krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Baran

Horoskop Baran na-jutro

marzec 21 - kwiecień 19

Dzisiejszy dzień niestety nie będzie należał do twoich najlepszych. Musisz przygotować się na falę krytyki skierowaną na twoją osobę. Niestety ostatnie spięcia w pracy doprowadziły do tego, że kilka osób odwróciło się od ciebie. Musisz zacząć zwracać większą uwagę na wypowiadane słowa. Niektóre z nich mogą być krzywdzące dla innych osób i tym możesz sobie zaszkodzić.

Postaraj się zachować pozory sympatii, nawet jeżeli za kimś nie przepadasz. Miejsce pracy wymaga od ciebie większej samodyscypliny i jeżeli się nie dostosujesz, możesz mieć kłopoty. Jeżeli czujesz przytłoczenie, może warto zastanowić się nad zmianą pracy.

Twój związek również na tym ucierpi, ponieważ cały stres przynosisz do domu. Okaż partnerowi nieco więcej szacunku i postaraj się zrozumieć, że on też mógł mieć w pracy gorszy dzień i ma ochotę odpocząć. Zastanów się, czy nie wymagasz od niego zbyt wiele.

Żeby nieco go odciążyć od swoich zmartwień, postaraj się spotkać z przyjacielem. On będzie w stanie szczerze z tobą porozmawiać i nie będzie miał problemu z wytknięciem ci błędów. Rozmowa z nim powinna ci pomóc wszystko sobie poukładać, a wspólny wypad pozwoli rozładować napięcie i nabrać siły do dalszego działania.

Pomyśl także o jakiejś aktywności fizycznej. Bieganie, rower czy pływanie pozwolą odreagować nagromadzony stres i nieco oczyścić umysł.

Najpierw skup się na pogodzeniu własnych myśli i odczuć, a potem skontaktuj się z bliskimi. Oni też ostatnio mieli dość twojego zachowania, ale trochę im ciebie brakuje.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Poczucie humoru to dzisiaj Twoja największa zaleta. Twoje żarty będą bawić wszystkich, uważaj tylko, aby nikogo nimi nie urazić.

To dobry dzień na inwestycje, ale musisz pamiętać, żeby je dobrze przemyśleć. Spędź spokojny wieczór z najbliższymi i zrelaksuj się. Będziesz dzisiaj pełen dobrego humoru, energii i chęci do działania. Znajomi i współpracownicy odkryją w Tobie pokłady radości, które rzadko kiedy okazujesz. Poczucie humoru towarzyszące Ci przez resztę dnia, będzie bawić całe otoczenie.

Jednak pamiętaj, że co za dużo, to niezdrowo. Uważaj, aby nie przesadzić i kogoś nie urazić nieprzemyślanym żartem. Wystarczy czasami powiedzieć trochę mniej, aby wywołać uśmiech, bez ryzyka konfliktu. Gwiazdy wróżą też poprawę finansów, zwłaszcza jeżeli chodzi o środki zdobywane poprzez różnego rodzaju pośrednie działania. Szykuje się całkiem dobra passa, jeżeli chodzi o decyzje dotyczące obecnych i przyszłych inwestycji.

Miej jednak na uwadze to, że nie zawsze pierwszy pomysł jest najlepszy i czasami plan wymaga dopracowania. Dlatego też przeanalizuj każde działanie dwukrotnie i nie porywaj się z motyką na słońce. Tylko te dobrze przemyślane działania mają szasnę, na zebranie dużych plonów w przyszłości.

Wieczorem pomimo rozpierającej Cię energii, najlepiej zrobisz, jak spędzisz czas z drugą połówką, czy najbliższą rodziną. Będzie to idealny moment na rozluźnienie się, zaczerpnięcie powietrza, poczucie zrelaksowania. Tylko wtedy odczujesz, że cały ten dzień był naprawdę warty Twojego wysiłku.