Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Strzelec partnerski

(Listopad 22 - Grudzien 21)
piątek, grudzień 14, 2018

Strzelec – Wodnik

Pełen namiętności i pożądania związek, w którym seks będzie grał dominującą rolę. Jednak nie oznacza to wyłącznie relacji na płaszczyźnie fizycznej. Obydwoje traktują sypialnię jako dopełnienie uczucia. Dlatego też ich związek będzie prawdopodobnie szczęśliwy, pełen ciepła bynajmniej nie będzie w nim nudno.

Strzelec – Ryby

Same trudności oraz brak dawania drugiej osoby tego, czego na pragnie. Tak mniej więcej będzie wyglądać związek Strzelca z Rybami. Choć tu słowo związek jest już nadużyciem, gdyż prawdopodobnie nie uda im się nawiązać nawet przyjacielskiej ani czysto cielesnej relacji.

Strzelec – Baran

Pełna energii para, lubiąca żyć w takim samym, to znaczy szybkim tempie. Fascynuje ich sport i przygoda, dlatego odpowiednie dotarcie się, da im sposób na szczęśliwe, wspólne życie. A gdy dodatkowo zaiskrzy w sypialni, prawdopodobnie będzie to jedna z najlepiej dobranych par.

Strzelec – Byk

Ciężko będzie im odnaleźć punkt zaczepienia do stworzenia długotrwałej relacji, nawet jeżeli do tej pory krótki związek wydaje się być odpowiedni. Byk lubi dominować, a strzelec nie lubi poddawać się czyimś opiniom i decyzjom. W sypialni Strzelec preferuje adrenalinę, a Byk niekoniecznie będzie chciał wyjść poza delikatne obszary pieszczot. Związek możliwy, ale raczej potrzeba do tego cudu.

Strzelec – Bliźnięta

Na pewno łączy ich jedno. Obydwoje lubią się bawić. Znajdą u siebie nić porozumienia i sposób na to, jak się wspólnie zrelaksować, czy rozerwać. Niestety po pewnym czasie zaczną się sobą nudzić, a na to trudno już znaleźć będzie dla nich rozwiązanie. W łóżku bez fajerwerków więc nawet ta sfera nie będzie żadną podporą pozwalającą na przetrwanie tego związku.

Strzelec – Lew

Namiętny Lew na pewno zwróci na siebie uwagę Strzelca, któremu takie emocje potrzebne są do szczęścia. To sprawi, że prawdopodobnie ich relacje rozpoczną się w łóżku, ale bynajmniej nie muszą tam się zakończyć. Obydwa znaki potrzebują wolności w związku, żeby móc oddychać. I obydwoje potrafią ją także dać swojemu partnerowi. Stąd może wytworzyć się pomiędzy nimi unikalna więź, która będzie owocować dozgonną miłością.

Strzelec – Panna

Ewentualna relacja tych dwóch znaków, to najczęściej jeden wielki konflikt, znudzenie sobą nawzajem oraz zupełny brak zrozumienia dla drugiej osoby. W łóżku będzie dobrze tylko od czasu do czasu, gdy akurat wymagająca Panna, będzie miała na cokolwiek ochotę. Strzelec będzie ją też irytował swoim niefrasobliwym podejściem do życia, które według niej jest niedopuszczalne. Związku, a na pewno szczęśliwego z tego nie będzie.

Strzelec – Waga

Strzelec z Wagą mają duże szanse na stworzenie spokojnej, przyjacielskiej, partnerskiej i ciepłej krótkiej relacji, jak i dłuższego związku i rodziny. Dla Strzelca będzie ważne, że tolerancyjna Waga nie buntuje się przeciw jego naturalnym cechom, które od dziecka były mu wytykane przez innych. Potrafią stworzyć sobie niszę, w której cieszą się sobą nawzajem i są w stanie przez wiele lat odnajdywać w sobie pasje do kolejnych wspólnych zajęć.

Strzelec - Skorpion

Mogą się ze sobą związać, ale po co? Ciężko im będzie tak naprawdę nawet się w sobie zakochać. Czasami na początek będą sobą nieco zafascynowaniu w sypialni, ale i to dosyć szybko przeminie. Strzelec będzie zmęczony potrzebą namiętności Skorpiona. A Skorpion po pewnym czasie stwierdzi brak satysfakcji związkiem.

Strzelec – Strzelec

Tak bardzo do siebie podobnie, że każde z nich będzie tylko czekać na to, które pierwsze ujawni swoje najgorsze cechy. A doskonale wiedzą jakie, bo sami w sekrecie je powstrzymują. Jakakolwiek relacja będzie dla nich nieporozumieniem, chaosem, a nawet walką. Strzelce czują się tak wyjątkowe, że nie potrafią znieść myśli, że ktoś obok, może być do nich tak podobny.

Strzelec – Koziorożec

Lubiący intrygi Koziorożec, będzie reagował złością na otwartość i bezpośredniość Strzelca. Strzelec znów będzie miał ciągłe poczucie beznadziejności, że nie spełnia wymagań nieco kłótliwego koziorożca. Nie jest to materiał ani na romans, ani na długi związek.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Strzelec


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00