Sennik suknia ślubna

sennik książka

Sen o sukni ślubnej to oznaka miłości. Choć nie zawsze ma to związek ze szczęśliwą miłością. Wiele zależy przede wszystkim od tego, w jakiej sytuacji i w jakim kolorze, przyśnią się suknie ślubne.

Jeśli w śnie po prostu widzisz sukienkę ślubną, to może oznacza, że podświadomie lub całkiem świadomie, pragniesz obdarzyć drugą osobę właśnie miłością. Oznacza to, że poszukujesz drugiej połówki.

Kiedy w śnie suknia ślubna jest zniszczona lub podarta, to oznacza, że ktoś bliski Twojemu sercu odtrącił Twoje uczucia. Taka suknia odzwierciedla Twoje serce.

Jeśli przyśni Ci się, że masz na sobie piękną białą suknię ślubną, to oznacza, że czeka Cię w życiu dobrobyt i szczęście.

Może także pojawić się sen, w którym sama będziesz szyła dla siebie taką sukienkę, wtedy możesz się w życiu spodziewać, że Twoja ciężka praca w końcu zostanie odpowiednio doceniona.

Niestety czarna suknia ślubna zwiastuje rychłą żałobę

Natomiast jeśli założona sukienka okaże się za ciasna i za krótka, to wróży dużo problemów, które pojawią się w interesach.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem. Wyślij SMS za 2 zł.Udostępnimy ci komunikator który pozwoli na rozmowę i na czacie odpowie na wszystkie twoje pytania.
Wyślij SMS