krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Byk

Horoskop Byk na-jutro

kwiecień 20 - maj 22

Musisz być dzisiaj odporny na złośliwość innych ludzi. Prawdopodobnie spotkasz dziś na swojej drodze kogoś, kto wyjątkowo bardzo będzie chciał się z tobą pokłócić. Nie daj się sprowokować, ponieważ tej osobie zależy jedynie na tym aby popsuć ci humor.

Masz dzisiaj do zrealizowania kilka rzeczy i jeżeli się zdeterminujesz, uda ci się wszystko wykonać. Nie możesz się rozpraszać, dlatego wszelkie niewyjaśnione sprawy odłóż na kolejne dni. Dzisiaj i tak nie uda ci się ich rozwiązać, a mogą być one przeszkodą do ruszenia o krok dalej. Miej otwarty umysł i wysłuchaj tego co inni mają ci do powiedzenia, może wyciągniesz z tego bardzo wartościowe wnioski, które pewne sprawy ci rozjaśnią.

Nie skrywaj urazy do partnera za ostatnie wydarzenia. Musicie wyjaśnić sobie, co tak właściwie zaszło i dlaczego doprowadziło to do aż takiej kłótni. Tylko szczera rozmowa pozwoli wam obojgu wszystko sobie wyjaśnić i poukładać. Nie ma sensu gniewać się na siebie, jeżeli właściwie żadne z was do końca nie wie o co poszło.

Zrób sobie dzisiaj wieczorem mały reset. Lampka wina lub piwo na mieście ze znajomymi pozwolą na chwilę odetchnąć i nie przejmować się tak bardzo tym, co może się nie udać. Znajomi też muszą ostatnio nieco powalczyć o twoje towarzystwo, bo jesteś niezwykle zabiegany. Postaraj się wynagrodzić im ostatnie tygodnie swojej nieobecności i każdemu poświęć dłuższą chwilę na rozmowę.

Może być wśród nich jedna osoba, która szczególnie zabiega o twoje względy. Musisz wyjaśnić z nią tę sprawę i dać jej dokładnie do zrozumienia, że nie tego samego oczekujecie od waszej znajomości.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Będziesz dziś rozchwiany emocjonalnie, ale pomimo to uda Ci się odnieść korzyści w sferze zawodowej. Otwórz oczy miłość jest blisko Ciebie i czeka tylko na to aż ją zauważysz. Pamiętaj, że nerwy szkodzą zdrowiu, więc bądź spokojny i połóż się dziś wcześniej spać. Twoje nastawienie do życia będzie dzisiaj bardzo zmienne.

Targany wieloma emocjami Byk, niekoniecznie cały czas będzie czujny, ale mimo wszystko gwiazdy wróżą powodzenie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o decyzje i obranie nowych torów czy starych sprawdzonych ścieżek w życiu zawodowym. Kariera stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko się trochę postarać. Już dziś odczujesz pierwsze korzyści z zaangażowania się w pracę.

Miłość puka do drzwi. Osoby w stałych związkach mają szansę poprawić swoje relacje z drugą połówką, a niektóre czeka nawet ponowne zauroczenie partnerem. Nie przegap tej szansy. Dla samotnych Byków to także świetny dzień na znalezienie wreszcie osoby, która będzie chciała spędzić z nimi życie. Być może ona jest bliżej niż myślisz i darzy Cię już gorącym uczuciem czekając na to, że odpowiesz jej tym samym.

Cały dzień pełen emocji i stresu niezbyt dobrze wpływanie wieczorem na Twoją koncentrację czy ogólne samopoczucie. Dlatego też najlepszą dla Ciebie receptą na dzisiejszy wieczór, będzie gorąca, relaksująca kąpiel, ciekawy film czy książka. Nie ma sensu wychodzić na spotkania z przyjaciółmi tak podirytowanym i zmęczonym. Po prostu zajmij się bierną rozrywką, wycisz skołatane nerwy i w miarę wcześniej połóż się spać.