krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Rak

Horoskop Rak na-jutro

czerwiec 22 - lipiec 22

Dzisiaj będziesz nieco ponury. Przypomnisz sobie o zaległych sprawach, które masz do nadrobienia i ich liczba trochę cię przerazi. Dałeś sobie w ostatnim czasie nieco więcej luzu, przez co nazbierało się w twoim życiu sporo zaległości.

Nie załamuj się jednak, tylko postaraj się ułożyć konkretny plan i sukcesywnie wypełniaj jego punkty dzień po dniu. W niedługim czasie, pod warunkiem nieco bardziej wytężonej pracy, nadrobisz wszystko i odczujesz ulgę.

Zacznij od dzisiaj i postaraj się zrobić więcej, niż wydawało ci się do tej pory, że jesteś w stanie. Przekonasz się i sam siebie zaskoczysz, jak dużo daje determinacja i dążenie do celu. Na ciebie podziała to niesamowicie mobilizacyjnie i osiągniesz naprawdę świetne wyniki.

Po pracy będziesz dużo bardziej zmęczony i raczej nie będziesz miał ochoty na inne aktywności. Zaproponuj swojej drugiej połówce jedzenie na wynos i popołudnie poświęćcie raczej rozrywce i odpoczynkowi. Nie zamartwiaj się o wszystkie obowiązki do wykonania, bo w domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Przełóż wszelkie mniej pilne sprawy na weekend i daj sobie odetchnąć. Bieżące sprawunki załatwicie wspólnie, dzięki czemu szybciej będziecie w stanie cieszyć się swoim towarzystwem.

Postaraj się wypocząć i dosyć wcześnie położyć spać aby być gotowym na kolejny dzień wytężonej pracy. Następne dni nie będą cię oszczędzać, dlatego musisz nastawić się psychicznie na niezły wycisk. Po wszystkim pomyśl o dłuższym wypoczynku. Zaplanujcie razem z partnerem wspólny wyjazd i odliczajcie dni do urlopu.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący dzień będzie pozytywny. Możesz się spodziewać miłego spotkania z dawno niewidzianą osobą. Spędź trochę czasu na świeżym powietrzu i odpręż się, dzięki temu nabierzesz większej siły do działania.

Nie zawracaj sobie głowy sprawami, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczą. Dzisiaj nie będzie opuszczać Cię dobre samopoczucie. Gwiazdy zadbały o to, by wszystko szło po Twojej myśli. Ten dzień może być naprawdę jednym z najlepszych, o ile tylko pozytywnie się do niego nastawisz. Naprawdę kompletnie nie warto analizować problemów, które nie dotyczą Ciebie. Na większość z nich i tak nie masz wpływu, a tylko niepotrzebnie psujesz sobie nerwy.

O ile nie jest to kwestia pilnej pomocy bliskim, o tyle na chwilę obecną skup się po prostu wyłącznie na sobie. Kosmos może Ci dziś pomóc spotkać się z kimś, kogo już bardzo dawno nie widziałeś. Pomimo tego, że na początku możesz mieć do niego mieszane uczucia, spotkanie okaże się bardzo miłe i fascynujące. Spędzenie czasu z dawnym znajomymi i powspominanie dawnych czasów, może zdecydowanie jeszcze bardziej wprawić Cię w dobry humor, dlatego nie daj się namawiać, a nawet sam wykaż się inicjatywą.

Dla Twojego nieco przemęczonego ostatnio organizmu najlepsza będzie zarówno aktywna, jak i bierna rozrywka na świeżym powietrzu. Odpręż się na spacerze po lesie czy parku, posiedź trochę nad wodą, a może nawet pokuś się na jogging czy fitness na trawie. Takie dotlenienie organizmu sprawi, że poczujesz się pełen energii, pasji i chęci do działania.