krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Jeśli wydaje ci się, że ostatnio nic w twoim życiu się nie układało i wiecznie miałeś tylko pod górkę, dzisiaj nareszcie odczujesz ulgę. Rzeczywiście ostatnio sprawy w twoim życiu nie miały się zbyt dobrze, a każdy wysiłek musiał być podwojony, żeby twoje działania przyniosły jakikolwiek efekt.

Jednak teraz czas złej passy mija i wreszcie będziesz miał okazję złapać oddech. Wszystkie zrealizowane przez ciebie projekty w końcu przyniosą zauważalne korzyści i twoja praca zostanie doceniona. Możesz w to nie wierzyć, jednak w niedługim czasie zaczniesz odczuwać różnicę i w końcu odpoczniesz zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Przez swój napięty grafik nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny. Pora nadrobić zaległości i skontaktować się z najważniejszymi dla ciebie osobami. Zaproponuj spotkanie, wspólny obiad lub wycieczkę na świeżym powietrzu. Ruch dobrze ci zrobi i pozwoli odreagować nagromadzone w ostatnim czasie napięcie.

Warto w tym czasie poświęcić się także zapomnianym na chwilę pasjom. Wszystko, co sprawiało ci wcześniej przyjemność i dawało poczucie bycia wyjątkowym, nadal jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy, że odświeżysz nieco pamięć i niezbędny sprzęt.

Twoja druga połówka bardzo wspierała cię w ostatnim czasie, jednak może być nieco zmęczona twoim ciągłym narzekaniem. Postaraj się jej to w pewnym sensie wynagrodzić. Wspólne spędzanie czasu na małych przyjemnościach pozwoli wam ponownie zbliżyć się do siebie.

Dobra informacja jest w tym czasie dla osób samotnych. Będziecie mieli dużo okazji do tego aby kogoś poznać, postarajcie się więc ich nie zaprzepaścić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?