Sennik szpital

sennik książka

Sen o szpitalu to oznaka rychłych zmian, które mogą wiązać się z cierpieniem i bólem.

Kiedy przyśni się szpital, to należy spodziewać się w niedługim odstępie czasu poważnych zmian w życiu, które mogą być związane właśnie z bólem i nieprzyjemnościami.

Jeśli sen dotyczy bycia pacjentem w szpitalu, to znak, że powinieneś dokładnie i jeszcze raz na spokojnie przemyśleć swoje działanie i plany. Ponieważ droga, którą wybrałeś do ich osiągnięcia, może okazać się nieprawidłowa.

Kiedy jedynie odwiedzasz chorego w szpitalu, to oznacza, że możesz się spodziewać w niedługim czasie złej wiadomości na temat kogoś Tobie bliskiemu.

Szpital, w którym w czasie snu pracujesz, jest oznaką, że na drodze do swojego celu masz osobę, która za wszelką cenę chce Ci przeszkodzić. Musisz na nią uważać.

Szpitale w śnie to również mogą być dobre wiadomości i zmiany. Zatem jeśli przyśni Ci się, że wychodzisz ze szpitala, to dobry znak, gdyż możesz się spodziewać powodzenia we wszystkich działaniach na całej życiowej płaszczyźnie.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00