krzyż prawy krzyż lewy

Sennik szczur

Znaczeniu snu szczur

Sen szczur

S

Sen o szczurze to oznaka zwątpienia w siebie na różnych płaszczyznach życia. Kiedy przyśni się szczur może to oznaczać, że podświadomość daje nam do zrozumienia, iż brak poczucia własnej wartości, a także wstyd jaki się czuje w stosunku do siebie oraz innych ludzi, tak naprawdę niekorzystnie wpływa na całe nasze życie.

Jest to uczucie paraliżujące, a co gorsza negatywnie wpływające na siły witalne i energię do życia, których po prostu brakuje. Szczury we śnie ostrzegają przed tym, dlatego warto zareagować i szybko działać w tym zakresie. Najpierw jednak trzeba odszukać przyczyny takiego postępowania, aby móc jak najszybciej się tego pozbyć oraz wyeliminować problem wraz z jego przyczyną i skutkiem.

Kiedy w śnie pojawia się szczur, to może on również ostrzegać przed fałszywą i nieszczerą przyjaźnią ze strony najbliższych osób. W takiej sytuacji warto dokładniej przyjrzeć się swoim przyjaciołom i intencjom ich działania. Nie zawsze szczur w śnie oznacza coś złego.

Jeśli widzisz biegnącego szczura, to znaczy, że ktoś bardzo mocno Cię kocha, darzy Cię namiętnym uczuciem.

Często w życiu boimy się szczurów, zatem jeśli i to uczucie pojawi się we śnie, może oznaczać dokładnie to samo. Mianowicie, że kogoś się boimy i obawiamy, zatem należy takiej osoby po prostu unikać.

Może pojawić się sen, w którym szczur Cię pogryzie. Oznacza to, że w życiu właśnie zostałeś niesłusznie oskarżony, o coś, czego nie zrobiłeś lub nie powiedziałeś. Niestety nie każdy uwierzył w Twoją niewinność. Warto nad tym popracować, jak najszybciej to odkręcić i wyprostować.

Jeżeli we śnie pojawiają się martwe szczury, które wcześniej złapałeś i zabiłeś, to zwiastują one kłótnię z ukochaną osobą, partnerem lub nawet poważniejsze problemy w miłości.

Natomiast, kiedy tylko widzisz we śnie szczura, który został, złapany to znaczy, że masz wokół siebie przyjaciela, który Cię zdradza, jest niewierny, nie dochowuje waszych sekretów i tajemnic. Strzeż się przed nim.

Martwy szczur ostrzega, o tym abyś zawsze działał w zgodzie z własnymi przekonaniami. Nie daj się innym przekonać do robienia czegoś, w co nie wierzysz.