krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Będziesz miał dzisiaj naprawdę dobry dzień. Ludzie będą dla ciebie wyjątkowo życzliwi i pomocni. Przekonasz się dziś, jak bardzo możesz polegać na niektórych bliskich ci osobach. Być może skłoni cię to do pewnych przemyśleń na ich temat. Prawdopodobnie nie doceniasz troski ludzi, którym naprawdę na tobie zależy. może ostatnio zacząłeś nawet ignorować pewne osoby, przez co czują się one oszukane i zranione. Obserwuj zachowanie ludzi, bo dzisiaj możesz się w ten sposób wiele dowiedzieć.

Prawdopodobnie uda ci się przypadkiem zrobić coś, czego nie będziesz się spodziewał. Może nawet zaskoczysz tym swoich najbliższych. Nie wiedzą oni o wszystkich twoich planach, więc czasem potrzebują chwili aby oswoić się z sytuacją, a ty musisz to zrozumieć.

Daj dziś upust swoim emocjom i wyznaj tej osobie, na której najbardziej ci zależy, co do niej czujesz. Postaraj się jej nie osaczać, tylko obserwuj reakcję. Być może ona tylko na to czeka. Będąc szczery sam ze sobą i z innymi ludźmi, możesz zbudować naprawdę udaną relację z perspektywą na przyszłość.

Zwolnij trochę, daj sobie odpocząć. W pracy musisz wywiązywać się na czas z obowiązków, jednak w życiu nie powinieneś się tak spieszyć. Masz mnóstwo pomysłów, przez co nie wszystkie udaje ci się zrealizować w pełni i tak jak byś tego chciał. Postaraj się bardziej przykładać do konkretnych spraw i zamiast poświęcać się kilku naraz, wykonaj jedną, z której będziesz w pełni zadowolony. Nie poddajesz się mimo przeciwności i to jest zdrowe podejście, jednak pozwól życiu czasem pokierować twoim losem, nie nad wszystkim trzeba mieć zawsze kontrolę.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?