krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop dzienny Byk

Horoskop Byk na-jutro

kwiecień 20 - maj 22

Ten dzień będzie ci się nieco dłużył. Ogarnie cię monotonia i zaduma. Pogoda za oknem sprzyja raczej rozmyślaniom niż wytężonej pracy, dlatego dzisiaj nie będziesz zbyt efektywny w swoich działaniach.

W pracy skup się na tym, co najważniejsze do zrobienia i staraj się nie popełniać błędów, prawdopodobnie na nic więcej niż konieczne minimum nie będziesz w stanie się dzisiaj wysilić. Staraj się nie wchodzić ludziom w drogę i nadrób pracownicze informacyjne zaległości. Prawdopodobnie szybko znajdziesz kompana do rozmów, ponieważ dzisiaj nikt w pracy nie zamierza się przemęczać.

Po pracy postaraj się spędzić trochę czasu ze swoim partnerem. On ostatnio musi zabiegać o twoją uwagę, a ty chyba niezbyt chętnie chcesz mu ją poświęcać. Zastanów się może, czy jest to właściwa osoba a ty jesteś pewien swoich uczuć, bo może okazać się, że tylko ją ranisz i niepotrzebnie dajesz nadzieję.

Takie postępowanie nie jest na dłuższą metę ani w porządku ani korzystne dla któregoś z was. Może wasz czas już dobiegł końca i nadeszła pora na zmianę, a może to tylko chwilowy kryzys i będąc wobec siebie szczerymi, razem przez to przejdziecie.

Pomyśl dzisiaj o ugotowaniu czegoś smacznego, ostatnio nie miałeś na to zbyt wiele czasu. Dobry posiłek przygotowany własnoręcznie, poprawi ci humor i będzie smakował jeszcze lepiej.

Umów się na wieczór z przyjaciółmi, może zaproś ich do siebie na małą posiadówkę. Już dawno nie mieliście okazji się spotkać. Na pewno macie dużo do nadrobienia, a takie spotkanie pozwoli wszystkim się odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach.

Najnowsze artykuły
ikona górna

Będziesz dziś rozchwiany emocjonalnie, ale pomimo to uda Ci się odnieść korzyści w sferze zawodowej. Otwórz oczy miłość jest blisko Ciebie i czeka tylko na to aż ją zauważysz. Pamiętaj, że nerwy szkodzą zdrowiu, więc bądź spokojny i połóż się dziś wcześniej spać. Twoje nastawienie do życia będzie dzisiaj bardzo zmienne.

Targany wieloma emocjami Byk, niekoniecznie cały czas będzie czujny, ale mimo wszystko gwiazdy wróżą powodzenie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o decyzje i obranie nowych torów czy starych sprawdzonych ścieżek w życiu zawodowym. Kariera stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko się trochę postarać. Już dziś odczujesz pierwsze korzyści z zaangażowania się w pracę.

Miłość puka do drzwi. Osoby w stałych związkach mają szansę poprawić swoje relacje z drugą połówką, a niektóre czeka nawet ponowne zauroczenie partnerem. Nie przegap tej szansy. Dla samotnych Byków to także świetny dzień na znalezienie wreszcie osoby, która będzie chciała spędzić z nimi życie. Być może ona jest bliżej niż myślisz i darzy Cię już gorącym uczuciem czekając na to, że odpowiesz jej tym samym.

Cały dzień pełen emocji i stresu niezbyt dobrze wpływanie wieczorem na Twoją koncentrację czy ogólne samopoczucie. Dlatego też najlepszą dla Ciebie receptą na dzisiejszy wieczór, będzie gorąca, relaksująca kąpiel, ciekawy film czy książka. Nie ma sensu wychodzić na spotkania z przyjaciółmi tak podirytowanym i zmęczonym. Po prostu zajmij się bierną rozrywką, wycisz skołatane nerwy i w miarę wcześniej połóż się spać.