krzyż prawy krzyż lewy
Horoskop miłosny Byk

Horoskop miłosny Byk

W Twoim znaku planety się krzyżują. Przyniesie to zarówno dobre, jak i złe wydarzenia w tym roku. Pluton będzie Cię wspierał i będziesz pod jego znacznym wpływem, co sprawi, że rok stanie się dużo bardziej pozytywny. Zaczniesz otwierać oczy na wiele sytuacji i z wielu spraw zdawać sobie sprawę.

Dla singli

Wpływ Saturna nie będzie dla Ciebie korzystny. Twoja dusza romantyka na ten rok zostanie skutecznie uśpiona. Z tego powodu stracisz wiele okazji i wiele potencjalnych partnerów się od Ciebie odwróci. Jest jednak szansa, że mając tę informację, możesz spróbować zaradzić tej sytuacji.

Jeśli dobrze to rozegrasz, wakacje mogą być dla Ciebie przełomowym czasem. Kiedy poczujesz, że to ta osoba, musisz otworzyć dla niej swoje emocje. Mężczyzna Byk, będzie miał problem w okazywaniu swoich emocji i w zdobywaniu ewentualnej partnerki.

Dla związku

Dla osób, które nie są pewne czy to prawdziwa miłość, na jaw wyjdzie, że ta relacja to tylko zauroczenie, które do niczego nie prowadzi. Może być to bardzo rozczarowujące, jak i budujące przyszłość. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości to znak, że czas daną relację zakończyć i się poddać. Jowisz nie pozwoli Ci ciągnąć niczego na siłę.

Jeśli jednak jesteś pewny swoich uczuć i trwałości związku, zadbaj o niego. Wiosną zaczniecie bardziej doceniać wspólne chwile. Polubicie wspólne aktywności i rozrywki. Przyjemność zaczniecie czerpać z drobnych rzeczy jak wspólne wypicie kawy czy obejrzany we dwoje film. Gwiazdy pchną Wasze relacje do przodu. Odkryjecie rzeczy, które wcześniej trudno było Wam dostrzec, Codzienna rutyna będzie tylko podkręcała Wasze uczucie.

Najnowsze artykuły
ikona górna