krzyż prawy krzyż lewy

Sennik samolot

Znaczeniu snu samolot

Sen samolot

S

Sen o samolocie to oznaka, że w życiu mogą pojawić się dość spore zmiany, które nastąpią szybko. Tak jak szybko samolot się wznosi i leci, tak szybko mogą się te plany i zmiany realizować. Co więcej, samoloty we śnie to również oznaka wyższych celów i ambicji, które planuje się spełniać, a także, do których się dąży. Taki sen to nie zawsze oznaka dobrych zmian. Może on dotyczyć również szybkich i gwałtownych zmian, które będą niekorzystne dla nas.

Kiedy przyśni się samolot, to może także oznaczać, że nasza podświadomość chce nam powiedzieć, że powinniśmy dążyć do pełnej niezależności i wolności. Interpretacja takiego snu powinna być uzależniona od tego, w jakiej sytuacji znalazł się samolot.

Jeśli dopiero startuje, to może być oznaką, że chcesz uciec i marzysz o wolności w realnym życiu. Chociaż nie każdy o tym pragnieniu jest świadomy.

Kiedy we śnie samolot dopiero zaczyna się wznosić i lecieć, oznacza to, że w życiu tak naprawdę chcesz zaryzykować i podjąć się nowego, nie do końca sprawdzonego działania.