krzyż prawy krzyż lewy

Sennik wojna

Znaczeniu snu wojna

Sen wojna

W

Sen o wojnie to oznaka zdenerwowania i zatargów, ale również bogactwa i powodzenia. W takiej sytuacji bardzo ważne jest to, w jakiej formie ukazana jest wojna w śnie, a także jaką rolę w niej odgrywamy.

Kiedy jesteś obserwatorem wojny, która się toczy we śnie, symbolizuje to niepokój i zdenerwowanie. W życiu stanie się coś, co spowoduje wielkie nerwy i wzburzenie.

Wyruszanie na wojnę, to także niepokojący znak, gdyż po takim śnie możesz się spodziewać fiaska w sprawie, nad którą pracujesz. Nie osiągniesz w niej takich efektów, jakich się spodziewasz, to na pewno się nie uda.

Co oznacza wojna w śnie, to zależy również od tego, jak się ona kończy.

Kiedy wojna jest przegrana, to i w życiu trzeba spodziewać się niepokojących wieści. Taki sen oznacza przykre i niemiłe wiadomości na temat osoby, którą się bardzo dobrze zna, o kimś bliskim.

Zupełnie inaczej jest, kiedy wojna, która się toczy w śnie, kończy się szczęśliwie, a więc jest wygrana. W takiej sytuacji w realnym życiu należy się spodziewać powielenia majątku, bogactwa, które przyjdzie niebawem.

Czytanie w gazecie o wojnie nie należy do przyjemnych wiadomości. Dlatego właśnie, jeśli to czynimy we śnie, to również nie oznacza niczego dobrego. Po takim śnie należy się spodziewać, że wkrótce dowiesz się o czymś przykrym i niemiłym.

Jeśli w śnie ujrzysz zbrojenie przygotowane na wojnę, to musisz się spodziewać w życiu nieszczęścia, które wkrótce do Ciebie przyjdzie.

Jednakże widok zniszczonej broni to dobry znak, gdyż zwiastuje ulgę po jakimś nieszczęściu.