krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Byk

Horoskop Byk na-jutro

kwiecień 20 - maj 22

Będziesz dzisiaj niezwykle radosny i uprzejmy dla innych. Twój dobry nastrój nie jest spowodowany niczym konkretnym. Po prostu poczujesz jakiś nieokreślony przypływ energii i będziesz chciał go spożytkować.

Poświęć się dla innych. Prawdopodobnie jest w twoim otoczeniu ktoś, kto radzi sobie w życiu nieco gorzej. Ta osoba potrzebuje wsparcia, chociaż nigdy bezpośrednio o nie nie poprosi. Rozejrzyj się i zaraź ją swoim optymizmem.

Twój zapał do życia w pracy nieco się ostudzi. Będziesz miał sporo do zrobienia, a szef wcale nie stanie się mniej wymagający niż zwykle. Postaraj się nie wchodzić mu w drogę, bo możesz się przypadkiem narazić. Nie wszyscy lubią, kiedy ktoś inny ma dobry humor i mogą chcieć skutecznie ci go popsuć.

Euforia nie będzie cię opuszczać jednak już po zakończeniu pracy i możesz przez to wykonać jakieś głupie posunięcie, którego już za kilka dni pożałujesz. Zastanów się więc dwa razy, zanim podejmiesz jakąś zobowiązującą decyzję i obiecasz komuś coś, z czego nie będziesz w stanie się wywiązać.

Swoich bliskich zarazisz dobrym humorem i wspólnie wpadniecie na pomysł pożytecznego i przyjemnego spędzania czasu. Nareszcie uda wam się porozmawiać i wyjaśnić sobie pewne zaległe sprawy. Nie duś w sobie emocji i przyznaj się do tego, że trochę cię ostatnio rozczarowali. Szczere rozmowy sprzyjają utrzymywaniu zdrowych relacji, dlatego warto mówić o swoich uczuciach.

Wieczorem znajdź czas dla swojego partnera i zjedzcie wspólnie kolację. Możesz postarać się przygotować dla niego deser, na pewno doceni twój wysiłek i odpowiednio się odwdzięczy.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Będziesz dziś rozchwiany emocjonalnie, ale pomimo to uda Ci się odnieść korzyści w sferze zawodowej. Otwórz oczy miłość jest blisko Ciebie i czeka tylko na to aż ją zauważysz. Pamiętaj, że nerwy szkodzą zdrowiu, więc bądź spokojny i połóż się dziś wcześniej spać. Twoje nastawienie do życia będzie dzisiaj bardzo zmienne.

Targany wieloma emocjami Byk, niekoniecznie cały czas będzie czujny, ale mimo wszystko gwiazdy wróżą powodzenie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o decyzje i obranie nowych torów czy starych sprawdzonych ścieżek w życiu zawodowym. Kariera stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko się trochę postarać. Już dziś odczujesz pierwsze korzyści z zaangażowania się w pracę.

Miłość puka do drzwi. Osoby w stałych związkach mają szansę poprawić swoje relacje z drugą połówką, a niektóre czeka nawet ponowne zauroczenie partnerem. Nie przegap tej szansy. Dla samotnych Byków to także świetny dzień na znalezienie wreszcie osoby, która będzie chciała spędzić z nimi życie. Być może ona jest bliżej niż myślisz i darzy Cię już gorącym uczuciem czekając na to, że odpowiesz jej tym samym.

Cały dzień pełen emocji i stresu niezbyt dobrze wpływanie wieczorem na Twoją koncentrację czy ogólne samopoczucie. Dlatego też najlepszą dla Ciebie receptą na dzisiejszy wieczór, będzie gorąca, relaksująca kąpiel, ciekawy film czy książka. Nie ma sensu wychodzić na spotkania z przyjaciółmi tak podirytowanym i zmęczonym. Po prostu zajmij się bierną rozrywką, wycisz skołatane nerwy i w miarę wcześniej połóż się spać.