krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop partnerski Rak

Horoskop Partnerski Rak

horoskop partnerski Wodnik
Rak - Wodnik
Porywczy Rak może budzić niepokój w opanowanym Wodniku. Ich temperamenty znacznie się różnią. Jeśli chcą zbudować trwały związek to muszą, włożyć w niego dużo pracy. Nic nie przyjdzie im łatwo, mimo iż bardzo by tego chcieli. Towarzyskość raka nie do końca będzie odpowiadać Wodnikowi. Spięcia na tej płaszczyźnie, w ich relacji są gwarantowane.
horoskop partnerski Ryby
Rak - Ryby
To para dwóch narwańców. Za dużo robią, przy czym za mało myślą o ewentualnych skutkach swoich poczynań. Wzajemnie się napędzają i nakręcają, zarówno w pozytywnych, jak i negatywnych sytuacjach. Lubią spontaniczne decyzje. Ich życie uczuciowe jest pełne wybuchów i uniesień. Ten związek jednak nie ma zbyt dużych szans. Nie umieją się hamować.
horoskop partnerski Baran
Rak - Baran
Baran dla Raka może być w sypialni za bardzo odważny i nowatorski, co nie współgra z jego dążeniem do raczej tradycyjnych form miłości cielesnej. Dodatkowo jest to także potęgowane w związku, gdzie Rak cechuje się dużym przywiązaniem do wartości, zamykając otwartego Barana w klatce zaborczości. To wszystko nie wróży udanego związku.
horoskop partnerski Byk
Rak - Byk
Ciekawy związek biorąc pod uwagę o, że znaki te pomimo różnic doskonale się rozumieją, jak i uzupełniają. W związku z tym pojawia się w nich fascynacja i namiętność. Udany przepis na związek, zarówno krótkotrwały oparty o seks, jak i długie szczęśliwe małżeństwo.
horoskop partnerski Bliźnięta
Rak - Bliźnięta
Ekstrawertyczne i pełne pomysłów oraz uwielbiające towarzystwo bliźnięta onieśmielają spokojnego, zrównoważonego raka, często wzbudzając w nim także wiele, wręcz niezdrowej zazdrości. Pomimo tego, że na początku obydwojgiem będzie targać namiętność i gorące uczucie, związek raczej nie przetrwa próby czasu.
horoskop partnerski Rak
Rak - Rak
Jako że to głównie przeciwieństwa się przyciągają, związek pomiędzy dwoma Rakami to kwintesencja tego, że ciężko związek z kimś o identycznym charakterze. W sypialni gorąco i zmysłowo jednak w małżeństwie może już nie być tak kolorowo. Jest szansa na miłość do końca życia, ale należy uważać, by relacja nie zrobiła się toksyczna.
horoskop partnerski Lew
Rak - Lew
Połączenie tych dwóch znaków zodiaku daje nawet bardzo duże nadzieje na szczęśliwy i owocny związek, ale pod jednym warunkiem. Spokojny i niewychylający się Rak, musi pozwolić despotycznemu Lwu sobą czasem rządzić. Wtedy powstanie idealna para zarówno w życiu rodzinnym, jak i w alkowie.
horoskop partnerski Panna
Rak - Panna
Związek, który może przetrwać do końca życia w szczęściu i wzajemnym szacunku, jednak nie pojawią się w nim wybuchy namiętności i fajerwerki. Będzie raczej harmonia i spokój. Także w sypialni bez wielkich uniesień, ale dobrze rozegrana ta część życia także będzie przynosić zadowolenie u obojga.
horoskop partnerski Waga
Rak - Waga
Zmienny temperament Raka może nieco irytować Wagę, która nie lubi zmian. Ponadto Rak oczekuje ciepła, które także niekoniecznie dostanie od partnera spod tego znaku. Może to przekształcić się w związek uzupełniający się nawzajem i wspierający w trudniejszych sytuacjach, ale raczej nie przetrwa on próby czasu.
horoskop partnerski Skorpion
Rak - Skorpion
Super połączenie dwóch cech, które grają ze sobą w odpowiedniej tonacji. Namiętność i zmysłowość Skorpiona w połączeniu z delikatnością Raka da im poczucie spełnienia w sypialni. Ponadto Rak jako osoba niezwykle lojalna i brzydząca się zdradą, bez problemu sprawi, iż zaborczość Skorpiona pozostanie na bezpiecznym, zdrowym poziomie.
horoskop partnerski Strzelec
Rak - Strzelec
Jedna z tych relacji, która rzadko kiedy daje nadzieję na przyszłość. Obydwa znaki, to niemalże przeciwieństwo siebie, na tak wielu ścieżkach życia, że nawet nie ma mowy o wzajemnym uzupełnianiu. Sprzeczny światopogląd, zupełnie różne plany na życie i wiele innych wykluczających się cech, nie pozwala na stworzenie harmonii, spokoju i szczęścia.
horoskop partnerski Koziorożec
Rak - Koziorożec
Z koziorożcem nie sposób się nudzić, a Rak potrzebuje ciągle nowych wyznań. To wszystko sprawia, że fantastycznie ze sobą współgrają i są dla siebie stworzeni. Ich wzajemne plany, zawsze się pokrywają. Lubią razem i szaleć i odpoczywać. Ciągle mają szalone i kreatywne pomysły co podsyca ich życie uczuciowe oraz przy okazji, erotyczne.
Najnowsze artykuły
ikona górna