krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Byk

Horoskop Byk na-jutro

kwiecień 20 - maj 22

Dzisiaj trochę ci się poszczęści. Będziesz miał udany dzień w pracy i usłyszysz wiele komplementów na swój temat. Słowa uznania będą zasłużone, bo ostatnio trochę się napracowałeś nad pewnym przedsięwzięciem i wysiłek się opłacił.

Nie spoczywaj jednak na laurach, a potraktuj to jako motywację do dalszego działania. Masz jeszcze sporo pomysłów i możesz je z powodzeniem zrealizować, jeżeli tylko będziesz chciał podjąć pewne ryzyko. Masz spore zaplecze zarówno pod względem doświadczenia jak i wsparcia bliskich osób, dlatego nie bój się postawić następnego kroku. Może on pozytywnie wpłynąć na twoją najbliższą przyszłość i przynieść sporo korzyści.

W kwestii uczuciowej nie powodzi ci się już tak dobrze jak w interesach. Musisz pomyśleć nad tym, czy nie masz przypadkiem zbyt wygórowanych oczekiwań wobec pewnych osób, które się tobą interesują. Ideałów nie ma, więc postaraj się o trochę więcej wyrozumiałości i przyjrzyj się także swoim wadom. Nie możesz patrzeć na wszystkie relacje przez pryzmat tego, co wydarzyło się w twoim życiu w przeszłości. Warto uczyć się na swoich błędach i nie popełniać ich ponownie, jednak unikanie konkretnych sytuacji nie ma sensu, ponieważ życie biegnie swoim torem. Będąc zbyt ostrożnym, możesz przegapić szansę na naprawdę wartościowy związek, który mógłby rozkwitnąć pięknym uczuciem, które w tej chwili starasz się stłamsić.

Odezwij się dzisiaj do swoich bliskich, są ciekawi co u ciebie słychać. Ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu żeby z nimi porozmawiać, ale dzisiaj jest na to szansa. Nie masz z nimi zbyt zażyłych relacji, ale zawsze warto utrzymywać jakiekolwiek kontakty, żeby w razie potrzeby mieć się do kogo zwrócić.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Będziesz dziś rozchwiany emocjonalnie, ale pomimo to uda Ci się odnieść korzyści w sferze zawodowej. Otwórz oczy miłość jest blisko Ciebie i czeka tylko na to aż ją zauważysz. Pamiętaj, że nerwy szkodzą zdrowiu, więc bądź spokojny i połóż się dziś wcześniej spać. Twoje nastawienie do życia będzie dzisiaj bardzo zmienne.

Targany wieloma emocjami Byk, niekoniecznie cały czas będzie czujny, ale mimo wszystko gwiazdy wróżą powodzenie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o decyzje i obranie nowych torów czy starych sprawdzonych ścieżek w życiu zawodowym. Kariera stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko się trochę postarać. Już dziś odczujesz pierwsze korzyści z zaangażowania się w pracę.

Miłość puka do drzwi. Osoby w stałych związkach mają szansę poprawić swoje relacje z drugą połówką, a niektóre czeka nawet ponowne zauroczenie partnerem. Nie przegap tej szansy. Dla samotnych Byków to także świetny dzień na znalezienie wreszcie osoby, która będzie chciała spędzić z nimi życie. Być może ona jest bliżej niż myślisz i darzy Cię już gorącym uczuciem czekając na to, że odpowiesz jej tym samym.

Cały dzień pełen emocji i stresu niezbyt dobrze wpływanie wieczorem na Twoją koncentrację czy ogólne samopoczucie. Dlatego też najlepszą dla Ciebie receptą na dzisiejszy wieczór, będzie gorąca, relaksująca kąpiel, ciekawy film czy książka. Nie ma sensu wychodzić na spotkania z przyjaciółmi tak podirytowanym i zmęczonym. Po prostu zajmij się bierną rozrywką, wycisz skołatane nerwy i w miarę wcześniej połóż się spać.