krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Braknie ci dzisiaj czasu na rozmyślanie. Będziesz miał bardzo pracowity i energiczny dzień. Lubisz mieć dużo do zrobienia i kolejno radzić sobie z poszczególnymi zadaniami, dlatego kolejne obowiązki tylko zdeterminują cię do pracy.

Prawdopodobnie ktoś w między czasie poprosi cię o pomoc. Staraj się spełnić jego prośbę, ponieważ także jesteś coś winien tej osobie. Nikt nie będzie cię dzisiaj rozpraszał, dlatego świetnie sobie ze wszystkim poradzisz i rozwiążesz wszelkie komplikacje. Szef i współpracownicy będą ci wdzięczni za oddanie a ty sam poczujesz się spełniony i jak najbardziej w swojej roli.

Mimo ogólnego zmęczenia znajdziesz dziś czas dla rodziny i przyjaciół. Kilka osób będzie chciało z tobą porozmawiać, dlatego postaraj się każdemu z nich poświęcić chociaż chwilę swojej uwagi. Wielu z nich ma ciebie za autorytet, dlatego możesz być z tego dumny. Nie daj sobie jednak wejść na głowę i zaproponuj swojemu partnerowi podział obowiązków. Ostatnio ty sam zajmujesz się wszystkim, ponieważ lubisz wiedzieć, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Daj się wykazać także domownikom, niech trochę cię odciążą.

Spróbuj w tym czasie zaplanować sobie kolejne dni, ponieważ sporo się aktualnie dzieje w twoim życiu i przez natłok ostatnich spraw, nie miałeś czasu poukładać sobie wszystkiego. Daj sobie również odpocząć i odetnij się na chwilę od świata, wracając do książki lub filmu, które rozpocząłeś jakiś czas temu. Jutro kolejny zapracowany dzień przed tobą, dlatego postaraj się zregenerować siły i być gotowym na kolejne wyzwania.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.