krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Rak

Horoskop Rak na-jutro

czerwiec 22 - lipiec 22

Jeżeli masz taką możliwość, lepiej nie ruszaj się dzisiaj z domu. Gwiazdy dla tego znaku na dzień dzisiejszy przepowiadają nieszczęście. Nie będzie to dzień właściwy na podejmowanie poważnych decyzji. Musisz ograniczyć swoje działania do minimum.

Najlepiej jeżeli w tym dniu skupisz się tylko na sobie. Możesz poświęcić się pracy w domu, w ogrodzie lub porządkom. Najlepiej w tym dniu będzie ci się pracowało w samotności.

Niestety wdając się dzisiaj w dyskusję, możesz rozdmuchać trwający od lat konflikt z pewnymi osobami. Staraj się raczej unikać sprzeczek i wykonywać sumiennie swoje obowiązki aby nikt nie miał do ciebie pretensji. Bliska ci osoba będzie próbowała wyładować na tobie swoją frustrację. Nie daj się obrażać, ale wesprzyj ją, ponieważ prawdopodobnie potrzebuje ona twojej pomocy.

Również niewskazane są dzisiaj spotkania z rodziną, dlatego jeżeli miałeś jakieś w planach, przełóż je na inny dzień.

Bardzo produktywna będzie dzisiaj za to twoja praca. Skupisz się na tym, co sobie zamierzyłeś i wykonasz wszystkie zaplanowane od dłuższego czasu zadania. Po wszystkim będziesz niesamowicie zmęczony ale dumny z siebie i zadowolony z efektu. Postaraj się zmobilizować do działania i nie myśleć o tym wszystkim, co do tej pory cię rozpraszało.

Miej oczy dookoła głowy, bo w twoim najbliższym kręgu znajomych prawdopodobnie jest osoba, która życzy ci bardzo źle. Może zauważyłeś ostatnio coś podejrzanego w zachowaniu jednej z osób? Nie daj się sprowokować, gdyż prawdopodobnie osoba ta czegoś ci zazdrości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący dzień będzie pozytywny. Możesz się spodziewać miłego spotkania z dawno niewidzianą osobą. Spędź trochę czasu na świeżym powietrzu i odpręż się, dzięki temu nabierzesz większej siły do działania.

Nie zawracaj sobie głowy sprawami, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczą. Dzisiaj nie będzie opuszczać Cię dobre samopoczucie. Gwiazdy zadbały o to, by wszystko szło po Twojej myśli. Ten dzień może być naprawdę jednym z najlepszych, o ile tylko pozytywnie się do niego nastawisz. Naprawdę kompletnie nie warto analizować problemów, które nie dotyczą Ciebie. Na większość z nich i tak nie masz wpływu, a tylko niepotrzebnie psujesz sobie nerwy.

O ile nie jest to kwestia pilnej pomocy bliskim, o tyle na chwilę obecną skup się po prostu wyłącznie na sobie. Kosmos może Ci dziś pomóc spotkać się z kimś, kogo już bardzo dawno nie widziałeś. Pomimo tego, że na początku możesz mieć do niego mieszane uczucia, spotkanie okaże się bardzo miłe i fascynujące. Spędzenie czasu z dawnym znajomymi i powspominanie dawnych czasów, może zdecydowanie jeszcze bardziej wprawić Cię w dobry humor, dlatego nie daj się namawiać, a nawet sam wykaż się inicjatywą.

Dla Twojego nieco przemęczonego ostatnio organizmu najlepsza będzie zarówno aktywna, jak i bierna rozrywka na świeżym powietrzu. Odpręż się na spacerze po lesie czy parku, posiedź trochę nad wodą, a może nawet pokuś się na jogging czy fitness na trawie. Takie dotlenienie organizmu sprawi, że poczujesz się pełen energii, pasji i chęci do działania.