Sennik samolot

sennik książka

Sen o samolocie to oznaka, że w życiu mogą pojawić się dość spore zmiany, które nastąpią szybko. Tak jak szybko samolot się wznosi i leci, tak szybko mogą się te plany i zmiany realizować. Co więcej, samoloty w śnie to również oznaka wyższych celów i ambicji, które planuje się spełniać, a także, do których się dąży. Taki sen to nie zawsze oznaka dobrych zmian. Może on dotyczyć również szybkich i gwałtownych zmian, ale niekorzystnych dla nas.

Kiedy przyśni się samolot, to może także oznaczać, że nasza podświadomość chce nam powiedzieć, że powinniśmy dążyć do pełnej niezależności i wolności.Interpretacja takiego snu powinna być uzależniona od tego, w jakiej sytuacji znalazł się samolot.

Jeśli dopiero startuje, to może być oznaką, że chcesz uciec i marzysz o wolności w realnym życiu. Chociaż nie każdy o tym pragnieniu jest świadomy.

Kiedy w śnie samolot dopiero zaczyna się wznosić i lecieć, to oznacza, że w życiu tak naprawdę chcesz zaryzykować i podjąć się nowego, nie do końca sprawdzonego działania.

Porozmawiaj z naszym wróżbitą
Jeżeli chcesz porozmawiać na komunikatorze z Wróżbitą Stefanem. Wyślij SMS za 2 zł.Udostępnimy ci komunikator który pozwoli na rozmowę i na czacie odpowie na wszystkie twoje pytania.
Wyślij SMS