krzyż prawy krzyż lewy

Sennik robaki

Znaczeniu snu robaki

Sen robaki

R

Robaki to symbol pojawiający się jako zwiastun nadchodzących nieszczęść, fałszywości otaczających Cię osób, czy grożącej Tobie lub bliskim osobom choroby.

Strach przed robakami to nadchodzące problemy finansowe lub czające się ryzyko strat. W przypadku małych robaków, kłębiących się dużych ilości. Może jednak znaleźć się jakaś okazja do zarobku, ale pod warunkiem dużego zaangażowania.

Zabijanie robaków czy nakładanie ich na haczyk, oznacza jednak uporanie się z problemami, które do tej pory nas dotyczyły.

Duże ilości robaków, zazwyczaj zwiastują stres, zmartwienia i niepowodzenia, ale może to być także podświadome poczucie dużych, niezaspokojonych potrzeb seksualnych.

Robaki na rękach czy chodzące po Tobie sugerują, abyś zajął się swoim zdrowiem, ponieważ czeka Cię choroba. Stąd sen, w którym otrząsasz się, z chodzących po Tobie robaków zwiastuje otrząśnięcie się, z krótkotrwałych problemów zdrowotnych.

Robaki w łóżku, mogą oznaczać zepsucie się stosunków z partnerem, głównie w sferze seksualnej, które mogą wynikać z wysokich oczekiwań lub potrzeb jednego z was, ale i z ogólnego niezadowolenia z łączącej was relacji.

Kiedy we śnie widzimy robaki wijące się w czyichś lub Twoich rękach, jest to ostrzeżeniem przed wyjątkowym lenistwem i zupełnym zaniedbaniem obowiązków.

Dom pełen robaków czy otaczające Cię robactwo może też oznaczać przyjazd niespodziewanych i niekoniecznie pożądanych gości lub że wśród Twoich znajomych znajdują się osoby, które nazywasz przyjaciółmi, chociaż nimi nie są.