krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Jeżeli myślisz, że gorzej w twoim życiu już być nie może, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Zarówno pogoda, jak i ponury nastrój domowników nie będą dla ciebie motywujące.

Sporo rzeczy może ci się dzisiaj nie udać, dlatego nie podejmuj zbyt dużego ryzyka i rób tylko to, co konieczne. Nie jest to na pewno dzień sprzyjający jakimkolwiek inwestycjom, dlatego pohamuj swój zapał i odłóż poważniejsze sprawy na kolejne dni. Nawet zakupy mogą być dzisiaj nietrafione, dlatego nie wydawaj zbyt dużych pieniędzy, bo możesz tego za chwilę żałować.

Oczywiście, jak to bywa w takie podłe dni, znajdzie się w twoim otoczeniu osoba, która będzie próbowała wyprowadzić cię z równowagi. Jeżeli w porę się nie opamiętasz, niestety może jej się to udać. Na szczęście nie będzie miała ona w ogóle racji, a jej celem będzie jedynie wszczęcie konfliktu. Nie przejmuj się takimi jednostkami, bo mają one satysfakcję z robienia innym przykrości i prawdopodobnie nikt nie ma na nich wpływu. Pamiętaj też, że karma wraca i kiedyś takie zachowanie może się odwrócić zupełnie przeciwko nim.

Aby odreagować całodniowy stres, dobrze będzie wybrać się ze swoją drugą połówką do kina i na wasze ulubione jedzenie. Wspólne milczenie przy filmie też jest czasem potrzebne i uniemożliwi wam wyładowywanie frustracji na sobie nawzajem. Miej zrozumienie też dla swojego partnera, on też może być zmęczony po tym ciężkim dniu, dlatego nie oczekuj od niego zbyt wiele. Postaraj się wypocząć i nabrać sił na kolejny dzień, który na pewno będzie już dużo lepszy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.