Horoskop partnerski

logo missingHoroskop Rak partnerski

(Czerwiec 22 - Lipiec 22)
piątek, grudzień 14, 2018

Rak - Wodnik

Porywczy Rak może budzić niepokój w opanowanym Wodniku. Ich temperamenty znacznie się różnią. Jeśli chcą zbudować trwały związek to muszą, włożyć w niego dużo pracy. Nic nie przyjdzie im łatwo, mimo iż bardzo by tego chcieli. Towarzyskość raka nie do końca będzie odpowiadać Wodnikowi. Spięcia na tej płaszczyźnie, w ich relacji są gwarantowane.

Rak - Ryby

To para dwóch narwańców. Za dużo robią, przy czym za mało myślą o ewentualnych skutkach swoich poczynań. Wzajemnie się napędzają i nakręcają, zarówno w pozytywnych, jak i negatywnych sytuacjach. Lubią spontaniczne decyzje. Ich życie uczuciowe jest pełne wybuchów i uniesień. Ten związek jednak nie ma zbyt dużych szans. Nie umieją się hamować.

Rak – Baran 

Baran dla Raka może być w sypialni za bardzo odważny i nowatorski, co nie współgra z jego dążeniem do raczej tradycyjnych form miłości cielesnej. Dodatkowo jest to także potęgowane w związku, gdzie Rak cechuje się dużym przywiązaniem do wartości, zamykając otwartego Barana w klatce zaborczości. To wszystko nie wróży udanego związku.

Rak – Byk

Ciekawy związek biorąc pod uwagę o, że znaki te pomimo różnic doskonale się rozumieją, jak i uzupełniają. W związku z tym pojawia się w nich fascynacja i namiętność. Udany przepis na związek, zarówno krótkotrwały oparty o seks, jak i długie szczęśliwe małżeństwo.

Rak – Bliźnięta

Ekstrawertyczne i pełne pomysłów oraz uwielbiające towarzystwo bliźnięta onieśmielają spokojnego, zrównoważonego raka, często wzbudzając w nim także wiele, wręcz niezdrowej zazdrości. Pomimo tego, że na początku obydwojgiem będzie targać namiętność i gorące uczucie, związek raczej nie przetrwa próby czasu.

Rak – Rak

Jako że to głównie przeciwieństwa się przyciągają, związek pomiędzy dwoma Rakami to kwintesencja tego, że ciężko związek z kimś o identycznym charakterze. W sypialni gorąco i zmysłowo jednak w małżeństwie może już nie być tak kolorowo. Jest szansa na miłość do końca życia, ale należy uważać, by relacja nie zrobiła się toksyczna.

Rak – Lew

Połączenie tych dwóch znaków zodiaku daje nawet bardzo duże nadzieje na szczęśliwy i owocny związek, ale pod jednym warunkiem. Spokojny i niewychylający się Rak, musi pozwolić despotycznemu Lwu sobą czasem rządzić. Wtedy powstanie idealna para zarówno w życiu rodzinnym, jak i w alkowie.

Rak – Panna

Związek, który może przetrwać do końca życia w szczęściu i wzajemnym szacunku, jednak nie pojawią się w nim wybuchy namiętności i fajerwerki. Będzie raczej harmonia i spokój. Także w sypialni bez wielkich uniesień, ale dobrze rozegrana ta część życia także będzie przynosić zadowolenie u obojga.

Rak – Waga

Zmienny temperament Raka może nieco irytować Wagę, która nie lubi zmian. Ponadto Rak oczekuje ciepła, które także niekoniecznie dostanie od partnera spod tego znaku. Może to przekształcić się w związek uzupełniający się nawzajem i wspierający w trudniejszych sytuacjach, ale raczej nie przetrwa on próby czasu.

Rak – Skorpion

Super połączenie dwóch cech, które grają ze sobą w odpowiedniej tonacji. Namiętność i zmysłowość Skorpiona w połączeniu z delikatnością Raka da im poczucie spełnienia w sypialni. Ponadto Rak jako osoba niezwykle lojalna i brzydząca się zdradą, bez problemu sprawi, iż zaborczość Skorpiona pozostanie na bezpiecznym, zdrowym poziomie.

Rak – Strzelec

Jedna z tych relacji, która rzadko kiedy daje nadzieję na przyszłość. Obydwa znaki, to niemalże przeciwieństwo siebie, na tak wielu ścieżkach życia, że nawet nie ma mowy o wzajemnym uzupełnianiu. Sprzeczny światopogląd, zupełnie różne plany na życie i wiele innych wykluczających się cech, nie pozwala na stworzenie harmonii, spokoju i szczęścia.

Rak - Koziorożec

Z koziorożcem nie sposób się nudzić, a Rak potrzebuje ciągle nowych wyznań. To wszystko sprawia, że fantastycznie ze sobą współgrają i są dla siebie stworzeni. Ich wzajemne plany, zawsze się pokrywają. Lubią razem i szaleć i odpoczywać. Ciągle mają szalone i kreatywne pomysły co podsyca ich życie uczuciowe oraz przy okazji, erotyczne.

Horoskop słońce

Czytaj miesięczny horoskop Baran

Karta Dnia Znaku Rak


Tarot Wieża Boga

Wieża Boga

Jest to jedna z kart w tarocie, której nikt nie powinien chcieć ujrzeć w rozkładzie. Przedstawia dużą siłę, ale zarazem zemstę od losu. Reprezentuje osobę samolubną, zawistną obsesyjnie dążącą do...

Czytaj więcej

Twój horoskop

Sprawdź co Cię czeka

Twoje życie się zmienia, dowiedz się co Cie czeka w najbliższej przyszłości. Z naszym horoskopem przygotujesz się na każdą niespodzienkę jaką szykuje Ci Twoje życie.

Zapisz się do subskrypcji

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00