krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Postaraj się dzisiaj wyciszyć. Ostatni stres i konflikty z bliskimi naprawdę dały ci w kość. Możesz odczuwać zmęczenie psychiczne nawet w postaci realnego bólu mięśni, głowy czy niestrawności. W taki sposób twój organizm alarmuje o tym, że ostatnio owładnęło tobą zbyt duże napięcie, którego nie byłeś w stanie w żaden sposób zredukować.

Dzisiaj nareszcie będziesz miał chwilę dla siebie i możliwość odreagowania całego stresu. Dobrym pomysłem będzie wysiłek fizyczny lub czynności takie jak sprzątanie, gotowanie, które nie wymagają skupienia i nie obciążają umysłu. Pozwolą one oderwać się trochę od codziennych problemów i poukładać sobie wszystkie te sprawy w głowie.

Dobrą odskocznią może być także wyjście na miasto z przyjaciółmi. Warto w tym celu odświeżyć nawet te starsze znajomości i wybrać się gdzieś wspólnie. Może znajdą się wśród nich osoby, które pomogą ci rozwiązać niektóre trapiące cię problemy, bo mają w tej kwestii większe doświadczenie.

Podejmij próbę poprawy swoich relacji z bliskimi. Zastanów się, czy przypadkiem nie mieli oni trochę racji i przyznaj się do swoich błędów. Szczera rozmowa może uratować sytuację i sprawić, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej niż przed kłótnią. Nie warto skrywać urazy, ponieważ taka sytuacja sprawia, że obie strony nie czują się dobrze, a konflikt jedynie się pogłębia.

Popracuj też trochę nad swoją asertywnością, ponieważ inni ludzie mogą chcieć wykorzystać cię do osiągnięcia swoich własnych celów, a ty nawet nie będziesz tego świadomy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.