie na sytuacje, w których się znajdziesz. Niewykorzystana szansa, będzie na Ciebie czekać, aż na nowo zaczniesz walczyć i zdobywać. Jupiter doda Ci chęci i energii do działania. Pomoc planet sprawi, że zostaniesz pchnięty do działania, i przyniesie to oczekiwane rezultaty.

Dla związku 

Do listopada Wasz związek popadnie w rutynę. Codzienność zamrozi uczucia. Jednak późną jesienią Neptun pomoże wam otworzyć oczy i zawalczyć o związek. Zaczniecie robić sobie romantyczne niespodzianki.

Koniec roku szykuje dla Was romantyczny i melancholijny wyjazd. Będziecie mogli w pełni zająć się sobą nawzajem, oddać przyjemnościom fizycznym i psychicznym. Po powrocie wasze pożycie nabierze zupełnie innych barw. Odbije się to również pozytywnie na Waszym otoczeniu. Kolejny rok zacznie się dla Was euforycznie, dzięki wpływom planet.

Najnowsze artykuły
ikona górna