krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Ryby

Horoskop Ryby na-jutro

luty 19 - marzec 20

Jeżeli w ostatnim czasie czułeś się przygnębiony i przytłoczony obowiązkami, dzisiaj nareszcie poczujesz się trochę lepiej. Będzie to dzień, w którym złapiesz nieco oddechu i na chwilę zwolnisz. Praca w ostatnim czasie była dla ciebie priorytetem, przez co zaniedbałeś nieco inne sfery swojego życia.

Skup się na kontaktach z bliskimi, gdyż oni najbardziej odczuli ostatnio brak twojej obecności. Spróbuj im to jakoś wynagrodzić, planując wspólną wycieczkę lub wyjście do kina. Twój partner także czuje się zaniedbany i zaczyna wątpić w waszą wspólną przyszłość. Zastanów się, czy jesteś na pewno z właściwą osobą, bo może się okazać, że od dłuższego czasu oszukujesz zarówno siebie jak i drugą stronę. Nie układa się między wami zbyt dobrze i nie jest to wyłącznie twoja wina.

Warto poradzić się w tej sprawie przyjaciela, który zna cię najlepiej i na pewno powie ci prawdę, która może ułatwić podjęcie decyzji. Daj sobie trochę czasu na przemyślenia i nie podejmuj pochopnych decyzji.

Warto będzie też skupić się na relacjach koleżeńskich, które ostatnio bardzo się osłabiły. Brakuje ci przestrzeni i czasu spędzonego wśród ludzi, wiec może już czas to zmienić. Daj się w końcu namówić na imprezę na mieście lub wspólne wyjście.

Nie przejmuj się negatywnymi uwagami obcych ludzi, ponieważ oni cię nie znają i nie mają żadnego wpływu na twoje życie. Skup się na tym, co ludzie widzą w tobie dobrego, ponieważ tylko takie myślenie będzie w stanie cię podbudować. Nie przejmuj się drobnymi problemami, na wszystko w swoim czasie znajdziesz rozwiązanie.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Twój szef doceni dziś Twoje zaangażowanie więc śmiało możesz poruszyć w rozmowie z nim temat o podwyżce. To najlepszy czas na rozwój kariery zawodowej.

Gwiazdy sprzyjają również poprawie relacji z ukochaną osobą, a samotnym Rybom dają szanse na rozkwit nowej znajomości, która może przerodzić się w płomienny romans. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możesz śmiało podejmować kroki mające na celu rozwój osobisty, zawodowy i skierowanie kariery na odpowiednie tory, przynoszące sukces i spełnienie.

Z tego też powodu zastanów się, czy nie masz jakichś dobrych argumentów, dzięki którym możesz starać się o podwyżkę? Szef na pewno doceni pracę, jaką w ostatnim czasie wykonywałeś, tak więc kuj żelazo, póki gorące, a na pewno się opłaci.

W miłości również dawno nie było tak dobrze, jak może być obecnie. Twoje relacje z drugą połówką są w pełnym rozkwicie. Jeżeli do tej pory stały pomiędzy wami jakieś przeszkody lub nierozwiązane konflikty, to najlepszy okres, żeby wszystko znów nakierować w odpowiednią stronę. Dlatego, jeżeli tylko macie czas i chęci, właśnie dzisiaj możecie zdecydować się na poważne rozmowy, bez obaw, że doprowadzą one do kłótni i zaostrzenia konfliktu.

Samotni, urodzeni pod znakiem ryb także mogą liczyć na szczęście w miłości. Być może jest ona już za rogiem. Rozglądaj się uważnie dookoła, a masz szansę na to, że poznasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Zresztą nie będzie to jednostronne uczucie. Kto wie, może jest szansa na wielki romans, którego nigdy wcześniej nie przeżyłeś?