krzyż prawy krzyż lewy

Sennik wesele

Znaczeniu snu wesele

Sen wesele

W

Sen o weselu to oznaka różnych uczuć. W zależności od sytuacji na weselu sen może oznaczać miłość, namiętność, a także zazdrość, bankructwo, a nawet i śmierć. Podczas wesela w śnie można robić dokładnie to samo, co na weselach w realnym życiu. Właśnie interpretacja zależy od sytuacji, w której się znajdziesz.

Jeśli tańczysz na weselu w śnie, to oznacza, że w życiu prywatnym nie do końca uda Ci się zrealizować swój plan. Twoje działania nie przyniosą oczekiwanych efektów. Natomiast kiedy w śnie jedynie widzisz wesele, przyglądasz się bawiącym gościom, to znak, że jesteś o coś lub kogoś zazdrosny.

Może przyśnić się uczestniczenie we własnym weselu. Wtedy należy sen interpretować jako chęć udziału w jakiejś imprezie. Może to również oznaczać poszukiwania rozrywki i relaksu.

Zupełnie inaczej jest, kiedy przyśni się udział w cudzym weselu. Wtedy należy być ostrożnym, gdyż nie wróży to nic dobrego, a może nawet oznaczać śmierć.

Przyjmowanie gości weselnych, to również sen ostrzegający. Ponieważ należy go interpretować jako możliwą utratę pieniędzy lub nawet całego majątku.

Jeśli w śnie jesteś przedstawiony jako uczestnik orszaku weselnego, to znak, że wkrótce się zakochasz. Co więcej, oznacza to, że obdarzysz kogoś tym uczuciem od pierwszego wejrzenia. Zatem dobrze rozglądaj się wokół siebie, gdyż miłość na pewno rychło się odszuka.

Jeśli na weselu głównym elementem, który widzisz, jest suknia panny młodej, to może oznaczać, że w życiu pojawi się nieporozumienie i zatarg ze współmałżonkiem.