krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Saturn może dziś wpływać na Twoje nastroje i emocje. Możliwe jest pogorszenie się stosunków z otoczeniem. Zachowuj się fair wobec bliskich i nie ignoruj starych znajomych. Towarzyszyć ci będzie zmęczenie i przeciążenie pracą. Potrzebujesz dziś spokoju i wyciszenia. Pamiętaj, aby zachować zdrową dietę.

Twoje złe nastawienie do niektórych rzeczy, może wynikać dzisiaj z niekorzystnego układu gwiazd, a nie z powodu faktycznego, złego stanu rzeczy. Dlatego powstrzymaj wszelakie negatywne emocje, jak i nie daj się wciągać w niepotrzebne konflikty. Uważaj, aby także nie powodować nieciekawych kłótni z otoczeniem, a już szczególnie weź to pod uwagę w kontakcie z bliskimi.

Zależy Ci na dobrych relacjach i nie daj sobie zepsuć ich niepotrzebnymi błahostkami czy sporami o mało znaczące sprawy, które dziś mają ryzyko urosnąć do niebotycznych rozmiarów. W pracy możesz czuć się przemęczony, znudzony i wykończony. Dokuczać Ci będzie brak pomysłów, jak i chęci do realizacji powierzonych zadań.

Taka apatia i przemęczenie na pewno nie doprowadzi do odpowiedniego wykonywania obowiązków, szczególnie jeżeli w pracy wymagana jest kreatywność. Jeżeli możesz i nikomu nie przyniesie to negatywnych skutków, rozważ zrobienie sobie dnia wolnego, żeby zregenerować siły.

Zdecydowanie potrzebujesz dzisiaj mało intensywnej, biernej rozrywki. Tylko taka zapewni Tobie poczucie spokoju, wyciszenia, oderwania od codzienności i lekkiego odświeżenia umysłu dla sprawniejszej jego pracy w nadchodzących dniach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?