krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Baran

Horoskop Baran na-jutro

marzec 21 - kwiecień 19

Bardzo dużo spraw będziesz miał dzisiaj na głowie. Prawdopodobnie nadmiar obowiązków i zaległości z nimi związanych trochę cię przytłoczy. W pewnym momencie możesz poczuć, że ilość spraw do załatwienia cię przerasta i dłużej nie dasz rady.

Nie bój się poprosić o pomoc. W ostatnim czasie zbyt dużo problemów w twoim życiu nałożyło się na siebie. Nic dziwnego, że stałeś się wobec nich nieco bezsilny. Pamiętaj, że masz wsparcie w swoich kolegach z pracy, z którymi świetnie się dogadujesz, dlatego w każdym momencie możesz wśród nich poszukać pomocnika. Jesteś osobą, która nie lubi prosić o pomoc, ale dzisiaj raczej nie będziesz miał wyjścia. Inaczej wyjdzie na jaw, że jesteś mocno w tyle.

Po pracy pozwól sobie odpocząć. W domu zawsze jest coś do zrobienia, ale może to chwilę poczekać. Musisz znaleźć chwilę dla siebie i uciąć sobie krótką drzemkę. Pozwoli ona trochę zregenerować organizm do dalszej pracy. Nie przemęczaj się jednak i nie rób nic na siłę.

Pamiętaj, że nie tylko na tobie spoczywa obowiązek utrzymania domu. Omów tę kwestię ze swoim partnerem i podzielcie się zadaniami. Każde z was pracuje i po pracy często jest zmęczone, ale robiąc coś wspólnie, szybciej się z tym uporacie i więcej czasu pozostanie na odpoczynek w swoim towarzystwie.

Dzielenie się obowiązkami jest dojrzałą funkcją zdrowego związku i może jedynie zbliżyć was do siebie. Usiądźcie dzisiaj i ustalcie, czym możecie zająć się osobno, a co warto byłoby robić razem. Plan jest podstawą działania, dlatego ważne jest, żeby każde z was wiedziało dokładnie, co leży w zakresie jej obowiązków.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Poczucie humoru to dzisiaj Twoja największa zaleta. Twoje żarty będą bawić wszystkich, uważaj tylko, aby nikogo nimi nie urazić.

To dobry dzień na inwestycje, ale musisz pamiętać, żeby je dobrze przemyśleć. Spędź spokojny wieczór z najbliższymi i zrelaksuj się. Będziesz dzisiaj pełen dobrego humoru, energii i chęci do działania. Znajomi i współpracownicy odkryją w Tobie pokłady radości, które rzadko kiedy okazujesz. Poczucie humoru towarzyszące Ci przez resztę dnia, będzie bawić całe otoczenie.

Jednak pamiętaj, że co za dużo, to niezdrowo. Uważaj, aby nie przesadzić i kogoś nie urazić nieprzemyślanym żartem. Wystarczy czasami powiedzieć trochę mniej, aby wywołać uśmiech, bez ryzyka konfliktu. Gwiazdy wróżą też poprawę finansów, zwłaszcza jeżeli chodzi o środki zdobywane poprzez różnego rodzaju pośrednie działania. Szykuje się całkiem dobra passa, jeżeli chodzi o decyzje dotyczące obecnych i przyszłych inwestycji.

Miej jednak na uwadze to, że nie zawsze pierwszy pomysł jest najlepszy i czasami plan wymaga dopracowania. Dlatego też przeanalizuj każde działanie dwukrotnie i nie porywaj się z motyką na słońce. Tylko te dobrze przemyślane działania mają szasnę, na zebranie dużych plonów w przyszłości.

Wieczorem pomimo rozpierającej Cię energii, najlepiej zrobisz, jak spędzisz czas z drugą połówką, czy najbliższą rodziną. Będzie to idealny moment na rozluźnienie się, zaczerpnięcie powietrza, poczucie zrelaksowania. Tylko wtedy odczujesz, że cały ten dzień był naprawdę warty Twojego wysiłku.