Sennik szczur

sennik książka

Sen o szczurze to oznaka zwątpienia w siebie na różnych płaszczyznach życia. Kiedy przyśni się szczur, to może oznaczać, że podświadomość daje nam do zrozumienia, iż brak poczucia własnej wartości, a także wstyd jaki się czuje w stosunku do siebie oraz innych ludzi, tak naprawdę niekorzystnie wpływa na całe nasze życie. Jest to uczucie paraliżujące, a co gorsza negatywnie wpływające na siły witalne i energię do życia, których po prostu brakuje. Szczury w śnie ostrzegają przed tym. Dlatego warto szybko zareagować i szybko działać w tym zakresie. Najpierw jednak trzeba odszukać przyczyny takiego postępowania, by móc jak najszybciej się tego pozbyć, wyeliminować problem wraz z jego przyczyną i skutkiem.

Kiedy w śnie pojawia się szczur, to może on również ostrzegać przed fałszywą i nieszczerą przyjaźnią ze strony najbliższych osób. W takiej sytuacji warto dokładniej przyjrzeć się swoim przydziałom i intencjom ich działania. Nie zawsze szczur w śnie oznacza coś złego.

Jeśli widzisz biegnącego szczura, to znaczy, że ktoś bardzo mocno Cię kocha, darzy Cię namiętnym uczuciem.

Często w życiu boimy się szczurów, zatem jeśli i to uczucie pojawi się w śnie, może oznaczać dokładnie to samo. Mianowicie, że kogoś się boimy i obawiamy, zatem należy takiej osoby po prostu unikać.

Może pojawić się sen, w którego czasie szczur Cię pogryzie. To oznacza, że w życiu właśnie zostałeś niesłusznie oskarżony, o coś, czego nie zrobiłeś lub nie powiedziałeś. Niestety nie każdy uwierzył w Twoją niewinność. Warto nad tym popracować i jak najszybciej to odkręcić i wyprostować.

Jeśli w śnie pojawiają się martwe szczury, które wcześniej złapałeś i zabiłeś, to zwiastuje kłótnię z ukochaną osobą, partnerem, lub nawet poważniejsze problemy w miłości.

Natomiast kiedy tylko widzisz w śnie szczura, który został, złapany to znaczy, że masz wokół siebie przyjaciela, który Cię zdradza, jest niewierny, nie dochowuje waszych sekretów i tajemnic. Strzeż się przed nim.

Martwy szczur ostrzega, byś zawsze działał w zgodzie z własnymi przekonaniami. Nie daj się innym przekonać do robienia czegoś, w co nie wierzysz.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 16:00