krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Masz dzisiaj w planach sporo spraw do załatwienia. Musisz liczyć się z tym, że nie wszystko, co sobie założyłeś uda się zrealizować.

Mogą ci dzisiaj dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe, prawdopodobnie wywołane wczorajszym jedzeniem. Twój stan zdrowotny może bardzo pokrzyżować ci plany, na których chciałeś się dzisiaj skupić w pierwszej kolejności. Nie poddawaj się jednak, ponieważ nic straconego. Przesuń realizację pomysłu na kolejne dni, a na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli i finalnie wyjdzie ci to jeszcze na dobre.

Dzisiaj skup się na rzeczach bardziej pobocznych, ale wcale nie mniej istotnych. Będą wymagały one od ciebie nieco mniej zaangażowania i poświęconego czasu, dlatego szybciej uda ci się z nimi uporać.

Po ciężkim dniu zafunduj sobie chwilę relaksu u boku partnera. On też będzie potrzebował dzisiaj twojego wsparcia. Dla was obojga to będzie naprawdę wyczerpujący pościg. Ale po wszystkim będziecie mogli wspólnie cieszyć się efektami swojej pracy. Pomyślcie dzisiaj o jedzeniu z dostawą do domu i ciekawym filmie wieczorem.

Nie zapomnij także zdać relacji swoim bliskim, bo oni tylko czekają na kontakt od ciebie. Ostatnio zbliżyliście się nieco do siebie przez pewne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Staraj się utrzymywać te pozytywne relacje i nie rozdrapuj starych ran.

Każde z was popełniło w przeszłości pewne błędy, których nie da się cofnąć ani o nich zapomnieć, jednak nie warto już do nich wracać, ponieważ skrywanie urazy i wypominanie sobie w tym momencie nie jest wam do niczego potrzebne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?