Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Ryby partnerski

(Luty 19 - Marzec 20)
piątek, grudzień 14, 2018

Ryby – Wodnik 

W sypialni związek pełen namiętności i wielu spełnianych fantazji. Oboje kochankowie doskonale wiedzą, jak w tym aspekcie zadbać o potrzeby partnera. Jednak w życiu codziennym w końcu związek ulegnie rozsypce, jeżeli nie znajdziecie kompromisu w kwestii rozwiązywania problemów. Nie wszystko da się wyłącznie sercem lub logiką doprowadzić do końca.

Ryby – Ryby 

Jedno z najlepszych dopasowań zodiakalnych. Zarówno w relacjach intymnych, gdzie obydwoje, pomimo zamknięcia w sobie znają swoje potrzeby, jak i w możliwościach przenoszenia tychże relacji na inne poziomy tak, by rozwiązywać problemy dnia codziennego.

Ryby – Baran 

Początkowe spory bezpośredniego Barana z wrażliwymi Rybami, mogą wydawać się nie do przejścia. Jednak wystarczy nieco cierpliwości i wzajemnego pożądania, aby umocnić związek, rozpalić go seksualnie, jak i stworzyć ciekawą relację.

Ryby – Byk 

Delikatne, marzycielskie ryby i stąpający twardo po ziemi byk, na pierwszy rzut oka mogą mieć problemy z wzajemnym dotarciem. Jednak gdy się to uda, wróży się im świetny związek, pełen namiętności, jak i partnerstwa. Wystarczy, tylko aby obydwoje postarali się wypracować kompromis.

Ryby – Bliźnięta 

Bez większych perspektyw. Może powstać między tymi zupełnie różnymi znakami krótki i namiętny romans, ale zmienność bliźniąt nie da szans na dobre relacje z uczuciowymi Rybami. Jeżeli związek się rozwinie, trzeba uważać, aby nie stał się toksyczny.

Ryby – Rak 

Jedno z odpowiednich dopasowań dla pragnących namiętności i czułości Ryb. W sypialni wulkany energii zaspokajające nawzajem swoje najskrytsze pragnienia. Ale poza nią także materiał na dobry związek i partnerstwo dopełniające się pod względem emocjonalnym. A ich sprzeczki, których także nie będzie brakować, wzmocnią uczucia, jakimi siebie darzą.

Ryby – Lew 

Jedne z najmniej dopasowanych związków. Lew jako pełen entuzjazmu a wręcz ekstrawertyczny człowiek, nie zrozumie, a wręcz będzie zmęczony i zirytowany introwertyczną postawą ryb. Niedopasowanie widać w każdym aspekcie takiego związku, zarówno w sypialni, partnerstwie, jak i wychowaniu dzieci.

Ryby – Panna 

Ryby będące osobami działającymi zależnie od ich samopoczucia oraz patrzące na wszystko z nieufnością i dystansem, nie odnajdą się w towarzystwie Panny, która lubi planować i działać. W takim związku będą zawsze spragnione ciepłą, którego traktująca z rezerwą świat Panna nie będzie w stanie im dąć. Kłótnie i brak szczęścia, tak zazwyczaj wygląda taki związek.

Ryby – Waga 

Dopasowanie na niektórych frontach, będzie się przeplatać z zupełnie różnym postrzeganiem na innych. W sypialni Ryby i Waga mogą osiągnąć kompromis i tworzyć odpowiadajcie im relacje. W partnerstwie chaos. Z jednej strony osoby mające te same cele, z drugiej często rozmijające się w dążeniach. Łączy ich na pewno zamiłowanie do luksusu, ale żadne z nich nie ma ochoty na niego pracować.

Ryby – Skorpion 

Wyjątkowo dopasowani w sypialni Ryby i Skorpion, tworzą w niej jedność i ciężko im poza nią wyjść. Pociągają siebie nawzajem i spełniając swoje najskrytsze, erotyczne pragnienia. Poza pociągiem cielesnym ma szansę ich połączyć także wielkie uczucie, które zwieńczone małżeństwem, na pewno będzie wielką miłością do końca ich dni.

Ryby – Strzelec 

O ile na początku zafascynowane sobą, głównie w tematach intymnych i umiejące prowadzić wielogodzinne rozmowy, Ryby i Strzelce niekoniecznie pójdą o krok dalej. W pewnym momencie flegmatyczność Ryb zacznie nudzić lub nawet irytować Strzelca, przez co związki takie nierzadko kończą się zdradą. Małżeństwo między tymi znakami, także nie wróży szczęśliwej przyszłości.

Ryby – Koziorożec 

Seksualnie dopasowani, umiejący bez problemu rozwiązać kwestię różnic w upodobaniach. Ryby wraz z ich pokładami uczuć, nieco złagodzą beznamiętnego Koziorożca. Związek, w którym kłótnie będą obecne, ale na równi z godzeniem się, jak i siłą uczuć. Zapowiada się dobrana para przeciwieństw, zarówno w sypialni, jak i w przyszłym, partnerskim i rodzinnym życiu.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Ryby


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00