krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Jeśli wydaje ci się, że ostatnio nic w twoim życiu się nie układało i wiecznie miałeś tylko pod górkę, dzisiaj nareszcie odczujesz ulgę. Rzeczywiście ostatnio sprawy w twoim życiu nie miały się zbyt dobrze, a każdy wysiłek musiał być podwojony, żeby twoje działania przyniosły jakikolwiek efekt.

Jednak teraz czas złej passy mija i wreszcie będziesz miał okazję złapać oddech. Wszystkie zrealizowane przez ciebie projekty w końcu przyniosą zauważalne korzyści i twoja praca zostanie doceniona. Możesz w to nie wierzyć, jednak w niedługim czasie zaczniesz odczuwać różnicę i w końcu odpoczniesz zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Przez swój napięty grafik nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny. Pora nadrobić zaległości i skontaktować się z najważniejszymi dla ciebie osobami. Zaproponuj spotkanie, wspólny obiad lub wycieczkę na świeżym powietrzu. Ruch dobrze ci zrobi i pozwoli odreagować nagromadzone w ostatnim czasie napięcie.

Warto w tym czasie poświęcić się także zapomnianym na chwilę pasjom. Wszystko, co sprawiało ci wcześniej przyjemność i dawało poczucie bycia wyjątkowym, nadal jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy, że odświeżysz nieco pamięć i niezbędny sprzęt.

Twoja druga połówka bardzo wspierała cię w ostatnim czasie, jednak może być nieco zmęczona twoim ciągłym narzekaniem. Postaraj się jej to w pewnym sensie wynagrodzić. Wspólne spędzanie czasu na małych przyjemnościach pozwoli wam ponownie zbliżyć się do siebie.

Dobra informacja jest w tym czasie dla osób samotnych. Będziecie mieli dużo okazji do tego aby kogoś poznać, postarajcie się więc ich nie zaprzepaścić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.