Sennik ślub

sennik książka

Ślub pojawiający się we śnie może być związany z realnym wydarzeniem nadchodzącym w naszym życiu, jednak zdarza się, że przyśni się on również tym z nas, którzy w ogóle czegoś takiego nie planują.

Gdy śni nam się ślub z ukochanym/ukochaną, może być to zapowiedź powierzenia nam nowych zadań wymagających większego zaangażowania.

Jeżeli bierzemy ślub z nieznajomym, prawdopodobnie czujemy się przytłoczeni wielością spraw, które nas dotykają.

Ślub znajomych może być ostrzeżeniem, że prawdopodobnie bardzo się na kimś zawiedziemy.

Jeżeli jest to ślub jednego z członków naszej rodziny, najpewniej czeka nas niedługo podniosła uroczystość.

Jeżeli ślub zostaje odwołany, jest to dobra przepowiednia, ponieważ oznacza realną szansę na wyzbycie się wszelkich zmartwień.

Gdy dostajemy zaproszenie na ślub, jest to znak, że w naszym życiu pojawi się niezwykle optymistyczna osoba, przy której wreszcie się odprężymy.

Gdy śni nam się ślub naszego dziecka, będzie to symbol nierozerwalnych więzi rodzinnych.

Jeżeli jesteśmy świadkami na ślubie, oznacza to otrzymanie w najbliższym czasie zaskakującej i bardzo pozytywnej informacji.

Planowanie ślubu we śnie będzie oznaką, że być może w naszym życiu nadszedł już czas by się usamodzielnić i zacząć porządkować swoje życie.

Gdy śni nam się ślub, mimo tego, że nie jesteśmy aktualnie w związku, prawdopodobnie w najbliższym czasie nie zaznamy miłości.

Jeżeli we śnie widoczny jest wyraźny moment składania przysięgi małżeńskiej i pojawia się tam również postać księdza, jest to symbol nowych znajomości.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem. Wyślij SMS za 2 zł.Udostępnimy ci komunikator który pozwoli na rozmowę i na czacie odpowie na wszystkie twoje pytania.
Wyślij SMS