krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Nie przejmuj się dzisiaj drobnymi niepowodzeniami, ponieważ nie będą one miały większego wpływu na twoje życie. Mogą chwilowo popsuć ci humor i zabrać trochę energii, ale nie jest to powód do tego aby się poddawać.

Pamiętaj o tym, jaki cel sobie wyznaczyłeś i staraj się do niego dążyć. Osiągnąłeś już naprawdę dużo, więc wystarczy jeszcze tylko odrobina wysiłku i będziesz mógł się cieszyć swoimi dokonaniami.Uważaj na zazdrosne osoby w twoim otoczeniu. Niestety jest kilka takich, które życzą ci źle, ponieważ im samym nie powiodło się w życiu.

Nie daj sobie wmówić, że na coś nie zasługujesz, ponieważ wszystkie swoje cele osiągnąłeś jak dotąd ciężką pracą i zaangażowaniem. Staraj się utrzymać dobre nastawienie i nie trać nadziei, ponieważ pierwsze efekty twojej pracy już są odczuwalne.

Dzisiaj będzie rozpierać cię energia. Postaraj się ją spożytkować w korzystny sposób. Wybierz się na zakupy lub przygotuj samodzielnie bardziej skomplikowany posiłek. Spróbujesz swoich sił w czymś innym i najpewniej będziesz zadowolony z efektu końcowego, a bliscy również to docenią.

Twoja rodzina ostatnio trochę się o ciebie martwi. Uważają, że się przepracowujesz i brakuje ci czasu zarówno dla nich jak i dla samego siebie. Warto byłoby szczerze z nimi o tym porozmawiać i nieco ich uspokoić. Jesteś osobą, która nie potrafi usiedzieć w miejscu i brak jakiejkolwiek aktywności bardzo cię nudzi, dlatego musisz powiedzieć im, że wszystko jest w porządku, a twoje życie uspokoi się pewnie dopiero, gdy zrealizujesz wszystkie swoje plany.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.