krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Rak

Horoskop Rak na-jutro

czerwiec 22 - lipiec 22

Masz dzisiaj w planach sporo spraw do załatwienia. Musisz liczyć się z tym, że nie wszystko, co sobie założyłeś uda się zrealizować.

Mogą ci dzisiaj dokuczać pewne dolegliwości żołądkowe, prawdopodobnie wywołane wczorajszym jedzeniem. Twój stan zdrowotny może bardzo pokrzyżować ci plany, na których chciałeś się dzisiaj skupić w pierwszej kolejności. Nie poddawaj się jednak, ponieważ nic straconego. Przesuń realizację pomysłu na kolejne dni, a na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli i finalnie wyjdzie ci to jeszcze na dobre.

Dzisiaj skup się na rzeczach bardziej pobocznych, ale wcale nie mniej istotnych. Będą wymagały one od ciebie nieco mniej zaangażowania i poświęconego czasu, dlatego szybciej uda ci się z nimi uporać.

Po ciężkim dniu zafunduj sobie chwilę relaksu u boku partnera. On też będzie potrzebował dzisiaj twojego wsparcia. Dla was obojga to będzie naprawdę wyczerpujący pościg. Ale po wszystkim będziecie mogli wspólnie cieszyć się efektami swojej pracy. Pomyślcie dzisiaj o jedzeniu z dostawą do domu i ciekawym filmie wieczorem.

Nie zapomnij także zdać relacji swoim bliskim, bo oni tylko czekają na kontakt od ciebie. Ostatnio zbliżyliście się nieco do siebie przez pewne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Staraj się utrzymywać te pozytywne relacje i nie rozdrapuj starych ran.

Każde z was popełniło w przeszłości pewne błędy, których nie da się cofnąć ani o nich zapomnieć, jednak nie warto już do nich wracać, ponieważ skrywanie urazy i wypominanie sobie w tym momencie nie jest wam do niczego potrzebne.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący dzień będzie pozytywny. Możesz się spodziewać miłego spotkania z dawno niewidzianą osobą. Spędź trochę czasu na świeżym powietrzu i odpręż się, dzięki temu nabierzesz większej siły do działania.

Nie zawracaj sobie głowy sprawami, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczą. Dzisiaj nie będzie opuszczać Cię dobre samopoczucie. Gwiazdy zadbały o to, by wszystko szło po Twojej myśli. Ten dzień może być naprawdę jednym z najlepszych, o ile tylko pozytywnie się do niego nastawisz. Naprawdę kompletnie nie warto analizować problemów, które nie dotyczą Ciebie. Na większość z nich i tak nie masz wpływu, a tylko niepotrzebnie psujesz sobie nerwy.

O ile nie jest to kwestia pilnej pomocy bliskim, o tyle na chwilę obecną skup się po prostu wyłącznie na sobie. Kosmos może Ci dziś pomóc spotkać się z kimś, kogo już bardzo dawno nie widziałeś. Pomimo tego, że na początku możesz mieć do niego mieszane uczucia, spotkanie okaże się bardzo miłe i fascynujące. Spędzenie czasu z dawnym znajomymi i powspominanie dawnych czasów, może zdecydowanie jeszcze bardziej wprawić Cię w dobry humor, dlatego nie daj się namawiać, a nawet sam wykaż się inicjatywą.

Dla Twojego nieco przemęczonego ostatnio organizmu najlepsza będzie zarówno aktywna, jak i bierna rozrywka na świeżym powietrzu. Odpręż się na spacerze po lesie czy parku, posiedź trochę nad wodą, a może nawet pokuś się na jogging czy fitness na trawie. Takie dotlenienie organizmu sprawi, że poczujesz się pełen energii, pasji i chęci do działania.