krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Jeżeli myślisz, że gorzej w twoim życiu już być nie może, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Zarówno pogoda, jak i ponury nastrój domowników nie będą dla ciebie motywujące.

Sporo rzeczy może ci się dzisiaj nie udać, dlatego nie podejmuj zbyt dużego ryzyka i rób tylko to, co konieczne. Nie jest to na pewno dzień sprzyjający jakimkolwiek inwestycjom, dlatego pohamuj swój zapał i odłóż poważniejsze sprawy na kolejne dni. Nawet zakupy mogą być dzisiaj nietrafione, dlatego nie wydawaj zbyt dużych pieniędzy, bo możesz tego za chwilę żałować.

Oczywiście, jak to bywa w takie podłe dni, znajdzie się w twoim otoczeniu osoba, która będzie próbowała wyprowadzić cię z równowagi. Jeżeli w porę się nie opamiętasz, niestety może jej się to udać. Na szczęście nie będzie miała ona w ogóle racji, a jej celem będzie jedynie wszczęcie konfliktu. Nie przejmuj się takimi jednostkami, bo mają one satysfakcję z robienia innym przykrości i prawdopodobnie nikt nie ma na nich wpływu. Pamiętaj też, że karma wraca i kiedyś takie zachowanie może się odwrócić zupełnie przeciwko nim.

Aby odreagować całodniowy stres, dobrze będzie wybrać się ze swoją drugą połówką do kina i na wasze ulubione jedzenie. Wspólne milczenie przy filmie też jest czasem potrzebne i uniemożliwi wam wyładowywanie frustracji na sobie nawzajem. Miej zrozumienie też dla swojego partnera, on też może być zmęczony po tym ciężkim dniu, dlatego nie oczekuj od niego zbyt wiele. Postaraj się wypocząć i nabrać sił na kolejny dzień, który na pewno będzie już dużo lepszy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?