krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Dzisiaj musisz być przygotowany na dzień pełen wrażeń. Będziesz miał naprawdę dużo do zrobienia, dlatego przyda ci się zapas energii, którą zgromadziłeś w ostatnich dniach.

Prawdopodobnie ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował twojej natychmiastowej pomocy. Przez to popsujesz nieco swoje plany i będziesz musiał zaangażować się w inne działania, ale satysfakcja ze zrobienia czegoś dla kogoś ważnego w twoim życiu wynagrodzi ci całe poświęcenie. Również ta osoba będzie ci bardzo wdzięczna, mimo tego że nie poprosi o pomoc wprost.

Miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo możesz przegapić szansę na zafundowanie sobie pewnej przyjemności, na którą od jakiegoś czasu próbujesz uzbierać pieniądze. Nie zastanawiaj się, ponieważ okazja może przejść ci koło nosa, gdyż wielu jest chętnych na coś takiego.

Sytuacja, która dzisiaj będzie miała miejsce nieco zbliży cię do rodziny. Ostatni trochę utraciłeś z nimi kontakt, ze względu na organizowanie własnego życia. Dzisiaj zobaczą w tobie bohatera, za którym już się stęsknili.

Musisz szczerze porozmawiać ze swoim partnerem. W ostatnim czasie oboje zauważyliście, że trochę przestało iskrzyć i między wami nie jest już tak jak kiedyś. Prawdopodobnie uda wam się to naprawić, jeżeli oboje ustalicie, czego właściwie chce każde z was.

Musicie dać sobie trochę więcej swobody i być może przyda wam się wspólna terapia, pozwalająca odbudować zaufanie, na którym ten związek powstał. Nie rezygnujcie tylko dlatego, że chwilowo wam się nie układa, gdyż jeżeli naprawdę szczerze tego chcecie, uda się wszystko naprawić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.