krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Byk

Horoskop Byk na-jutro

kwiecień 20 - maj 22

Jeżeli wydawało ci się, że w ostatnich dniach nie wyrabiasz się w pracy i masz za dużo na głowie, dzisiaj twoje napięcie prawdopodobnie sięgnie zenitu. Przygotuj się na ekstremalne sytuacje, które mogą całkowicie wytrącić cię z równowagi. Niektórzy mogą chcieć zarzucić ci dzisiaj wiele rzeczy, jednak większość z nich nie będzie miała nic wspólnego z rzeczywistością.

Nie jesteś więc na straconej pozycji, ponieważ wystarczy, że obronisz się prawdą. Masz wśród swoich współpracowników także kilku sprzymierzeńców, którzy w razie potrzeby wstawią się za tobą i pomogą zwalczyć nieprzyjazne osoby. Nie stawiaj się jednak zbytnio szefowi, ponieważ może się to dla ciebie skończyć bardzo nieprzyjemnie. Zajmij się lepiej swoimi obowiązkami i staraj się nie wdawać w dyskusje.

Po pracy będziesz mógł wreszcie odpocząć w domu, gdyż popołudnie prawdopodobnie spędzisz samotnie. Wykorzystaj ten czas na własne przyjemności, a wszelkie obowiązki odłóż na kolejny dzień. Nie musisz dzisiaj dobijać się następną pracą, a konieczne do wykonania czynności nie uciekną i prawdopodobnie wykonasz je z większą przyjemnością.

Nie umawiaj się dzisiaj z nikim na spotkanie, ponieważ przez twoje rozgoryczenie może ono zakończyć się dosyć nieprzyjemnie. Wszelkie sprawy rodzinne postaraj się załatwić jak najszybciej aby mieć więcej czasu dla siebie. Bliscy też raczej nie będą próbowali wchodzić ci w drogę, dlatego pomyśl o wynagrodzeniu im tego, gdy złość już ci przejdzie. Postaraj się nie wyżywać na innych ludziach, ponieważ nie są oni niczemu winni.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Będziesz dziś rozchwiany emocjonalnie, ale pomimo to uda Ci się odnieść korzyści w sferze zawodowej. Otwórz oczy miłość jest blisko Ciebie i czeka tylko na to aż ją zauważysz. Pamiętaj, że nerwy szkodzą zdrowiu, więc bądź spokojny i połóż się dziś wcześniej spać. Twoje nastawienie do życia będzie dzisiaj bardzo zmienne.

Targany wieloma emocjami Byk, niekoniecznie cały czas będzie czujny, ale mimo wszystko gwiazdy wróżą powodzenie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o decyzje i obranie nowych torów czy starych sprawdzonych ścieżek w życiu zawodowym. Kariera stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko się trochę postarać. Już dziś odczujesz pierwsze korzyści z zaangażowania się w pracę.

Miłość puka do drzwi. Osoby w stałych związkach mają szansę poprawić swoje relacje z drugą połówką, a niektóre czeka nawet ponowne zauroczenie partnerem. Nie przegap tej szansy. Dla samotnych Byków to także świetny dzień na znalezienie wreszcie osoby, która będzie chciała spędzić z nimi życie. Być może ona jest bliżej niż myślisz i darzy Cię już gorącym uczuciem czekając na to, że odpowiesz jej tym samym.

Cały dzień pełen emocji i stresu niezbyt dobrze wpływanie wieczorem na Twoją koncentrację czy ogólne samopoczucie. Dlatego też najlepszą dla Ciebie receptą na dzisiejszy wieczór, będzie gorąca, relaksująca kąpiel, ciekawy film czy książka. Nie ma sensu wychodzić na spotkania z przyjaciółmi tak podirytowanym i zmęczonym. Po prostu zajmij się bierną rozrywką, wycisz skołatane nerwy i w miarę wcześniej połóż się spać.