krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Baran

Horoskop Baran na-jutro

marzec 21 - kwiecień 19

Pilnuj się dzisiaj i staraj nikomu nie narażać. Prawdopodobnie ktoś odkryje twoje ostatnie przewinienia i będzie chciał dopilnować aby spotkały cię odpowiednie konsekwencje.

Postępując niewłaściwie, liczyłeś się z tym, że prawda może wyjść na jaw, dlatego postaraj się przyznać do błędu i okazać skruchę. Prawdopodobnie kara cię nie ominie, ale może ludzie nie będą dla ciebie aż tak bezlitośni.Masz swoje za uszami i przez to sporo osób uważa cię za krętacza i manipulanta.

Pomyśl nad tym, czy warto poświęcać aż tak zaufanie ludzi dla uzyskania tych znikomych korzyści. Może powinieneś z kimś o tym porozmawiać i podjąć pracę nad samym sobą. Możliwe, że w tej chwili nie widzisz już drogi powrotnej i żadnego rozwiązania, dlatego nie bój się poprosić o pomoc, a na pewno znajdzie się ktoś, kto wskaże ci jakieś wyjście.

Staraj się zadbać o swoje relacje z bliskimi, ponieważ ostatnio one też nieco się pogorszyły. Rodzina jest przekonana, że odwróciłeś się od niej z premedytacją. Spróbuj spotkać się z nimi i przedstawić nieco swoją życiową sytuację. Na pewno zrozumieją i będą chcieli pomóc wyciągnąć cię z kłopotów.

Dzisiaj nie planuj żadnych poważniejszych przedsięwzięć, a jedynie skup się na tym co masz do wykonania. Po pracy postaraj się pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. Rozważ różne opcje i najlepiej omów je z kimś bardziej doświadczonym. Świeży punkt widzenia może przynieść całkiem sensowne rozwiązanie, dlatego nie zamykaj się na innych ludzi i daj sobie pomóc, a do łózka położysz się z nadzieją na znacznie lepsze jutro.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Poczucie humoru to dzisiaj Twoja największa zaleta. Twoje żarty będą bawić wszystkich, uważaj tylko, aby nikogo nimi nie urazić.

To dobry dzień na inwestycje, ale musisz pamiętać, żeby je dobrze przemyśleć. Spędź spokojny wieczór z najbliższymi i zrelaksuj się. Będziesz dzisiaj pełen dobrego humoru, energii i chęci do działania. Znajomi i współpracownicy odkryją w Tobie pokłady radości, które rzadko kiedy okazujesz. Poczucie humoru towarzyszące Ci przez resztę dnia, będzie bawić całe otoczenie.

Jednak pamiętaj, że co za dużo, to niezdrowo. Uważaj, aby nie przesadzić i kogoś nie urazić nieprzemyślanym żartem. Wystarczy czasami powiedzieć trochę mniej, aby wywołać uśmiech, bez ryzyka konfliktu. Gwiazdy wróżą też poprawę finansów, zwłaszcza jeżeli chodzi o środki zdobywane poprzez różnego rodzaju pośrednie działania. Szykuje się całkiem dobra passa, jeżeli chodzi o decyzje dotyczące obecnych i przyszłych inwestycji.

Miej jednak na uwadze to, że nie zawsze pierwszy pomysł jest najlepszy i czasami plan wymaga dopracowania. Dlatego też przeanalizuj każde działanie dwukrotnie i nie porywaj się z motyką na słońce. Tylko te dobrze przemyślane działania mają szasnę, na zebranie dużych plonów w przyszłości.

Wieczorem pomimo rozpierającej Cię energii, najlepiej zrobisz, jak spędzisz czas z drugą połówką, czy najbliższą rodziną. Będzie to idealny moment na rozluźnienie się, zaczerpnięcie powietrza, poczucie zrelaksowania. Tylko wtedy odczujesz, że cały ten dzień był naprawdę warty Twojego wysiłku.