krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Ten dzień może być dla ciebie bardziej męczący niż zwykle. Napotkasz dziś na swojej drodze wiele przeszkód i frustracji. W pracy przytłoczy cię nadmiar obowiązków i roszczeniowi ludzie.

Nie bierz wszystkiego, co mówią inni zbyt do siebie, ponieważ może to zachwiać twoim poczuciem własnej wartości. Ludzie często w stresie wypowiadają na głos to, czego normalnie by nie powiedzieli, także nie przejmuj się ich ponurym nastrojem. Musisz zagryźć zęby i przetrwać ten dzień w pracy.

W domu może czekać na ciebie miła niespodzianka, więc postaraj się docenić wszelkie pozytywy tego dnia aby nie stracić nadziei na lepsze jutro. Twój partner będzie dzisiaj naprawdę wyrozumiały, jeżeli dasz mu na to szansę. Nie karaj go za zły dzień, ponieważ on chce dla ciebie jak najlepiej.

Jeżeli jesteś singlem, nie umawiaj się dzisiaj na żadne spotkania, gdyż ze względu na twój humor, randka może przerodzić się w piekło dla was obojga. Lepiej dzisiaj nie ryzykować i nie wszczynać konfliktów z innymi ludźmi, bo mogą się one naprawdę boleśnie zakończyć.

Postaraj się wyciszyć, najlepiej przy spokojnej muzyce i w długiej kąpieli. Twoje spięte ciało na pewno ci za to podziękuje. Przełóż wszystkie zaplanowane rozmowy i przedsięwzięcia na kolejne dni. Z bliskimi możesz zobaczyć się nieco później i zrozumieją oni, że dzisiaj nie masz ochoty z nikim gadać.

Spróbuj zrobić coś dla siebie, wybierz się na małe zakupy albo do fryzjera. Zmiana wizerunku pozwoli ci ruszyć dalej z nowym nastawieniem. Nie przejmuj się drobnymi niepowodzeniami, jutro nikt nie będzie o nich pamiętał.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.