krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Ryby

Horoskop Partnerski Ryby

horoskop partnerski Wodnik
Ryby - Wodnik
W sypialni związek pełen namiętności i wielu spełnianych fantazji. Oboje kochankowie doskonale wiedzą, jak w tym aspekcie zadbać o potrzeby partnera. Jednak w życiu codziennym w końcu związek ulegnie rozsypce, jeżeli nie znajdziecie kompromisu w kwestii rozwiązywania problemów. Nie wszystko da się wyłącznie sercem lub logiką doprowadzić do końca.
horoskop partnerski Ryby
Ryby - Ryby
Jedno z najlepszych dopasowań zodiakalnych. Zarówno w relacjach intymnych, gdzie obydwoje, pomimo zamknięcia w sobie znają swoje potrzeby, jak i w możliwościach przenoszenia tychże relacji na inne poziomy tak, by rozwiązywać problemy dnia codziennego.
horoskop partnerski Baran
Ryby - Baran
Początkowe spory bezpośredniego Barana z wrażliwymi Rybami, mogą wydawać się nie do przejścia. Jednak wystarczy nieco cierpliwości i wzajemnego pożądania, aby umocnić związek, rozpalić go seksualnie, jak i stworzyć ciekawą relację.
horoskop partnerski Byk
Ryby - Byk
Delikatne, marzycielskie ryby i stąpający twardo po ziemi byk, na pierwszy rzut oka mogą mieć problemy z wzajemnym dotarciem. Jednak gdy się to uda, wróży się im świetny związek, pełen namiętności, jak i partnerstwa. Wystarczy, tylko aby obydwoje postarali się wypracować kompromis.
horoskop partnerski Bliźnięta
Ryby - Bliźnięta
Bez większych perspektyw. Może powstać między tymi zupełnie różnymi znakami krótki i namiętny romans, ale zmienność bliźniąt nie da szans na dobre relacje z uczuciowymi Rybami. Jeżeli związek się rozwinie, trzeba uważać, aby nie stał się toksyczny.
horoskop partnerski Rak
Ryby - Rak
Jedno z odpowiednich dopasowań dla pragnących namiętności i czułości Ryb. W sypialni wulkany energii zaspokajające nawzajem swoje najskrytsze pragnienia. Ale poza nią także materiał na dobry związek i partnerstwo dopełniające się pod względem emocjonalnym. A ich sprzeczki, których także nie będzie brakować, wzmocnią uczucia, jakimi siebie darzą.
horoskop partnerski Lew
Ryby - Lew
Jedne z najmniej dopasowanych związków. Lew jako pełen entuzjazmu a wręcz ekstrawertyczny człowiek, nie zrozumie, a wręcz będzie zmęczony i zirytowany introwertyczną postawą ryb. Niedopasowanie widać w każdym aspekcie takiego związku, zarówno w sypialni, partnerstwie, jak i wychowaniu dzieci.
horoskop partnerski Panna
Ryby - Panna
Ryby będące osobami działającymi zależnie od ich samopoczucia oraz patrzące na wszystko z nieufnością i dystansem, nie odnajdą się w towarzystwie Panny, która lubi planować i działać. W takim związku będą zawsze spragnione ciepłą, którego traktująca z rezerwą świat Panna nie będzie w stanie im dąć. Kłótnie i brak szczęścia, tak zazwyczaj wygląda taki związek.
horoskop partnerski Waga
Ryby - Waga
Dopasowanie na niektórych frontach, będzie się przeplatać z zupełnie różnym postrzeganiem na innych. W sypialni Ryby i Waga mogą osiągnąć kompromis i tworzyć odpowiadajcie im relacje. W partnerstwie chaos. Z jednej strony osoby mające te same cele, z drugiej często rozmijające się w dążeniach. Łączy ich na pewno zamiłowanie do luksusu, ale żadne z nich nie ma ochoty na niego pracować.
horoskop partnerski Skorpion
Ryby - Skorpion
Wyjątkowo dopasowani w sypialni Ryby i Skorpion, tworzą w niej jedność i ciężko im poza nią wyjść. Pociągają siebie nawzajem i spełniając swoje najskrytsze, erotyczne pragnienia. Poza pociągiem cielesnym ma szansę ich połączyć także wielkie uczucie, które zwieńczone małżeństwem, na pewno będzie wielką miłością do końca ich dni.
horoskop partnerski Strzelec
Ryby - Strzelec
O ile na początku zafascynowane sobą, głównie w tematach intymnych i umiejące prowadzić wielogodzinne rozmowy, Ryby i Strzelce niekoniecznie pójdą o krok dalej. W pewnym momencie flegmatyczność Ryb zacznie nudzić lub nawet irytować Strzelca, przez co związki takie nierzadko kończą się zdradą. Małżeństwo między tymi znakami, także nie wróży szczęśliwej przyszłości.
horoskop partnerski Koziorożec
Ryby - Koziorożec
Seksualnie dopasowani, umiejący bez problemu rozwiązać kwestię różnic w upodobaniach. Ryby wraz z ich pokładami uczuć, nieco złagodzą beznamiętnego Koziorożca. Związek, w którym kłótnie będą obecne, ale na równi z godzeniem się, jak i siłą uczuć. Zapowiada się dobrana para przeciwieństw, zarówno w sypialni, jak i w przyszłym, partnerskim i rodzinnym życiu.
Najnowsze artykuły
ikona górna