krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Baran

Horoskop Partnerski Baran

horoskop partnerski Wodnik
Baran - Wodnik
Podobieństwa się przyciągają, jednak nie w tym przypadku. Baran, który uwielbia towarzystwo, nie dogada się z Wodnikiem, który pozostaje samotnikiem. Mogą pojawić się sporne kwestie, w sytuacjach towarzyskich. Sprzeczne temperamenty nie sprzyjają miłości. Kiedy już dojdzie do wspólnego wyjścia, zdecydowanie nie skończy się ono happy endem.
horoskop partnerski Ryby
Baran - Ryby
Fascynacja, którą początkowo poczujecie, szybko przeminie. Baran bardzo szybko znudzi się Rybami. Nie jest pisana mu rutyna i codzienność. Baran potrzebuje emocji w życiu, których partner spod znaku Ryb mu nie dostarczy. Nie będziecie umieli ze sobą rozmawiać. Komunikacja nie jest Waszą dobrą stroną. W grę wejdzie również zazdrość. Ryby nie lubią się dzielić.
horoskop partnerski Baran
Baran - Baran
Zestawienie, które nie jest najlepszym pomysłem. Dwa Barany w związku nie będą umiały się ze sobą dogadać. Kompromis to pojęcie, które jest im całkowicie obce. Jest wiele życiowych spraw, w których przenigdy nie dojdą do porozumienia. Mimo uczucia, które ich połączy, odmienne zdanie w kwestiach życiowych, na pewno ich poróżni.
horoskop partnerski Byk
Baran - Byk
Ta relacja nie zapowiada nic dobrego ani dobrze się nie skończy. Fizyczność to nie wszystko, a najwyraźniej osoby spod tych znaków zodiaku o tym nie pamiętają. To poczucie ich zwiedzie. W sypialni idealnie dopasowani, porwani przez namiętność, jednak poza nią to burza kłótni i awantur. Byk nie będzie wiernym partnerem.
horoskop partnerski Bliźnięta
Baran - Bliźnięta
Osoby spod tych znaków zodiaku, zakochają się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Połączy je uczucie, które z biegiem czasu, zamiast się wypalać, będzie rozkwitało z dnia na dzień, coraz piękniej. Bardzo szybko podejmą decyzję o założeniu rodziny i stabilizacji. Codziennie będą okazywać sobie wsparcie i należyty szacunek.
horoskop partnerski Rak
Baran - Rak
Oba te znaki czują do siebie nieziemskie przyciąganie. Często jednak w takiej relacji z łatwością można pomylić miłość z namiętnością. Nie zawsze jest to pozytywne. Często po długim czasie, wychodzi na jaw, że to dobre dopasowanie na chwilowe uniesienie i krótki romans.
horoskop partnerski Lew
Baran - Lew
To para, która ma wspólne cele, do których dąży. To bardzo dobrze wróży ich przyszłości i wspólnemu pożyciu. Niestety obie te osoby mają tendencję do zamykania się w sobie i uciekania od pewnych tematów. To nie będzie sprzyjało rozwiązywaniu ewentualnych problemów.
horoskop partnerski Panna
Baran - Panna
To piękna para, która ma szansę przeżyć ze sobą całe życie. Mają podobne systemy wartości i doskonale się uzupełniają. Jedno uparte, drugie ustępliwe. To układ idealny. Ta kompilacja znaków wróży szczęście i głębokie uczucie, które nie wygaśnie. Podobne temperamenty w sypialni również sprzyjają tej relacji.
horoskop partnerski Waga
Baran - Waga
To, co ich połączy, może również w późniejszym czasie podzielić. Mocno stojący na ziemi Baran, chętnie podda się dominacji Wagi. Niestety z biegiem czasu taki układ może zacząć mu ciążyć i przeszkadzać. Nie wiadomo jak ta sytuacja się zakończy. Między tymi dwoma upartymi znakami zodiaku może dojść do spięcia. Jeśli jedno nie ustąpi, rozstanie jest pewne.
horoskop partnerski Skorpion
Baran - Skorpion
Tajemniczy i sensualny skorpion wpadnie w oko Baranowi i obudzi w nim instynkty łowieckie. Skorpion nie jest jednak gotowy na poważne kroki. On chce się tylko zabawić. Nie w głowie mu poważne związki i deklarację. Baran niestety z tych względów może poczuć się zraniony i upokorzony. Może lepiej nie skupiać się na powierzchowności i uniknąć bólu.
horoskop partnerski Strzelec
Baran - Strzelec
Strzelec zrobi na Baranie ogromne wrażenie. Zaskoczy go swoim charakterem i dążeniem do zgody. Te znaki zodiaku natychmiast wpadną sobie w oko i będą sobie w zupełności odpowiadać pod względem fizyczności. Jednak w tym związku znajdzie się również wiele poglądowych sprzeczności. Nie dogadają się w wielu kwestiach. Czasem trzeba będzie pójść na kompromis.
horoskop partnerski Koziorożec
Baran - Koziorożec
Koziorożce nie są ugodowe, przez co może dochodzić do spięć i niedomówień. W łóżku między wami wybuchnie namiętność, której nie będziecie chcieli ugasić. Ten związek będzie polegał na niezmiennych kłótniach, przeplatanych wybuchem gorącej namiętności. Relacja, która będzie swoistym polem bitwy. Baran będzie stale zdobywał koziorożca.
Najnowsze artykuły
ikona górna