krzyż prawy krzyż lewy

Sennik wszy

Znaczeniu snu wszy

Sen wszy

W

Sen o wszach to oznaka zbliżających się chorób, cierpienia, a nawet i biedy. Najczęściej sen, w którym udział biorą właśnie wszy, nie wróży niczego dobrego. Należy on do negatywnych snów, po których wydarzy się coś niedobrego.

Kiedy przyśnią się wszymoże to zwiastować, że w niedługim czasie Ciebie lub kogoś bliskiego dotknie choroba. Zwłaszcza jeśli wesz w Twoim śnie zostaje zabita przez Ciebie. W takiej sytuacji w życiu na pewno pojawi się pogorszenie stanu zdrowia, a może nawet i różne inne niepowodzenia.

Nie mniej jednak zabicie wszy to również dobry zwiastun, gdyż oznacza, że wszystkie te negatywne zjawiska zostaną przez Ciebie pokonane. Zatem to, co zwiastuje zabicie wszy we śnie, oznacza również pokonanie tego.

Wszy mogą również być wróżbą czegoś dobrego. Pod warunkiem, że przyśnią się u kogoś innego, a nie u Ciebie. W takiej sytuacji możesz spodziewać się sukcesu i powodzenia, w działaniu a także w swoim życiu.

W przypadku snu o wszach, znaczenie ma również ich wielkość.

Jeśli są one bardzo duże, to oznacza, że wkrótce możesz spodziewać się dużych pieniędzy. Takie wielkie wszy zwiastują bogactwo.

Wszy, które znajdują się na całym ciele, również mogą wskazywać na pojawienie się choroby.

Jednakże wszy, które widać jedynie na głowie, to znak, że zbliżają się problemy i troski.

Kiedy te insekty pojawią się na ciele kogoś innego, również oznaczają kłopoty i chorobę. Jednakże te problemy dotyczyć będą bliskiej Ci osoby.

Łapanie wszy we śnie to także nic dobrego, gdyż oznacza przerodzenie się drobnych problemów w dość spore kłopoty.