krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Wodnik

Horoskop Partnerski Wodnik

horoskop partnerski Wodnik
Wodnik - Wodnik
Czasami partnerzy spod takiego samego znaku są strzałem w dziesiątkę. To właśnie związek dwóch Wodników jest tego najlepszym przykładem. Oboje czują się świetnie w swoim towarzystwie, rozumieją się nawzajem i w mig odgadują potrzeby. Idealna harmonia, bez nudy czy stagnacji. Tak jak w partnerstwie, tak i w łóżku potrafią sprostać nawzajem swoim nawet najbardziej wybujałym potrzebom.
horoskop partnerski Ryby
Wodnik - Ryby
Początkowo znajomość Wodnika i Ryb, może się dla otoczenia, jak i ich samych wydawać wstępem do pięknej miłości. Niestety tak nie jest. Wystarczy trochę czasu, aby powstała między nimi niezdrowa rywalizacja i sprawdzenia kto kogo kocha bardziej i dlaczego. Dobry materiał na parę, którą łączy seks, a nie szczególnie wybujałe plany na wspólną przyszłość.
horoskop partnerski Baran
Wodnik - Baran
Te znaki połączą ze sobą erotyczne fantazje, które pójdą o krok dalej i staną się nawet podstawą solidnego związku. Okaże się, że nie tylko pasują do siebie w sypialni, ale i na innych płaszczyznach życia. Mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż mogłoby się zarówno im, jak i światu wydawać.
horoskop partnerski Byk
Wodnik - Byk
Zarówno Wodnik, jak i Byk to istoty, które nie lubią narzucania im czyjegoś punktu widzenia. Z tego powodu dosyć często w relacjach między nimi pojawiają się konflikty, a nawet toksyczne zależności. W małżeńskiej alkowie także nie do końca tak jak być powinno. Nieco roztrzepany Byk, będzie po prostu irytował Wodnika.
horoskop partnerski Bliźnięta
Wodnik - Bliźnięta
Dobry materiał na związek. Co prawda Bliźnięta będą musiały wykazywać ciągłe zainteresowanie tym, co robi ich partner, ale jest to cecha, którą posiadają i bez problemu dadzą Wodnikowi poczucie, że ktoś nad nim czuwa. Bardzo przyjemny krótki związek, jak i wręcz magiczne małżeństwo.
horoskop partnerski Rak
Wodnik - Rak
Znaki, które nie powinny spotkać się na swojej drodze podczas planowania stałego związku czy zakładania rodziny. Wodnik pomimo tego, że seks jest dla niego częścią miłości, będzie się denerwował na Raka, który opiera go wyłącznie na uczuciach. Nie dogadają się także na innych płaszczyznach, co nie wróży im udanej relacji.
horoskop partnerski Lew
Wodnik - Lew
Ten związek to prawdziwy wulkan energii, ognia, dymu i fajerwerków. Niesamowicie działające na siebie cieleśnie znaki, które wprowadzą do sypialni totalny rozgardiasz i chaos, dający im poczucie największej satysfakcji. Na początku Wodnik i Lew będą się też całkiem nieźle dogadywać. Niestety po pewnym czasie, narastający bałagan, jak i zmęczenie obojga totalnym chaosem w uczuciach, przyczyni się do rozstania.
horoskop partnerski Panna
Wodnik - Panna
Związek, w którym rzadko kiedy seks ma znaczenie. Oba znaki odnajdą się na płaszczyźnie intelektualnej, wspólnych celów i pasji, a sprawy w sypialni nie będą główną rzeczą zawracającą im głowę. Niestety ten brak namiętności może się po pewnym momencie odbić na trwałości związku. Ale nie wszystko jest stracone, czasami taki związek odpowiada obydwojgu.
horoskop partnerski Waga
Wodnik - Waga
Dobre dopasowanie. Związek, w którym będzie czuć w powietrzu cały czas nutkę erotyzmu w połączeniu z niezwykle silnym przyciąganiem. Waga będzie fascynować Wodnika swoją eteryczną osobą. Na tej podstawie też uda im się przenieść wzajemny szacunek i pociąg na inne płaszczyzny, tworzą długi i udany związek.
horoskop partnerski Skorpion
Wodnik - Skorpion
Wodnik nie celebruje seksu tak, jak robi to Skorpion, przez co może nie tylko zabić w nim czułość i namiętność, ale sprawić też, że Skorpion zacznie czerpać przyjemność z agresji wobec partnera. Wodnik znów lubi jednak trochę oddechu, co uniemożliwi mu zaborczy skorpion. Dlatego też nie jest to w żadnym razie ani recepta na związek.
horoskop partnerski Strzelec
Wodnik - Strzelec
Partnerstwo, miłość i pożądanie. To na pewno cechy, które rozkwitną w relacjach Wodnika ze strzelcem. Ale to nie wszystko. Obydwoje też cenią sobie posiadanie swoich własnych, prywatnych spraw i nie interesują je one także u partnera. Dopóki całość będzie oparta na obopólnej lojalności, jest to jeden z tych związków idealnych.
horoskop partnerski Koziorożec
Wodnik - Koziorożec
Jeżeli uda się im zbudować związek, będzie on raczej dziwny zarówno dla otoczenia, jak i dla nich samych. Pełno sprzeczności i w życiowych celach i w sypialni. Zdecydowanie osoby, którym ciężko zbudować zdrowe relacje.
Najnowsze artykuły
ikona górna