Sennik wypadek samochodowy

sennik książka

Sen o wypadku samochodowym to oznaka wystąpienia nieszczęścia w czasie podróży. Dlatego właśnie, kiedy przyśni Ci się wypadek samochodowy, to lepiej na jakiś czas zrezygnuj ze wszelkich wypraw i wycieczek. Najczęściej wypadek w śnie nie wróży niczego dobrego, jednakże wiele zależy od tego, jak dokładnie przebiega to wydarzenie w śnie i w jakiej jesteś tam sytuacji.

Wypadek samochodowy, który sam spowodowałeś, świadczy o niskiej samoocenie, która nie pozwala Ci samodzielnie podejmować żadnych decyzji. Nie czujesz się wtedy komfortowo, a najlepiej jest Ci w grupie osób, gdzie nie musisz podejmować samodzielnych decyzji.

Kiedy w śnie ulegasz wypadkowi, bez konkretnego zaznaczenia jak to się stało, to znak, że wkrótce pojawia się przeciwności i możliwe są poważne kłopoty.

Dobry sen jest wtedy, kiedy śnisz o wypadku, w którym nie odnosisz żadnych ran. To oznacza, że już niedługo los się do Ciebie uśmiechnie i czekają Cię zmiany na lepsze.

Samo przeżycie wypadku samochodowego jest ostrzeżeniem przed niepoważnym działaniem otoczenia, które może Ci zaszkodzić.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00