krzyż prawy krzyż lewy

Sennik wypadające zęby

Znaczeniu snu wypadające zęby

Sen wypadające zęby

W

Sen o wypadającym zębie to oznaka nadchodzącego nieszczęścia, a może nawet i śmierci kogoś, z najbliższej rodziny. Kiedy przyśnią się wypadające zęby, należy zachować ostrożność w życiu, w podejmowaniu ważnych decyzji.

Jeśli wypadający ząb przyśni się osobie, która ma długi lub musi oddać pieniądze, to znak, że wkrótce spłaci wszystkie swoje zadłużenia. W takiej sytuacji zęby, które wypadają we śnie, są oznaką czegoś dobrego.

Jeśli w śnie traci się zęby w dowolny sposób, to również zwiastun nieszczęścia, niepowodzenia, a także śmierci.

Kiedy wszystkie zęby wypadną jednocześnie, w tym samym momencie, to można się w życiu spodziewać, że w jednej chwili dom zrobi się pusty, zostaniesz w nim sam.

Może się jeszcze zdarzyć, że w śnie pojawi się sytuacja, w której wypadają stare zęby, ale w tym samym momencie pojawiają się na ich miejscu nowe zęby. Taki sen oznacza, że w życiu należy się spodziewać poważnych zmian, które wkrótce nastąpią. W takiej sytuacji wiele zależy od tego, w jakim stanie będą te nowe zęby.

Jeśli nowe zęby będą w lepszym stanie aniżeli te poprzednie, to oczywiście szykują się zmiany na lepsze.

Nie mniej, jednak kiedy na miejscu starych zębów rosną nowe w gorszym stanie, to i zmiany będą na gorsze.

Sen o wypadającym zębie może również odzwierciedlać Twoje fizyczne i witalne zmęczenie, które wynika z poważnych problemów i trudnego okresu, który właśnie przeżywasz. To znak, że powinieneś nieco zwolnić i dać organizmowi odpocząć. Obowiązki przytłaczają Cię, nie masz siły im podołać.