krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Nadszedł w twoim życiu czas na podjęcie pewnych poważnych kroków. Mogą one dotyczyć zarówno sfery zawodowej jak i uczuciowej. Długo zastanawiałeś się, w jakim kierunku zmierza twoje dotychczasowe życie. Dzisiaj jest dobry moment na podjęcie właściwej decyzji.

Może ona sporo zmienić w twoim życiu, ale nie martw się tym na zapas. Po pewnym czasie przywykniesz do zmian, które dla wszystkich za każdym razem są nieco stresujące i zobaczysz pierwsze pozytywne aspekty swojego wyboru.

Dzisiaj czeka cię dzień szczerych rozmów zarówno z rodziną jak i znajomymi. Musisz wreszcie odważyć się głośno przedstawić swój punkt widzenia w pewnej sprawie. Prawdopodobnie kilku osobom otworzysz tym oczy i wstawią się one za tobą.

Praca nie będzie dawała ci dzisiaj żadnej satysfakcji. Prawdopodobnie trochę się już poddałeś i wypaliłeś w tym, co robisz. Zmiana najpewniej wyjdzie na dobre nie tylko tobie, ale i pracodawcy, bo ostatnio niezbyt duży ma z ciebie pożytek.

Ciężki dzień możesz odreagować wysiłkiem fizycznym. Twój dom nie jest ostatnio utrzymany w najlepszym stanie, dlatego poświęć się porządkom i zaległym obowiązkom. Dużo przyjemniej wieczorem będzie ci odpoczywać w czystym i pachnącym mieszkaniu. Postaraj się utrzymać ten stan jak najdłużej.

Może skłoni cię do tego zaproszenie rodziny na niedzielny obiad. Będzie to doskonała okazja do nadrobienia zaległości i wspólnego spędzenia czasu, którego wam wszystkim ostatnio brakuje.

Ktoś w najbliższym czasie może chcieć nawiązać z tobą głębszy kontakt. Nie angażuj się od razu, ale przyjrzyj się tej osobie, ponieważ może z tego wyjść coś naprawdę dobrego.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.