krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Lepiej dzisiaj nie wchodź nikomu w drogę. Możesz przeszkadzać kilku osobom w osiągnięciu ich niekoniecznie słusznych celów.

To dobrze, że jesteś uczciwy i dbasz o sprawiedliwość na świecie, jednak odzywając się za głośno, możesz wplątać się w spore tarapaty. Lepiej zajmij się swoimi obowiązkami i nadrób zaległości z poprzednich dni. Szef może mieć do ciebie niemałe pretensje o to, że nie wyrabiasz się z pracą w terminie. Lepiej mu się nie naprzykrzaj i staraj się wykonywać sumiennie jego polecenia.

Jeżeli czujesz, że nie do końca odnajdujesz się w tym, co robisz, pomyśl nad jakąś zmianą. Może nowa praca przyniesie ci więcej satysfakcji w życiu i pobudzi do działania. Jeżeli nie chcesz wykonywać aż tak ryzykownych kroków, zastanów się nad nieco mniejszą zmianą. Może jakieś przemeblowanie lub mały remont mieszkania?

Może jest to idealny czas aby pomyśleć nad jakąś życiową stabilizacją. Nie oczekuj jednak zbyt wiele od swojego partnera, może on nie być jeszcze gotowy na poważne kroki. Pamiętaj, że w związku najważniejsze są zaufanie i rozmowa. Porozmawiajcie o waszym wspólnym życiu, wtedy będziesz mieć pewność, że wasze plany zmierzają w jednym kierunku.

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś właściwej osoby, być może jest to czas, w którym powinieneś zacząć się rozglądać. Umów się z przyjaciółmi i zaplanujcie wypad na miasto. Będzie to doskonała okazja do tego aby kogoś poznać. Nie zapominaj jednak o znajomych, oni najbardziej martwią się o twoje szczęście. Spróbuj jakoś pogodzić te sfery życia, ponieważ inni ostatnio często odczuwają twoją nieobecność.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?