krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Rak

Horoskop Rak na-jutro

czerwiec 22 - lipiec 22

Możesz mieć dzisiaj naprawdę podły humor. Przez cały dzień będziesz podenerwowany i stale coś będzie cię irytować. Spróbuj poskromić emocje i nie wyżywać swojej frustracji na innych, niczemu winnych ludziach. Tak naprawdę to nie ludzie będą cię wkurzać, tylko twoje własne błędy. Musisz postępować nieco bardziej rozważnie i następnym razem dobrze zastanowić się, zanim podejmiesz jakąś ryzykowną decyzję.

Nie wszystkie wybory, jakich dokonałeś w życiu były słuszne i nie wszystkie doprowadzą cię do sukcesu. Musisz pogodzić się z porażką i ruszyć dalej. Stanie w miejscu i roztrząsanie tego, co poszło nie tak, nie jest najlepszym pomysłem. Następnym razem będziesz wiedział, jakich błędów nie popełnić aby znów nie znaleźć się w tym samym miejscu, co teraz.

Nie możesz także obwiniać swoich bliskich, za to co dzieje się aktualnie w twoim życiu. To ty nim kierujesz i sam świadomie podejmujesz decyzje, dlatego musisz pogodzić się z tym, że niektóre z nich nie będą trafne.

Twój partner może mieć ci za złe, że obwiniasz go o całą sytuację. Najlepiej, jeżeli szczerze z nim porozmawiasz i przyznasz, że właściwie nie radzisz sobie ze swoimi emocjami. On na pewno zrozumie twoją postawę i pomoże ci ruszyć z miejsca.

Postaraj się sam podjąć jakieś działania w celu zredukowania nagromadzonego stresu. Pomyśl o aktywności fizycznej. Jazda na rowerze, bieganie lub siłownia bardzo dobrze sprawdzą się w redukowaniu napięcia. Będziesz zmęczony ale jednocześnie pozwoli ci to naprawdę odpocząć i oczyścić swój umysł.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Nadchodzący dzień będzie pozytywny. Możesz się spodziewać miłego spotkania z dawno niewidzianą osobą. Spędź trochę czasu na świeżym powietrzu i odpręż się, dzięki temu nabierzesz większej siły do działania.

Nie zawracaj sobie głowy sprawami, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczą. Dzisiaj nie będzie opuszczać Cię dobre samopoczucie. Gwiazdy zadbały o to, by wszystko szło po Twojej myśli. Ten dzień może być naprawdę jednym z najlepszych, o ile tylko pozytywnie się do niego nastawisz. Naprawdę kompletnie nie warto analizować problemów, które nie dotyczą Ciebie. Na większość z nich i tak nie masz wpływu, a tylko niepotrzebnie psujesz sobie nerwy.

O ile nie jest to kwestia pilnej pomocy bliskim, o tyle na chwilę obecną skup się po prostu wyłącznie na sobie. Kosmos może Ci dziś pomóc spotkać się z kimś, kogo już bardzo dawno nie widziałeś. Pomimo tego, że na początku możesz mieć do niego mieszane uczucia, spotkanie okaże się bardzo miłe i fascynujące. Spędzenie czasu z dawnym znajomymi i powspominanie dawnych czasów, może zdecydowanie jeszcze bardziej wprawić Cię w dobry humor, dlatego nie daj się namawiać, a nawet sam wykaż się inicjatywą.

Dla Twojego nieco przemęczonego ostatnio organizmu najlepsza będzie zarówno aktywna, jak i bierna rozrywka na świeżym powietrzu. Odpręż się na spacerze po lesie czy parku, posiedź trochę nad wodą, a może nawet pokuś się na jogging czy fitness na trawie. Takie dotlenienie organizmu sprawi, że poczujesz się pełen energii, pasji i chęci do działania.