krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop Wodnik na-jutro

styczeń 20 - luty 18

Daj sobie dzisiaj nieco więcej luzu. Ostatnio pracujesz niemalże za dwóch, przez co nie masz czasu na nic poza pracą i obowiązkami. Stanowisko, które obejmujesz wymaga sporej samodyscypliny i determinacji w działaniu, jednak ty swoją postawą przerastasz już wszelkie oczekiwania. Zwolnij trochę i daj się wykazać innym.

Nie musisz we wszystkim być perfekcyjny i samodzielny. Czasem prośba o pomoc może się bardziej opłacić niż czasochłonne rozpracowywanie jakiegoś problemu. Być może twoi koledzy z pracy mają już wypracowane pewne skuteczne metody rozwiązywania konkretnych trudności. Przełam się i nie bój zapytać, a zobaczysz, że otaczasz się naprawdę życzliwymi osobami, które z chęcią udzielą ci pomocy i niezbędnych rad.

Musisz nieco bardziej ufać ludziom i nie kierować się tylko i wyłącznie własnym przeczuciem. Nieraz osoby, które wydają się być zupełnie nieprzyjazne, mogą okazać się naprawdę sympatyczne i warte twojej uwagi.

Nie wymagaj też zbyt wiele od swoich bliskich. Narzuciłeś w domu pewną dyscyplinę, której wszyscy starają się trzymać w obawie przed twoją nieprzychylną reakcją. Nie możesz w ten sposób traktować osób, które cię kochają, ponieważ mogą one w pewnym momencie zechcieć się przed tobą ukryć lub uciec. Wtedy prawdopodobnie nie będzie już czasu na zmianę swojego postępowania, dlatego warto się nad tym zastanowić już dziś. Zacznij od zmiany formy wypowiedzi. Postaw się w ich sytuacji i pomyśl, jak sam byś się czuł, gdyby ktoś odzywał się do ciebie w ten sposób. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na wszystko, dlatego staraj się nad tym popracować.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Uważaj na swoich współpracowników. Dzisiaj jest zły dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Bądź rozważny i uważaj na słowa, które wypowiadasz.

Porozumienie z drugą połówką może być dziś utrudnione przez zły układ planet. Pilnuj swoich rzeczy materialnych, bo możesz coś zgubić. Dzień w sferze zarówno zawodowej, jak i rodzinnej nie do końca taki, jaki byś sobie życzył. Mogą pojawić się trudności w komunikacji z otaczającymi Cię ludźmi. Dlatego uważnie zastanów się, zanim powiesz komuś cokolwiek, co może przynieść ze sobą niekoniecznie pozytywne skutki.

Traktuj wszystko z rozwagą, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że niekoniecznie musisz powiedzieć to, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Czasami lepiej ugryźć się w język. W sferze materialnej bądź ostrożny. To nie jest najlepszy okres na podejmowanie ryzyka związanego z finansami. Dzisiejsze decyzje mogą przynieść opłakane skutki, a w tej chwili nie stać cię na takie zwariowania.

Uważaj też na swoje rzeczy. Gwiazdy mogą spłatać Ci figla i łatwo będzie Ci coś zgubić: rzeczy, takie portfel, kluczyki do samochodu, drogą biżuterię lub tą o znaczeniu sentymentalnym czy też ważne dokumenty, pilnuj jak oka w głowie. Kosmos utrudni Ci dzisiaj także jakiekolwiek kontakty z bliższymi.

Uważaj, co mówisz swojemu partnerowi. Twoje dzisiejsze słowa mogą ranić, jak i Ty nie będziesz w formie, żeby właściwie odczytać jego potrzeby. Dlatego, jeżeli macie do rozwiązania pomiędzy sobą ważniejsze kwestie, przełóż tę rozmowę na kiedy indziej.