krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Twój dzisiejszy dzień będzie należał do naprawdę udanych. Od samego rana wszystko uda ci się zorganizować dokładnie tak, jak sobie zaplanowałeś. Prawdopodobnie czeka cię dość poważny zakup. Wszystko masz już przemyślane i w sumie pozostaje ci jedynie podjąć decyzję. Ciężko będzie ci się zdecydować, ale pamiętaj, że każdy wybór będzie dla ciebie na swój sposób dobry. Nie musisz więc zadręczać się poczuciem winy, tylko ciesz się tym, co udało ci się osiągnąć.

Uda ci się nareszcie spotkać ze znajomymi, z którymi próbowałeś umówić się od dłuższego czasu. Spędzicie wspólnie naprawdę wspaniały czas. Postaraj się zainteresować tym, co u nich słychać. Prawdopodobnie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, o których nie miałeś pojęcia. Oni także będą ciekawi co u ciebie, dlatego nie szczędź im historii z twojego ostatnio bardzo przewrotnego życia. Uważaj jednak, bo może się wśród nich znaleźć jedna osoba, która będzie chciała wypuścić na twój temat plotkę. Po pewnym czasie możesz się zdziwić, jakie informacje dotrą do ciebie na twój własny temat.

Spróbuj dzisiaj zadbać trochę o siebie. Podaruj swojemu ciału należyty wypoczynek i pozwól mu się rozluźnić. Nieobciążające ćwiczenia fizyczne mogą pomóc ci rozładować napięcie, a długa gorąca kąpiel pozwoli się odprężyć i rozluźnić mięśniom.

Twój umysł jest ostatnio przeciążony wieloma sprawami. Staraj się o tym dzisiaj nie myśleć i poświęć uwagę dobrej książce lub innej ulubionej rozrywce. Nie zastanawiaj się nad jutrem i nie planuj zbyt wiele. Na rozważania o przyszłości poświęć inny dzień.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?